Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Marq    0

czy mi się wydaje, czy tendencja zrobiła się nam troszeczkę spadkowa? tak sobie siedzę i dumam że poczekam chyba jeszcze trochę z zakupem saletry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

saletra 965 brutto- anwil

Cena na wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Wczesniej zamawiałes, ze cena taka niska?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas21    3

Od nowego roku gaz 3% w dół, może nie będzie tak źle z tymi nawozami. Ja 3/4 nawozów kupiłem w sierpniu.

Dziś saletra u mnie 1050zł/t


Trend is your friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zebyś sie nie zdziwił.W naszym pięknym kraju jak ktoś chce wyciągnąć kase od rolnika to ją wyciągnie.Sam przedstawiciel pewnej firmy nawozowej otwarcie to przyznał na pytanie dlaczego nawozy drożeją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze ceny nawozów pojda w góre takze radze zaopatrzyć sie w towar jak najszybciej. Mam do polecenia dobra firme. Jak ktoś chce namiary niech pisze na gg 3582307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Azot kupiony jeszcze w październiku po 965zł a był to can z Yary, a wczoraj przywieźli mi suprofoskę 20 po starej cenie 920zł bo od środy była podwyżka. A Suprofoskę zastosuję na łąki bo troszkę wyposzczone. Do zamówienia mam jeszcze na rzepak polifoskę 21 i one stoi po 805 zł. Ceny netto.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas21    3

Zebyś sie nie zdziwił.W naszym pięknym kraju jak ktoś chce wyciągnąć kase od rolnika to ją wyciągnie.Sam przedstawiciel pewnej firmy nawozowej otwarcie to przyznał na pytanie dlaczego nawozy drożeją.

Dokładnie kolego ale z drugiej strony nasz "piękny kraj" należy do UE a ta ma obowiązek nakładać kary na producentów sztucznie zawyżających ceny czy stosujących zmowy cenowe.


Trend is your friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

daj na to przykład?? kogo ukarali za wzrost cen, czy zmowe ( za zmowe rzeźnicy by z sądów nie wychodzili;P) zawsze się wykręcą jakimś wzrostem czy to płacą załogi, milionową odprawą prezesa, itd

 

w moich okolicach

 

Saletra 1100

saletrzak 1000

polifoska 8 1700

polifoska 6 1680,

 

sporo drożej niż przed rokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas21    3

Producenci kawy - kara 30 mln euro

Producenci LCD - kara 650 mln euro

Producenci stali - kara 500 mln euro

 

Może naiwny jestem ale ciągle wierze w jakąś elementarną sprawiedliwość.


Trend is your friend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

saletra 980 anwil

saletrzak z borem 990

polifoska 4 1440

cena z 30 listopada okolice Torunia, gm Łysomice

w zeszłym roku saletra była po 740 ;) k----wa mać wystarczyło, że pszenica trochę podrożała i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dzis kupiłem

Saletra 34 Anwil -1060

Saletrosan 26 - 990

Yara Mila 16-16-16-1380

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

SAUTER@ to są ceny netto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

odbiór osobisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

Zastanawiałem się nad zakupem polifoski już na zasiewy wiosenne (max4 t), a resztę pod rzepak i inne zasiewy 2011, ale chyba zrezygnujemy przy tej cenie, bo myślę że przed sezonem będą jakieś obniżki i promocje.


Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1671

Przed sezonem to raczej będą podwyżki, szczególnie jak cena za zboża będzie jeszcze rosła.

Edytowano przez andrzej2110
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dav45    0

z zakupem nawozu to radze jeszcze trochę poczekać bo jak faktycznie od stycznia stanieje gaz to i nawozy azotowe powinny stanieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj