Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PATr    409
1 godzinę temu, staszek131415 napisał:

Dokładnie w hurcie po 4,60 paliwo

Po 4,45 już można bez problemu kupić a b7 czyli to co na stacjach wciskają to po 4,40 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
19 godzin temu, AleksanderX napisał:

Miałem dziś telefon że w połowie stycznia mogą przywieśc po 1134 brutto saletrę

 

1 godzinę temu, AleksanderX napisał:

Na OLX chyba też chyba ten numer telefonu sie ogłasza - poszukaj wpisz saletra po 1050

Co tam jeszcze w tym farming simulator mają taniego?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na wiosnę mogą być nawozy tańsze bo ropa mocno potanialy i gaz też już mocno poszedł w dół także jest wielce prawdopodobne że na  nawozy beda tansze niż teraz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5083

Co ty. Na wiosnę będzie gadka: "to są ze starych zapasów kiedy ropa była jeszcze droga"


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817
3 minuty temu, KARGO napisał:

Na wiosnę mogą być nawozy tańsze bo ropa mocno potanialy i gaz też już mocno poszedł w dół także jest wielce prawdopodobne że na  nawozy beda tansze niż teraz 

Chyba tak szybko paliwo i gaz taniały że nie zdążyłem zauważyć jak cena spadła i znów chyba wzrosła :P w okolicy od 2 tygodni cena się nie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522
24 minuty temu, artur125 napisał:

 

Co tam jeszcze w tym farming simulator mają taniego?

Debil bo jak nazwać osobnika który nawet nie umie czytać ogłoszeń na OLX

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
31 minut temu, Roki212 napisał:

Chyba tak szybko paliwo i gaz taniały że nie zdążyłem zauważyć jak cena spadła i znów chyba wzrosła :P w okolicy od 2 tygodni cena się nie zmienia...

Ja tam 2 miesiąc temu za ON bez bio płaciłem 4.82 dwa tygodnie temu już po 4.62zl brutto teraz mogę mieć po 4.5zl tyle że w hurcie.  Nawozy też kupuje w hurcie po 24t u dużych dystrybutorów w detalu wiadomo jakie ceny.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maaxx    34

Jak myślicie cena pszenicy tak do czerwca wzrośnie? A jak tak to o ile ?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Maaxx napisał:

Jak myślicie cena pszenicy tak do czerwca wzrośnie? A jak tak to o ile ?

Jak już 2 lata   trzymasz to jeszcze potrzymaj  w 2030 podobno ma być drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
criskp86    30
2 godziny temu, KARGO napisał:

Ja tam 2 miesiąc temu za ON bez bio płaciłem 4.82 dwa tygodnie temu już po 4.62zl brutto teraz mogę mieć po 4.5zl tyle że w hurcie.  Nawozy też kupuje w hurcie po 24t u dużych dystrybutorów w detalu wiadomo jakie ceny.

gdzie brałeś nawozy? i jaka cena ?  ja przeważnie w trans rolu ale w tym roku gdzie indziej bo w trans rolu wychodziło drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie na olx, firma belor sprzedaje saletrę amonową po 1124 brutto/tona. Ktoś może coś o tej saletrze powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1292
normalna saletra, ja miałem od nich mocznik na wiosne kupowałem może jeszcze coś nawet zostało, reaguje jak i nasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4203
11 godzin temu, EdziuRolnik napisał:

saletrzak na OLX znaleziony po 939 netto + dostawa z Braniewa.

Jaka firma? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522
17 minut temu, gustaww napisał:

Panowie na olx, firma belor sprzedaje saletrę amonową po 1124 brutto/tona. Ktoś może coś o tej saletrze powiedzieć?

Ja posiadam mocznik od tego sprzedawcy z ubiegłego roku/nie wysiany z powodu suszy/i jest na chwile obecna nie zbrylony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635

gustaww napisał: Panowie na olx, firma belor sprzedaje saletrę amonową po 1124 brutto/tona. Ktoś może coś o tej saletrze powiedzieć? Plus pewnie koszt dostawy.Bo na Olx tak czesto robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jano7711    65

Ci co jeszcze nie kupili to kupujecie teraz czy czekacie na ewentualne obniżki? Mi jakoś ciężko uwierzyć, że składy zejdą z obecnego pułapu cenowego

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Nie liczył bym że nie będzie podwyżek chyba tylko na saletrę czy saletrosany ale mocznik i NPK jeszcze trochę pójdą w górę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hardkor113    635
Ja bym obstawial na odwrot bo NPK sie sprzedaje mniej w stosunku do azotu. Albo cena moze stac juz do wiosny w miejscu ale sklady same troche cene podniosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
criskp86    30
17 godzin temu, KARGO napisał:

Ostatnie dwa lata w ampol merol

i co trzeba brać cały skład (24 t)? jest na Podlasie jakiś ich przedstawiciel?

Edytowano przez criskp86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj