Polecane posty

Uziu92    7850
podziękuję za podejście do klienta, po za tym też ta cena nie była atrakcyjna, handlowcy wiedzą jakie są ceny w rejonie więc wiedzą za ile sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850
Staszek jakbyś się trochę interesował to byś wiedział że rolnika samo 500 + kosztuje dodatkowo bodaj 1300 zł rocznie więc kto do kogo dokłada to bym polemizowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4203
25 minut temu, Bartek933 napisał:

10t to z agroloku powinni bez najmniejszego problemu przywieźć

U mnie bez problemu tonę mi przywieźli. Tylko ceny w większości przypadków większe niż w lokalnych sklepach. Czasem coś drobnego u nich wezmę żeby jakąś tam historie mieć zrobiona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarecki    3274

Uziu 92 kiedys na olx z okolic mokobodow ogłaszał sie z nawozami i chyba na tamten czas miał prawie oferte  jak na forum  , nawet chyba i na forum pisał   oferte podawał  , to nietak daleko od ciebie ? ta firma to cos empol-     mieli tez nawy dolistne i chyba nasiona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850
brałem tam w tym roku npk, i pewnie wezmę też azot na wiosnę, bo mają też importowany czasami. Ceny nawet ok. ale na Olx to chyba oni podawali netto, nie wiem jak teraz dlatego się bardzo atrakcyjnie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209
2 godziny temu, yacenty napisał:

dla mnie cały samochód też był za dużo, ale jak koledzy zobaczyli ile kosztuje na samochodzie a ile w pobliskim punkcie to długo się nie zastanawiali

Pozazdrościć takich kolegów, pytanie tylko za ilu sam musiałeś wyłożyć pieniądze a oni dopiero za jakiś czas ci oddają, ja jak potrzebuje mniej niż 24 czegoś to w mojej karierze jeszcze z nikim mi się nie udało dogadać. Dzisiaj dzwoniłem do moich dostawców za azot ami na wiosnę i.... najwcześniej na koniec listopada i nikt nie zna cen póki co, więc coś jest na rzeczy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25099

Jakie macie ceny na siarczan magnezu siedmiowodny, spodziewacie się podwyżek i na ten produkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3828
1 godzinę temu, 20CBR12 napisał:

Pozazdrościć takich kolegów, pytanie tylko za ilu sam musiałeś wyłożyć pieniądze a oni dopiero za jakiś czas ci oddają, ja jak potrzebuje mniej niż 24 czegoś to w mojej karierze jeszcze z nikim mi się nie udało dogadać. Dzisiaj dzwoniłem do moich dostawców za azot ami na wiosnę i.... najwcześniej na koniec listopada i nikt nie zna cen póki co, więc coś jest na rzeczy... 

nawóz kupiłem sam, a jak ktoś chciał zeby załadować na przyczepe to najpierw kasa na stół

  • Like 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850
31 minut temu, Agrest napisał:

Jakie macie ceny na siarczan magnezu siedmiowodny, spodziewacie się podwyżek i na ten produkt?

w lipcu 1200 zł za tonę brutto.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209
53 minuty temu, yacenty napisał:

nawóz kupiłem sam, a jak ktoś chciał zeby załadować na przyczepe to najpierw kasa na stół

😁 Czyli zwyczajnie przehandlowałeś, nie kupiłe#ś do spółki z kimś 🤔 swoją drogą jest to dobry pomysł

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7850
jak ktoś zapłaci od ręki to może i dobry pomysł, ale jak ktoś na ładne oczy weźmie i żeby poczekać niewiadomo ile to kasa zamrozona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

saletrę w czerwcu brałem po 800 netto

Edytowano przez aro1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenonim    223

W chemirolu bralem tydzień  temu saletrosan po 990brutto a we wrześniu Saletre po 960brutto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ceny nawozów to w tym roku totalny odlot i spekulacja. Niestety nie kupiłem azotu, a samo NPK. Mam na szczęście trochę zapasu z ubiegłego sezonu i jakoś przebieduję. Poczekam do grudnia/stycznia i myślę że będzie lepiej. Opadnie kurz po zaliczkach dopłat i słynnym suszowym, i coś się wykombinuje. Po słabych dla wielu zbiorach obecne ceny są totalnie zaporowe i nie wierzę, że wszystko będą sprzedawać na pniu, chyba że na nasz rynek pójdą ochłapy, a reszta na eksport. Swoją drogą to każdy minister niby dba o rolnictwo, a jakoś nie ma możliwości ominięcia krwiopijców pośredników i zamawiania nawozów bezpośrednio z Grupy Azoty. Ministerstwo powinno stworzyć taką możliwość przynajmniej dla grup producenckich, które tak reklamują. Po takiej zachęcie rolnicy od razu zaczęliby je zakładać zamiast być zdanym na łaskę i niełaskę ludzi, którzy dorabiają się fortuny na przewalaniu faktur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    886
20 minut temu, Kazik80 napisał:

Swoją drogą to każdy minister niby dba o rolnictwo, a jakoś nie ma możliwości ominięcia krwiopijców pośredników i zamawiania nawozów bezpośrednio z Grupy Azoty. Ministerstwo powinno stworzyć taką możliwość przynajmniej dla grup producenckich, które tak reklamują. Po takiej zachęcie rolnicy od razu zaczęliby je zakładać zamiast być zdanym na łaskę i niełaskę ludzi, którzy dorabiają się fortuny na przewalaniu faktur.

spózniłeś się o jakieś 30 lat z tym rządowym prikazem...to może zamiast odwracaniem skiby zajmij się przelewaniem faktur???

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245
15 godzin temu, jarecki napisał:

daj spokuj niewiem jak ty ale wiekszosc jak byłby tani import to by w tyłku mieli polskie nawozy  a teraz to patryioci sie porobili  niech sobie kupią  importowane . bodajze chyba w 2012 roku polifoska 8 była ponad 2100  trzeba było by sie wrucic na 50 strone gdzies tam

dokładnie tak, 2012r żniwa 2120zł płaciłem za 6

  • Like 1

My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniu    836

@Kazik80 Tak tak, bo Ty myślisz że założysz grupe i odrazu wszyscy bedą z Tobą rozmawiać tym bardziej grupa azoty. Troche moge powiedzieć na ten temat bo w takiej grupie producenckiej pracuje. Także pomyśl ile nawozu by trzeba było kupić żeby grupa azoty zechciała z Tobą rozmawiać bo 100 czy 200t to troszke mało.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj