Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

To jest u nich normalne że przy odbiorze osobistym opuszczają 20-40 zł na tonie.

 

O ile wiem to mają jakiś samochód do dyspozycji ale bez hds-a,rozładunek musisz zorganizować sam.

Tak rozładunek to samemu ogarniasz a 15 zeta przy małej ilości poza sezonem bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie mocznik import mam oferte po 1100 bruto big bak stosował już ktoś to cudo bo on jest taki grubszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie polecacie wapno profesjonalne o bardzo wysokiej reaktywności wręcz natychmiastowym działąniu ? Nie drogie 200-400zł/tona . Nie interesują mnie kruszywa z kopalń o prawdziwym rozkładzie 10-20 lat bo to taka jest prawda. Chce szybko podnieść Ph i profesjonalnie je rozsiać ten Polcalc dziłą dobrze ale dośc wysoka cena dlatego może ktoś ma inne substytuty tego produktu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Cena za granulat zawsze będzie wysoka, myślę że jak już to coś z ciemnych wapn typu complexor - zawierają sporo magnezu który jest problematyczny do uzupełnienia bez zakwaszania gleby siarką 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

agencja nie ma już kasy na dopłaty więc ceny nawozów będą spadac chyba koniec  tej nagonki na wzrost cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Oj chyba dopiero się zacznie, dopiero stare zapasy wyprzedają, dzwoniłem o mocznik to sprzedana końcówka po 1050zł i nie wiadomo kiedy i po ile będzie. Dolar poszedł w górę to powiedzą że koszty wzrosły itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

wiadomo ,wiadomo przecież kontyakty podpisane na import i one będą spływać do polski jeszcze w większych ilościach jak to jest przed sezonem


czy ktoś już stosował ten Super Agri N46 na I dawkę w zbożach czy rzepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mat22889    48

ame="WaldemarNowicki" post="1928195" timestamp="1479395443"]

 

 

Czy Napena dysponuje własnym transportem o wielkości kilku ton?

 

zależy ile masz na myśli ja mieszkam jakieś 30km od szamotuł i zamawiam koło 6t nawozu to mi zawsze podrzuca tylko nie możesz na już. Lepiej jedź trochę szybciej to jak będą jechać w tym kierunku to i Tobie zabiorą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Polifoska 6 1420 zł/t brutto w BB. Lokalny sprzedawca.


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek    21

lokalny dostawca mówił że police będzie miało mocznik co dopiero w marcu teraz nie jest dostępny

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żadna rewelacja, u nas polska / yara can po 860 netto na cenniku 

 

Ja mam inne zdanie.Yara can ma chyba 27% N a tu mam 34% N to sobie przelicz.  Poza tym jakość jest naprawdę ok. Od 4 lat ją stosuję i dopóki nie zaczną coś kręcić z jakością to nawet jak  Polska saletra będzie w tej samej cenie to wybiorę Litwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Czy na dziś cena 770 brutto za RSM 32 jest przyzwoita? Mam taką ofertę przy caym aucie. Polifoska 6 24t 1360 brutto też możliwe?


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ,wiadomo przecież kontyakty podpisane na import i one będą spływać do polski jeszcze w większych ilościach jak to jest przed sezonem

czy ktoś już stosował ten Super Agri N46 na I dawkę w zbożach czy rzepaku

Nawóz jak Mocznik a idzie na to nagonka bo nowość i ma być taki boski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakers16    2

Dostałem dziś ofertę na kupno Saletry Amonowej ze wschodu, bodajże z Gruzji.

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenie lub opinie na jej temat ? Pozdrawiam

 

 

W tym roku mialem 6 ton saletry z Gruzji z Agroloku - Złego slowa nie moge powiedziec wszytsko bylo wporzadku badalem jej skład i  sie potwiedzil z tym co na opakowaniu :) Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki nawoz polecicie pod owies .
rok temu byl obornik a teraz jest zaorane i wczoraj rozsialem wapno tlenkowe i tak zostaje do wiosny....
polifoska?
mocznik?
saletrzak?
tarnogran?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

W stacji rolniczo chemicznej można, ale za ile to tego Ci nie powiem.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki nawoz polecicie pod owies .

rok temu byl obornik a teraz jest zaorane i wczoraj rozsialem wapno tlenkowe i tak zostaje do wiosny....

polifoska?

mocznik?

saletrzak?

tarnogran?.

Ja dawałem pod korzeń polifoskę i saletrzak, pogłównie mocznik. Zajrzyj na ten temat   http://www.agrofoto.pl/forum/topic/77236-owies-jak-uprawia%C4%87/page-125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj