Polecane posty

kuba24051    467
Ampol-Merol dziś kupione Saletra Nitram 34.5% (6t) 1200 brutto, Siarczan Amonu AS21 krystaliczny 970 brutto (4t)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lech04tr    1

taniej raczej nie będzie, umowa z ruskimi na gas prawdopodobnie się kończy w 2020 i czym bliźej tej daty to droźej, lepiej może zacząć myśleć jak skuteczniej stosować azot z preparatami ograniczającymi straty 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdziuRolnik    1
Dnia 11.11.2018 o 10:58, masa24 napisał:

Jest jakiś sposób żeby kupować bezpośrednio u producenta ? Potrzebuje rocznie 50 ton saletry

po co producentowi ktoś , kto kupuje 50 ton saletry rocznie? :) tak się zastanawiam

PS jakies dobre ceny na Polidap czy DAP ktoś ma ?

DAP 18-46 na olx znalazłem 1789 netto + dostawa, jutro zadzwonie do nich , jakie ceny u Was ?

Edytowano przez EdziuRolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    467

magnum123 napisał:

ponoć szykuje sie po nowym roku podwyżka gazu i energii. To mówicie że nawozy potanieją. No to ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć

podwyżki cen prądu dla firm nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel2678    56

No to mocznik nieźle kosztuje dobrze że kupiłem w sierpniu po 1200 worki 30, ale współczuję tym co muszą teraz kupować nawozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulczer    108
Dnia 6.12.2018 o 12:29, danielhaker napisał:

Jakie u Was ceny Polifoski 8?

180 brutto worek 50 kg

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janusz    112
Teraz nawozy zasypane w rozsiewacz będą droższe od samego rozsiewacza czasami😁😀....
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1469

mocznik 1600, ultra 8 cos 1650 brutto

Edytowano przez Tigon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245
Dnia 6.12.2018 o 20:04, kuba24051 napisał:

Ampol-Merol dziś kupione Saletra Nitram 34.5% (6t) 1200 brutto, Siarczan Amonu AS21 krystaliczny 970 brutto (4t)

jak Ci się rozsiewa krystaliczny? na jakie szerokości jedziesz i jakim rozsiewaczem? kiedyś go na 1. dawkę mieszałem z saletrą puławy ale nie było sensu, jak jechać to solo bo w duecie jeden się przerzuci a drugi nie dorzuci


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449
Dnia 19.11.2018 o 22:02, Gringo1 napisał:

Zadzwon do rolmix psary witowskie

Nie prawda. Piotra skąd jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

nikolas29 napisał:

Dnia 19.11.2018 o 22:02, Gringo1 napisał:

Zadzwon do rolmix psary witowskie

Nie prawda. Piotra skąd jestes

W rolmixie szału nie ma z cenami. Można kupić taniej na lokalnym składzie jak u nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalcium    1358

Wapno nawozowe polcalc 360+Vat przy tej cenie nawozów to trzeba ph mieć najpierw na poziomie najlepiej 7 bo inaczej to wyrzucanie grubej kasy bez efektów w postaci wysokich plonów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885
1 godzinę temu, pawelol111 napisał:

W październiku za zaksan płaciłem 1020zl. Masakra....

to i tak taniej bo u mnie wtedy juz bylo 1120


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7878

Granulowany tyle poszły do góry to o rozpuszczalnych do stosowania nalistnie i do fertygacij nawet niechce mi się myśleć a tego idzie w brud. W zeszłym sezonie średnia cena woreczka 25 kilo 150 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    784

O jakim ty nawozie mówisz w tej cenie? 

Edytowano przez KlimekPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj