Polecane posty

proxy8441    245
Dnia 20.10.2018 o 21:55, Tomek001 napisał:

Czy za CAN 27 po 950zł brutto z dostawą warto?

myślę że już chyba lepszej ceny nie będzie do wiosny, mówisz o CAN od Yary? 

osobiście ostatnio nawiązałem kontakt z nowym dostawcą który jest oficjalnym dealerem Grupy Azoty i narazie z tej współpracy jestem zadowolony, opłacam szoferowi gotówką (szofer i auto od dealera) lub przelewem, bez żadnych przedpłat ilości do ok. 10t ale myślę że za całe auto też by nie oczekiwali przedpłaty, ostatnio dotrzymali słowa co do ceny bo zaczęła rosnąć a zamówiłem odpowiednio wcześnie tylko z transportem im nie po drodze było lub nie umieli się dodzwonić do mnie także pełen szacunek, dealer ze Śląska


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egon78    30

  Damasławek  Wlkp .               worki          BB

Saletra amonowa N34 -           1145           1130

Saletrzak    N 27           -            1025           1010

Siarczan  amonu          -             770            750

Mocznik      N 46           -           1440                 

Polifoska  6                  -             1660         1625

Fosforan  18 - 46         -              2010          1995

Sól  Potasowa K- 60      -            1390          1360   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przed niedzielą przyjechały nawozy saletra 1050 , saletrzak 950, saletrosan 990 , mocznik 1290 wszystko w bb i cena brutto woj. łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek154    138

Tydzień temu kupione kilkanaście ton saletry po 1060 zł. Stosował ktoś z was litewski mocznik? warto kupować? Mam ofertę po 1320 a Polski po 1450.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

saletra 1140 mocznik gruby polski 1370 kizeryt 1280 saletrosan  26 1050 ceny brutto  saletra  świeża dostawa zamawiana  wcześniej a polifoski brakło 

Edytowano przez maniek20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1395

Lokalny sprzedawca,

saletrosan 26- 1080 zł tona

saletra z Puław 34-1140zł tona

wszystko w BB cena brutto Mazowsze południowe

Edytowano przez Piotrek1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

Wchodzą cenniki listopadowe... GA: Pulan / Zaksan nawet po 1100 netto, mocznik 1370, saletrosan 1030, Polifoski sporo i drożej od Ultra stąd tutaj też zapewne podwyżka będzie...


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Ja musze jeszcze dokupić wieloskładnik na soje i dokupić saletry na pszenice bo doszło mi 1,25 ha pola. Dobrze że zakupiłem latem RSM, saletre i Polifoske to pare złoty zaoszczedziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A jak w Niemczech nawozy droźsze? Wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    66

Takie małe wtrącenie poza konkursem zaczyna się kryzys na świecie giełdy w dół (już zapowiadają dłuzszy czas i nie ma krachu  :) ) i teraz pytanie jak zachowają się surowce rolne mianowicie zboża, bo trochę w magazynie czeka na wyższa cenę ale ... ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ASZv3 napisał:

Wchodzą cenniki listopadowe... GA: Pulan / Zaksan nawet po 1100 netto, mocznik 1370, saletrosan 1030, Polifoski sporo i drożej od Ultra stąd tutaj też zapewne podwyżka będzie...

Masz w ofercie RSM? Interesuje mnie 32% i całe auto najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    823
2 godziny temu, d4rek napisał:

Takie małe wtrącenie poza konkursem zaczyna się kryzys na świecie giełdy w dół (już zapowiadają dłuzszy czas i nie ma krachu  :) ) i teraz pytanie jak zachowają się surowce rolne mianowicie zboża, bo trochę w magazynie czeka na wyższa cenę ale ... ? 

mogą być różne reakcje, ale to może bardziej straszenie niż miałby być krach. Ceny polecą, jeśli dolar poleci, albo mimo tego wystrzeli cena pszenicy i spadki walut nie odegrają takiej roli.. wróżenie z fusów, ja większość zboża też mam i przynajmniej połowę będę się pozbywał listopad-grudzień, i tak już jestem 100-130zł na tonie do przodu w porównaniu do żniw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

1140 saletra z anwilu i 990 saletrzak,dziś zamówione.czekałem na dostawe z wagonów ale nic się nie zapowiada

  • Like 1

Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASZv3    829

ile brałeś?

3 godziny temu, robert123farmer napisał:

Masz w ofercie RSM? Interesuje mnie 32% i całe auto najlepiej

Ja nie handluje, tylko informuje co słyszę, a nie podaję jakichś określonych cen ;) Somsiad ma, zapytam ;)


Zwykle mam tu pełną skrzynkę - kontakt przez Facebook/Messenger/armand888@wp.pl Zapraszam na mojego Instagrama i Facebooka - MAZURSKI GOSPODARZ :) Na tematy handlowe odpowiadam na Agrofoto z konta firmowego e-sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
16 godzin temu, Piotrek1975 napisał:

Lokalny sprzedawca,

saletrosan 26- 1080 zł tona

saletra z Puław 34-1140zł tona

wszystko w BB cena brutto Mazowsze południowe

Cena jak przed rokiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5369

Ja zamówiłem z placu, cały samochódnie dopiero w listopadzie na nowych cenach więc dziś zamówiłem a czy dobrze zrobiłem to nie wiem. Wiem że błędem ogromnym było to że liczyłem ze cena w październiku już nie pójdzie w górę


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pszenica 100 do góry azoty też; 

Pszenicy kilka ton saletry 0,5.

Może nie będzie źle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25098
22 minuty temu, Zapracowany napisał:

Pszenica 100 do góry azoty też; 

Plon 1 tona mniej - 700zł

2 tony mniej  - 1400zł.

Może nie jest tak kolorowo?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1007

saletra 1030, saletrosan 955, ceny brutto. zamawiane jakoś na początku września. dostawa w zeszłym tygodniu


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj