Polecane posty

miszka31    31

mi już przywieźli polifoske, a co do ceny, to przy gotówce ma być dodatkowy rabat, ale to dopiero w poniedziałek będe wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Polifoska 6 :cena 1394 zł po rabacie Dobry Plon.Zapas na jesienne siewy już zrobiony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

A mi Agro Efekt zaproponował po 689 netto ;).


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

a ktory przedastawiciel bo do mnie grzesiek dzwonil jak tak to sie go zapytam czemu ja o 1 zl mialem drozsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

A jakie ceny są nawozów NPK? Będą malec czy drożeć bo na jesień trzeba trochę kupić.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek    29

ja poczekam aż ruszą Węgry, bo mają cały lipiec przestój z powodu modernizacji linii technologicznej(zwiększają wydajność) także mogą sobie podnosić na lipiec polaki,od sierpnia będą zmuszeni spuścić cenę bo Węgrzy chcą wejść na nasz rynek w jeszcze większym zakresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie zauważyłem że nie ma nawozów z Węgier na allegro.Pytalem sie u nas o mocznik Węgierski, cena 1150-odmówiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To zamiast polifosek lepiej Opticomplex o składzie NPK 9 25 25 kosztuje ok 1350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwlkp    0

To co mówicie lepiej czekać czy brać saletre, saletrzak na zapas. Bo waham się, a cena już poszła o 20-30 zł, ale boję się żeby nie było jak w zeszłym roku że w październiku spadło. Sprzedawcy mówią że jest ruch w fabrykach i jakoś na tańszą w tym roku nie ma co liczyć. Bądź tu mądry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

Witam

 

 

SÓL POTASOWA 60% worki 50kg - 1250zł brutto + transport - Mazowieckie, Sochaczew

 

 

512 488 027


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dwlkp    0

Coś śmierdzi z tą saletrą, bo nawet na allegro nie ma. Więc albo ma potanieć i nikt nie kupuje, albo ma drożeć więc nakupili i czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Portowiec    0

Ja mam do sprzedania 6 ton Can-a Litewskiego za 2800 w Szczecinie 12 worków 500 kg

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zakupiłem dwa tygodnie temu pełen zapas saletry na przyszły sezon.Oprocentowanie rachunku netto to ok 4%,a ten towar, moim zdaniem zaprocentuje znacznie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

jaki to kredyt?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niestety to nie kredyt,tylko rachunek oszczędnościowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj