Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

polifoski 4 - 1800 ; 6 1970 ; 8 1930 ( brutto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer07    1

Słyszał ktoś coś lub spotkał się z nawozami ARVI, są to litewskie podobno z dawnej fabryki Kemiry na Litwie, ciekawe jak z jakością bo cenę to mają przystępną np. 8-20-30 1700zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

siałem ten nawóz dwa lata temu i jeśli by był dostępny w mojej okolicy to zaraz kupuję ogólnie dobry nawóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

a ja mam oferte nawozu tylko nie wiem z jakiej firmy bo sasiad zamawia całego tira i szukał chetnych na kupno bo całego transportu nie potrzebuje. ten nawoz ma skład 9-25-25 i jest po 1700 brutto wiec skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Znacie jakieś tanie sklepy z nawozami w Lublinie lub okolicach ??


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

ja znam z parczewa 2350zł sól superfosfat 20 770 a 40 1950 czy coś... lipaaa u was taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Mi to tam będzie potrzeba tylko jakieś 600-700kg :D A ja. Muszę zadzwonić do gościa który sprzedaje nawozy w na Kozubszczyźnie bo Parczew to z deka daleko ode mnie.


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Jesień coraz bliżej więc i nawóz trzeba będzie kupić. Jakie są u was ceny? Jak myślicie potanieją czy podrożeją? Warto już robić zapasy na wiosnę?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

powinny pójść ostro w dół jak taka cena zboża będzie , to nie będzie opłacało sie wogole siać tylko kupić od razu zborze.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastian    0

właśnie przyjechaliśmy z zakupów :) i tak:

fosforan amonu NP 10-46 po 1600zl/t/brutto (na worku niby adres z Warszawy ale czy to aby nie coś ruskiego? jest z firmy AGROMAX w punkcie mówili ze z Tarnobrzegu czy coś)

sól potasowa K 60 po 1900zl/t/brutto

wapmag mielony po 220zl/t/brutto

 

mieliśmy brać zamiast tego polifoske 8 za 1920zl/t/brutto bo fosforan z polic po 2600

nom a azotowe

mocznik 1100

saletra 960

saletrzak 800

salmag 800 brutto tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

to u nas w olesnie w rajpolu mocznik 1090 saletra 34 po 920 salmag 780 a polifoska 8 tak u kolegi powyzej a fosforan 18-46 po 1860 sol pot. po 2060 a korn kali po 1550 a jescze polidap light 14-34 po 1450 wszystkie ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Kujawsko-pomorskie powiat Żniński

Polifoska 6 1940zł/t

Lubofoska 4-12-12 1150zł/t

Saletra (34%) z anwilu 870zł/t

Ceny brutto.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziś kupiłem Amofoske 4-16-18 po 1350z/tona brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26

Panowie aż się zdziwiłem polifoska 6 i 8 po 1300zł mocznik po 1000 widać producentów nawozów też dotknął kryzys.

Przy tych cenach zbóż nawet się nie ucieszyłem tylko się zdziwiłem.

Nawozowe obniĹźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Też wszedłem dziś na stronę Polic i zauważyłem te zniżki.

Jeszcze miesiąc temu polifoska 6 kosztowała 1940zł/t a dziś 1310zł/t.

Jak sądzicie, czy te ceny utrzymają się długo na takim poziomie czy może jeszcze zmaleją a może znowu wzrosną?

Ciekawe jakie ceny będą za rok. Oby takie jak dziś na stronie polic.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Będą tanie poki ludzie dopłat nie dostaną, znalazłem na allegro saletrzak węgierski za 530z brutto ,stosował go ktoś albo przymierza sie do zakupów? Bo cena atrakcyjna a skład jak can27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

A czy któryś z użytkowników zna może aktualne ceny nawozów z Timac-agro?


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Dzisiaj rozmawiałem z kolesiem który handluje nawozami i zaproponował mi za Polifoske 1350zł z czego cena podlega sporej negocjacji :)ćena spadła o 600zł :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

?? Nie może być... żeby polifoska do takiego stanu spadła. Saletrę poniżej 800zł/t widziałem ale w tak tania polifoske ciężko mi wierzyć...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest z tymi nawozami z Polic, pofifoska 8 ma u nas ma kosztować ok. 1300 zł zapowiadają ostre obniżki jeśli chodzi o nawozy pod korzeń znowuż maja ponieść nawozy azotowe u nas na razie saletra kosztuje 850 zł. Jestem z kuj.-pomorskiego. Pozdrawiam. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

?? Nie może być... żeby polifoska do takiego stanu spadła. Saletrę poniżej 800zł/t widziałem ale w tak tania polifoske ciężko mi wierzyć...

twój problem :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj