Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolas13    0

Ja kupowałem w poniedziałek polifoske 7 po 2770zł

Saletre po 1120zł

RSM 1120zł

 

Saletra z Puław jest grupsza i lepsza od saletry niż z Włocłwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Ja wcześniej saletrę kupowałem po 1100 a teraz już jest po 1160 masakra trzeba resztę dokupić i mieć spokój


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
no nie bardzo.... podaj jakas wieksza miejscowosc??

 

Płock :)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

nowe ceny soli potasowej ponad 3000zł /tona (słownie trzy tysiące) proponuje wykupowywać zapasy ze składów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba do końca lutego tylko bo pożniej się prawdopodobnie kończy promocja " -25%".


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

71,5 bym zaoszczędził ale musiał bym nająć transport wiec wyszło by na to samo.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

w mojej okolicy 2 tyg temu POLIFOSKA 6 co kupowałem z upustem za ''większą ilość'' była po 1950zł :) ale to jest powalone żeby takie ceny płacić skończą nawozami i opryskami rolnictwo!! :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

Ceny w Chemirolu Wągrowiec z 23 lutego: mocznik 46: 1283 zł/t, saletra: 1075 zł/t, saletrzak: 992 zł/t, fosforan amonu: 2348 zł/t, sól potasowa: 1831 zł/t, lubofos 14: 1706 zł/t, polifoska 6: 1990 zł/t. Źródło: Tygodnik rolniczy.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zloty1984    10
Ceny w Chemirolu Wągrowiec z 23 lutego: mocznik 46: 1283 zł/t, saletra: 1075 zł/t, saletrzak: 992 zł/t, fosforan amonu: 2348 zł/t, sól potasowa: 1831 zł/t, lubofos 14: 1706 zł/t, polifoska 6: 1990 zł/t. Źródło: Tygodnik rolniczy.

To sa raczej ceny NETTO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

dzisiaj byl u mnie handlarz i oferowal:

mocznik1330zl

saletra 1100zl

ceny netto


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

polifoska 8 po ostrych negocjacjach w miarę dobrej cenie :) ale od poniedziałku cena do góry :angry: już nowe palety przywożą z nawozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

kupiłem dzisiaj sól potasową 5t po 2034PLN a od poniedziałku po 2200PLN


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

jakby ktos mial jakies wiadomosci o podwyzkach cen nowozow to niech sie podzieli ta wiedza ;) cennik mile widziany

oczywiscie to tylko prosba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

najpierw były ceny zaporowe (fosforan 3000) ludzie przestali kupować. poźniej jakieś durne bony, ostatnio ceny niższe niż z tymi bonami a teraz byłem u sprzedawcy to straszy że od marca ceny do góry. tylko jak podniosą ceny to znow sprzedaż spadnie . licza na to że zbliża się sezon i rolnicy ulegną presji i będą kupować coraz to droższe nawozy. może i tak będzie . ja narazie mam azot kupiony na jesieni a resztę się zobaczy. najwyżej rok będzie bez npk. jedynie pod kuku się kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Kupiłem 28 lutego PRPsol.

1 tona wyniosła mnie 2461 z brutto z transportem na miejsce.


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek26    5

Dziś zamówiłem:

 

-mocznik 1300zł brutto za tone

-saletra puławska 1150zł brutto za tone

-saletrzak 1000zł brutto za tone

-polifoska 6 1920zł brutto za tone

 

Ceny te są po małym upuście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PAWROL Baboszewo

saletra magnezowa - 1117 zl/t

saletra wapniowa - 1114 zl/t

saletrzak - 1090 zl/t

fosforan amonu - 2400 zl/t

ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

saletrzak1060

polifoska 8 niedostempna bo za droga i nikt nie bierze

 

przy dzisiejszych cenach zboz do ceny nawozo to masakra

ale i tak trzeba kupic bo jak nie to za rok bedzie jeszcze gorzej bo nic nie urosnie

a ktos dzis na nawozach zgarnia kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj