Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
slawek2209    161

Jest już mocznik w workach 25kg z Puław w sprzedaży?

dzisiaj kupowałem właśnie mocznik w 25 kg workach po 110 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Chodzi o forme np fosforu jaką ma.

 

Dostałem oferte dzis na saletre Puławy BB 1000zl

Saletrosan 910zł/t BB

handlować i zamawiac czy czekac jeszcze?

 

Jakie ilości?

Saletrosan cena ok ale saletre można taniej kupić,

Zamówiłem zaksan 18t po 900 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba333    14

u mnie oferta na polifoske 6 na 1200zl/T BB 200zl obnizki na tonie plus chca sie pozbyc towaru. Zeby czlowiek wiedział na jesień by nie sial i wczesna wiosna dal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To można zamówić z firmy Krex Biała Podlaska z białorusi i litwy nawozy po saletra 900 brutto Npk 8 20 30 (5s) po 1450 brutto ale to juz duże ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalsoft    22

co będzie lepsze na wiosnę dominator z Agrii NPK 7-18-34 czu ultra 8 NPK 8-20-30 ? a jakie nawozy dali byście pod buraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1715

u mnie mazowieckie okolice mińska  saletra 1000zł/t saletrzak 880zł/t sól 1560złt  tarnogram 1020zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Dziś zamówiona cysterna RSM z Puław po 788 brutto i propozycja na polifoskę 6 po 1375 brutto. Rozważymy. Czekam na ofertę na saletrę.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

wczoraj zamówiony RSM 32 po 768 brutto cała cysterna

 

jaki dostawca?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodo101    8

Jaki sens ma pisanie przyjechało to po tyle,tamto po tyle jak nie piszecie od kogo ?

 

police o których ja pisałem prosto z polic przy 24t. Info na priv od kogo, nie chce reklamować.

Chyba po to jest to forum żeby się dowiedzieć gdzie kupić w dobrej cenie i w naszym wspólnym interesie jest żeby wszyscy wiedzieli i kupowali tam gdzie są lepsze ceny bo to wymusi spadek cen u tych co mają drogo.Jak twój sąsiad kupi tam gdzie ty taniej to chyba na tym nic nie tracisz a możesz " wyrąbać" z rynku tych którzy nas na cenach rąbią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEWCA    24

czemu tera narzekają na polifoski?

 

..bo w każdym big-bagu brakuje kilku a nawet 10 kg a przecież nikt tego nie waży.......ale jeśli czuje się oszukany

 


kto sieje ten zbiera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

@Arek ilości mniejsze (nie loco)

więc jak myślicie co będzie z cenami azotowych, bo przez te dopłaty i obecną sytuacje na rynku ciężko jest wyczuć ewentualne spadki i podwyżki cen?
jeszcze raz napisze, mam ofertę na saletre 34 Puławy 1000zł/t brutto i saletrosan 26 (13) 910 zł/t brutto wszystko w workach BB. Ceny jeszcze do delikatnej negocjacji.
w tamtym roku o tej porze różnica na saletrze - 220zł, na saletrosanie 150zł taniej.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

No to jak jest zaniżona waga polifaski to ja w tym roku jej nie kupię  Już do takich metod się chwitają by oszukać bo ja np. nigdy nie przewazałem BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Radzę zważyć sobie BB samemu i dopiero tak pisać bo ludzie różne historie opowiadają.

Dostałem transport saletry prosto z zakładu z podaną dokładną wagą netto i nic nie jest oszukane

 

 

@Arek ilości mniejsze (nie loco)

więc jak myślicie co będzie z cenami azotowych, bo przez te dopłaty i obecną sytuacje na rynku ciężko jest wyczuć ewentualne spadki i podwyżki cen?
jeszcze raz napisze, mam ofertę na saletre 34 Puławy 1000zł/t brutto i saletrosan 26 (13) 910 zł/t brutto wszystko w workach BB. Ceny jeszcze do delikatnej negocjacji.
w tamtym roku o tej porze różnica na saletrze - 220zł, na saletrosanie 150zł taniej.

 

Saletrosan dobra cena ale saletre można taniej, Chemirol ma chyba po 960.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

więc jak myślicie co będzie z cenami azotowych, bo przez te dopłaty i obecną sytuacje na rynku ciężko jest wyczuć ewentualne spadki i podwyżki cen?

jeszcze raz napisze, mam ofertę na saletre 34 Puławy 1000zł/t brutto i saletrosan 26 (13) 910 zł/t brutto wszystko w workach BB. Ceny jeszcze do delikatnej negocjacji.

w tamtym roku o tej porze różnica na saletrze - 220zł, na saletrosanie 150zł taniej.

Powiem tak, przywiezione kilka dni temu 12 ton saletry pulan w workach 30kg po 928brutto/tona.

W sumie to w tej samej cenie mi by to przywieźli ale za kilka dni ale potem mam inną robotę a tak zwalone, przykryte i czekać z tym do wiosny. No tyle że doszedł mi transport czyli paliwko i czas na jazdę stracony ale rozładunek na spokojnie.

 

Także negocjuj.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj