Polecane posty

Witam. Lubelskie, gmina Jabłonna mamy takie ceny:

polifoska tytan - 1560zł

saletra - 1100zł

mocznik - 1460zł

kizeryt - 1300

siarczan magnezu granulowany - 830zł

z dostawą do domu.

Mam pytanko czy w okolicach Bychawy, Jabłonna, Piaski znacie namiar na jakiegoś dostawce z lepszymi cenami?? Z dostawą koniecznie. Ilości nie za duże. Potrzeba mi po 3 tony saletry i polifoski tytan no i z tone kizerytu.

Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

u mnie mocznik worki 1240zł brutto sól potasowa z Luveny worki 1420zł brutto


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Dziś zamówione 1300kg RSM + S w cenie 700 zł brutto za tone i Saletra Zaksan 1200 kg za 1000 zł brutto za tone z dostawa gdzieś tam w przyszłości. Na jesieni zamówie jeszcze u tego samego dostawcy Wapniak Koszelowski 3,5 tony za 370 zł brutto tona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

Cena na dzisiaj saletry litewskiej 860 netto.Czy ktos ją stosował jak towyglada w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2423

Dzisiaj przywiezione na podwórko:

- polifoska 5 - 1409zł/t brutto

- saletra pulan - 966zł/t

- salmag - 874zł/t

-saletrosan 26 - 880zł/t

Razem 8t, mają dowieźć jeszcze kizeryt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesko    15

za polski rsm32 taka cena? gdzie osiągnięta?

Z Agroloku wiec wschodni RSM, za polski najmniej chciala ROLA bo 700 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

panowie mam pytanie do was czy lepiej taniej mnie wyjdzie kupic teraz polifoske 6 czy przed siewem zboz czyli wrzesien podrozeje . czyli sumujac lepiej teraz kupic polifoske czy dopiero we wrzesniu jak bede siał ? czy sporo moze podrozec polifoska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

Dzisiaj przywiezione na podwórko:

- polifoska 5 - 1409zł/t brutto

- saletra pulan - 966zł/t

- salmag - 874zł/t

-saletrosan 26 - 880zł/t

Razem 8t, mają dowieźć jeszcze kizeryt

dobre ceny, u nas takie przy dostawach całosamochodowych


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

W poniedziałek przyjeżdźa cysterna RSM32 zamówiona na początku lipca po 720 netto. Dziś widziałem cennik w detalu i ten sam RSM 880 brutto po obniżce.

Polifoska 5 1440 brutto po obniżce w detalu. Ja bralem ją miesiąc temu po 1380 brutto przy całym aucie. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

dzis zakupiona miala byc polifoska 6 w cenie 1450 ale jednak kupilismy polidap po 1760 i sol potasowa po 1270 jak myslicie dobra cena ? lepsze bedzie dac to po 150 kg na ha niz po 300 polifoski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6

Ja to robię tak że dodaje cenę soli i polibdab i dziele ma dwa bo składników jest dwa razy tyle co w polifosce i wychodzi czyli chyba drożej wyjdzie 1760+1270=3300÷2=1650 czyli tyle wychodzi cie nawoz o składzie chyba jak pamiętam 9/24/30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

Troche nie w temacie, ale wiecie moze do jakiego nawozu ktory jest w tabeli wysiewu raucha podobna jest saletra i ultra 8 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

?

Edytowano przez mieszko-123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Troche nie w temacie, ale wiecie moze do jakiego nawozu ktory jest w tabeli wysiewu raucha podobna jest saletra i ultra 8 ?

 

Jest katalog online raucha wybierasz model i nawoz wszystko jest poszukaj nawet na af jest watek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

Dzisiaj zamówiłem:

Saletra 920 zł

Mocznik 1060 zł

Saletrosan 860 zł

Canvil z magnezem 840 zł

Ceny brutto. W sumie 6,5 tony. Worki big bagi po 500 kg.

Dzisiaj gdy zamawiałem ceny były wyższe o średnio 30 zł na tonie niż 2 tygodnie temu, ale z uwagi że jestem stałym klientem dostałem stare ceny. Podobno fabryki już podnoszą ceny. Wachałem się z zakupem, czas pokaże czy dobrze zrobiłem.

dobre ceny dostałeś


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIAN    4

kamils chyba jakieś złe obliczenia wyszły. Cena tony wychodzi 1515zł. A skład 18/46/60(5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

skład przeciez tez musisz na pół podzielic

wiec płącisz te 1515 za nawóz o składzie 9 23 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj