Polecane posty

JozB    181

Na olx są oferty saletry po 890 netto przy 24 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Panowie czy Cena Za Mocznik 925 zł tona Warto kupić? Mam oferte na całe autko i mysle czy czasem nie kupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    66

Andrealinaa masz moze ofertena inne nawozy od nich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Pośpieszyłem się z zakupami. Z 2-3 miesiące temu za Ultra 8 z Ampolu płaciem 1260netto.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    66

dzięki za info, poczekam do końca czerwca zobaczę co się będzie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

PhosAgro Ultra 8 po 1220 netto z płatnością na 15 październik z Ampol-Merol. Panowie posiadający rozsiewacza Amazone i stosujący ten nawóz- na ustawieniach od jakiego nawozu go rozsiewacie bo takowego nie ma w aplikacji mobilnej od Amazonki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Oferta na polifoskę 6 po 1335 netto i polifoska 5 po 1285 netto przy całym aucie. Szukać taniej czy dobra oferta? Jutro mam jeszcze dostać ofertę z Agroloku na nawóz ultra i na nawozy z lubonia. Ten co mi chce sprzedać polifoski na wzmiankę o nawozach ultra mówi że Złe jakościowo a polifoska to polifoska. Z koliei Ci z Agroloku mówią, że Ultra lepsze jakościowo  od polifosek i dlatego je sprzedają a polifoska to szajs. Jak wasze opinie? 

Swoją drogą czemu Agrolok nie sprzedaje nawozów z grupy Azoty ktoś kiedyś napisał na tym forum.... chyba prawdę...


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

co to znaczy szajs?

cóż za bzdurna wypowiedź.

Daj jakies konkrety.

 

Ta polifoska po 1300, o ktorej pisałem jakis tydzien temu dojechała.

Prosto z fabryki z Polic.

 

Co do nawozu ultra 8. W zeszłym roku miałem, Składu nie sprawdzałem laboratoryjnie wiec nie powiem co i jak w tym względzie, ale nawóz jak nawóz- rozsiałem i chyba zadziałał, bo nie było widac na roslinach objawów świadczących o niedoborach (choc nei wiem czy by było widac tak od razu po jednym roku sypania trefnego NPK). Granula jednorodna, nieco drobniejsza i bielsza od polifoski.

 

edit

KOlego @Alio, jak chcesz nawóz z lubonia, to bierz tylko lubofoski.

Lubofosy skreśl na starcie bo one mają (podobnie jak amofoski, nawozy z siarkopolu Tarnobrzeg) fosfor  w formie mało przysfajalnej przez rośline (nierozpuszczalny w wodzie tylko w kwasach)

Edytowano przez nunu85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Oferta na polifoskę 6 po 1335 netto i polifoska 5 po 1285 netto przy całym aucie. Szukać taniej czy dobra oferta? Jutro mam jeszcze dostać ofertę z Agroloku na nawóz ultra i na nawozy z lubonia. Ten co mi chce sprzedać polifoski na wzmiankę o nawozach ultra mówi że Złe jakościowo a polifoska to polifoska. Z koliei Ci z Agroloku mówią, że Ultra lepsze jakościowo  od polifosek i dlatego je sprzedają a polifoska to szajs. Jak wasze opinie? 

Swoją drogą czemu Agrolok nie sprzedaje nawozów z grupy Azoty ktoś kiedyś napisał na tym forum.... chyba prawdę...

 

Naciągacze z agroloku nie mogą sprzedawać nawozów z grupy azoty (było o tym pisane kilka razy wcześniej) i dlatego wciskają bajeczki, że polifoska to szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Dzięki za odzew. Z lubonia brałem nawozy kilka sezonów. Ostatnio jadę na polifosce jako głownym, choć brak w nich siarki i musi iść dodatkowo kizeryt, zwłaszcza w rzepaku.

Ta oferta 1335 za 6-tkę dotyczy transportu do lubelskiego więc może stąd ta róznica 35 zł na tonie? Poczekam jeszcze na tą ofertę z Agroloku a jak będzie gorsza to wezmę chyba samochód 5-tki. Z badań gleby sprzed 2 lat mam wysoką i bardzo wysoką zawartość P więc nie będe pchał się w 6-tkę. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Oferta na polifoskę 6 po 1335 netto i polifoska 5 po 1285 netto przy całym aucie. Szukać taniej czy dobra oferta? Jutro mam jeszcze dostać ofertę z Agroloku na nawóz ultra i na nawozy z lubonia. Ten co mi chce sprzedać polifoski na wzmiankę o nawozach ultra mówi że Złe jakościowo a polifoska to polifoska. Z koliei Ci z Agroloku mówią, że Ultra lepsze jakościowo  od polifosek i dlatego je sprzedają a polifoska to szajs. Jak wasze opinie? 

Swoją drogą czemu Agrolok nie sprzedaje nawozów z grupy Azoty ktoś kiedyś napisał na tym forum.... chyba prawdę...

Bez przesady, i polifoska i ultra są bdb nawozami. Z pewnością znacznie lepszymi od nawozów zgniatanych (luboń). Phosagro mają tańszy gaz i czystsze złoża fosforytów, z tym wygrywają z Grupą Azoty.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tydzień temu kupiłem saletre wschodnia po 970 brutto nie dość że tańsza to i jakość dużo lepsza granulacja zero pyłu na wiosnę miałem z Polic to masakra z resztą jak zwykle cały ciągnik pokryty skorupa a tu nic zero pyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolskiRolnikt   
Gość PolskiRolnikt

Ja bodajże po 1070 brutto z polic a jakieś namiary na tą wschodnią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj