Skocz do zawartości

Zdjęcie

FENDT 614 LSA Turbomatik [obsługa codzienna]

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Piotrz98

Piotrz98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 13 wrzesień 2011 - 22:23

FENDT 614 LSA Turbomatik [obsługa codzienna] Witam serdecznie! Zakupiłem ciągnik taki jak w temacie rocznik 93. Potrzebuję informacji odnośnie tego gdzie w tym ciągniku jest miarka oleju w silniku? Nie mogę znaleść, a może dysponuje ktoś instrukcją obsługi i chciałby odsprzedać czy cuś? Pozdrawiam i z góry dziękuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
FENDT 614 LSA Turbomatik [obsługa codzienna] Dzisiaj, 09:49
  •  

#2 Share tomek1777

tomek1777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 15 wrzesień 2011 - 19:56

FENDT 614 LSA Turbomatik [obsługa codzienna] U mnie w 612 jest po prawej stronie silnika dosc nisko umiejscowiony w bloku i za rama go nie widac za bardzo.

#3 Share Piotrz98

Piotrz98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 15 wrzesień 2011 - 20:05

FENDT 614 LSA Turbomatik [obsługa codzienna] Wiem już, wczoraj znalazłem miarkę a w zasadzie jej brak:P Nie mogłem jej znaleśc dlatego że po 1 jest w miejscu ciężko dostępnym mało widocznym a po drugie miarka była ułamana widać przez poprzedniego własciciela bo tylko została ta rureczka króciutka a w niej jakby ułamany plastik czy coś w tym stylu, wydłubałem i skombinowałem miarkę.
tomek1777 masz może jakąś instrukcję do EHR, dopiero co ten ciągnik kupiłem i wszystkiego jeszcze nie wiem, a myślę ze 612 i 614 nie różnią się za wiele, z góry dzięki

#4 Share tomek1777

tomek1777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 16 wrzesień 2011 - 19:57

FENDT 614 LSA Turbomatik [obsługa codzienna] http://www.agrofoto....o-czego-to-suy/ tu masz troche opisane ale tak z grubsza: Ta dzwigienka służy do podnoszenia i opuszczania ( do przodu opuszczasz, do tyłu podnosisz, po środku stop). Pokretło służy do ustawienia wysokości opuszczania maszyny ( na 10 maszyna opusci się do końca a na 0 bedzie podniesiona na max) 1 małe pokrętło od prawej służy do ustawienia wysokości do jakiej traktor ma podnosic maszyne, 2 pokrętłem ustawiasz szybkość opadania podnośnika, pozostałe 2 masz opisane w linku. A i przełacznik służy do przełączania miedzy sterowaniem z kabiny a sterowaniem podnośnikiem z zewnatrz traktoru czyli za pomocą przycisków na błotniku. To chyba wszystko.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Piotrz98

Piotrz98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 18 wrzesień 2011 - 13:19

FENDT 614 LSA Turbomatik [obsługa codzienna] powiedzcie mi proszę gdzie jest w tym fendzie ukryty filtr hydrauliczny? i jeszcze jedno, ma ktoś może objaśnienia kontrolek na desce rozdzielczej? Nie mam teraz zdjęcia to ciężko mi jest wytłumaczyć ale palą mi się dwie kontrolki, jedna z nich wygląda tak jakby kropla w żarówce i z boków jej strzałki z grotami skierowanymi w jej kierunku. Nie wiem czy to nie jest od ciśnienia oleju w silniku? A druga kontrolka pierwsza od lewej z góry taka jakby literka T do góry nogami??

#6 Share Grzesiex

Grzesiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 137 postów

Napisany 18 wrzesień 2011 - 22:46

FENDT 614 LSA Turbomatik [obsługa codzienna] Olej wspólny z przekładniowym. Filtr pod pokrywą dolną przekładni.

#7 Share Piotrz98

Piotrz98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 08 październik 2011 - 16:57

FENDT 614 LSA Turbomatik [obsługa codzienna] Gdzie jest w nim spust płynu chłodniczego, gdzie z chłodnicy i gdzie z bloku? Nie mogę znaleść;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share polakko

polakko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 30 październik 2011 - 16:33

FENDT 614 LSA Turbomatik [obsługa codzienna] płyn możesz spuścić korkami z wymiennika ciepła przy filtrze oleju. ja też mam 614 z 93r