Polecane posty

Jurniczek    214

Michalsoft kupiłem w tym roku niby to z bialchemu ale radziłbym najpierw zbadać to gó....bo coś mi tu śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Dzwoniłem na skład z nawozami do pobliskiej mieściny i o dziwo polifoska 6 po 1660 zł/tona a jakiś ruski czy litewsni npk chyba bialfoska po 1690 zł/tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominos1201    0

To w sumie drogawo... Ja gdzieś do importu nie mam zaufania pomimo niektórych badań itd. Chyba, że chodzi o nawozy firmy YARA - to jest klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

Stosował ktoś wieloskładnik Phosagro Ultra 8-20-30 ?? bo cena jest bardzo zachęcająca 1310 netto czyli 90-100 złotych taniej na tonie niż Polifoska 6 ciekawe tylko jak z jakością??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albert1991    33

tez sie zastanawiam nad ta ULTRA 8 cena 1550 brutto przy 6t .to jest niby z litwy importowane...a jest w nim fosforan rosyjski niby lepszy od tego z polifoski 6 bo nasi laduja chyba fosforan z senegalu niby ma slaba przyswajalność ..ma ktos jakies zdanie o tym nawozie Ultra 8-20-30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Ponawiam

jak ktoś z powiatu wrocławskiego ,oławskiego ,oleśnickiego,trzebnickiego,namysłowskiego,milickiego zainteresowany azotem i npk jak i śor  proszę  pisać na priw chętnie odwiedzę kolegów z ofertą doradzę itd


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franzlotz    1

Kupiłem 24t RSm 32% po 760 pln netto oraz zamówiłem Mocznik po 995 pln netto z Litwy we Florze Praszka. Cysterna z rsmem przyjechała, RSM miał 32,6% azotu czyli fajnie. Cena z dostawa do mnie do Grodkowa. Czekam na mocznik

Edytowano przez franzlotz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Mam oferte na biafoske 7-20-30 po 1300netto i niewiem co o tym sadzic dobra cena.

 

To dobra cena. Wiosną kupowałem takie nawozy po 1527 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawozy:
KorKali 40%k0.6%mg12.5%s-1035zl
Kizeryt 25%mg50%S 1060zl
Saletra 34.4% 860zl
Mocznik 46% 995zl
Rsm 32% 760zl
Fosforan amonu Dap18-46 1580zl
Wieloskladnik npk 7.20.30 1340zl bardzo dobry Polecam
Yara bella 33.5% 1040zl
Ceny netto prz calym zestawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2245

Ten RSM to import??

Wieloskładnik od AurePio??

 

Zna ktoś cenę prosanu?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franzlotz    1

4% siarki. Widzę po cenach, ze MaciejTamiski podał cennik Flory, bo takie ceny podał mi mój przedstawiciel z terenu brzeskiego. Jak chcecie któryś z ich nawozów na terenie całej Polski to kontakt albo z waszymi przedstawicielami Flory, albo działem nawozów - numer na www.flora-praszka.pl

Ten RSM to import??
Wieloskładnik od AurePio??

Zna ktoś cenę prosanu??

Tak, litewski. Wyszło mi w badaniu 32,6% azotu i jeszcze był bardzo ciepły. Także ja jestem zadowolony z zakupu. Chyba NPK z Krexs Edytowano przez franzlotz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Stosował ktoś wieloskładnik Phosagro Ultra 8-20-30 ?? bo cena jest bardzo zachęcająca 1310 netto czyli 90-100 złotych taniej na tonie niż Polifoska 6 ciekawe tylko jak z jakością??

Stosowałem u ubiegłym roku i 2 lata temu. Świetny nawóz, szybciej się rozpuszcza od polifoski 6.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przem    37

@milanreal dzięki za opinie, nie miałem do tej pory z nim doczynienia, jak na razie stosowałem tylko polifoski i nawozy AurePio o które pytał @Arek

dziś auto zamówione w cenie jaką podałem wcześniej w firmie TDAgro bo ktoś pytał, zobaczymy co to za towar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj