Polecane posty

aro1975    324

to ja dostałem ofertę na plifoskę 6 BB 1405 netto za 24t płatność 7dni, a worek 1450 netto przy takich samych ilościach.

nie wiem czy dobrze zrobiłem, ale wziąłem 9t w worku po 1500 netto płatność 90 dni - akurat ten gościu nie miał BB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

A to aktualna oferta z Agrosimexu na nawozy jaką dostałem. Akurat z od działu z Lublina ale chyba dotyczy całej firmy. 

Mocno skomplikowana ale idzie się doliczyć:)

Oferta-Police 6.2016.doc

OFERTA - Fosfory 6a.2016. (1).doc

Oferta- YARA rolnicze 5. 2016.doc

Polisulfat - cennik 1.2016.doc

Oferta- YARA rolnicze 5a. 2016 -promocja 5-14-28.doc


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Moim zdaniem zbrylone nawozy to nie wina producentów tylko dealerów którzy ściągają duże ilości z zapasem jeśli jest niska cena. I takie przypadki zdarzają się właśnie najczęściej w małych workach które sprzedawane są z placu dealera mniejszym rolnikom i w nawozach imprtowanych.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychuuuuu    46

Slyszal ktos o firmie rolwap z łódzkiego? jezdza po okolicy i sprzedaja wapno w big bagach. Czy to czasem nie jest jakas lewizna?

www.rolwap-nawozy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

W końcu zamówione auto polifoski 6 BB po 1395 netto. Diler twierdzi, że od lipca polioski ok +30 zł/t więcej. 

Edytowano przez Alio

Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1307

Dobra cena ,mi w Ampolu powiedzieli 1430 netto w BB i zawsze od lipca drożeje ,trzeba kupować w czerwcu bo dla polifoski to martwy sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Miałem 3  z różnych firm propozycje po 1400 a dzis telefon z tą informacją i propozycją symbolicznej obniżki 5 zł/t za dotychczasową współpracę. . Taniej na pewno się już nie kupi więc zamówiłem. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafi1979    38

Witam. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat nawozu phosagro ultra 8-20-30 ? Jest to nawóz importowany, do którego nie mam przekonania, tzn. nie wiem jaka jest jego jakość. Mam ofertę za 1330 netto/t. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Panowie nawóz importowany 7-20-30 Chemirol cena 1410 brutto big-bag. Ktoś coś na jego temat może powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

A nie wiem szczerze mówiąc, taka tylko luźna rozmowa przez telefon. Jak środki przyjadą to będę się dopytywał o szczegóły ale może ktoś stosował to bym miał informacje bardziej wiarygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Ja w zeszlym kupilem w workach pare ton pierwszy i ostatni raz, jeszcze jeden zostal bo nie mialem sil rozbijac grud obys mial cos lepszego ;-)

Edytowano przez d4rek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Jeszcze nie kupowałem, tylko tak się rozglądam. Ważna informacja dla mnie, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam nie wiem jak u Was ale u moich lokalnych dostawców jest problem z nawozami bo ich nie mają . A z saletrą to juz porażka . Nie ma i na dodatek jak była to po 1210 zł /t cena brutto . Udało mi się kupić brakujące dwie tony saletry na drugi pokos traw i nie była to nawet saletra z gruby azoty tylko jakies huk wie co i cena 1200zł/t i tylko te dwie tony gośc miał a u innych 3 dostawców mieli tylko mocznik ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Koczas te nawozy to przepakowywane w Polsce z zagranicy ?

Przynajmniej w moich okolicach flora(chemirol)  ma te nawozy i sa one pakowane w fabryce na Llitwie w bb , nie ma tak jak to sie zdarzało ze przychodziły nawozy luzem na wagonach i pozniej pchali cały ten nawoz i syf z wagonów do worów

Edytowano przez lonoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

A tak jednym słowem polecasz czy nie bardzo? Zawsze leciałem polifoska lub sól i fosforan ale nie powiem cena jest zachęcająca i tak się zastanawiam czy zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

nie stosowałem tych nawozów nigdy, wiadomo cena zacheca. Widziałem ten nawoz w bb to granulki ładne rowne i nie widac tam zbryleń, wiem tylko tyle ze  chemirol sciagał rsm litewski to sprawdzali zawatosc azotu w nim to sie wszystko zgadzało

Edytowano przez lonoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

bo zagraniczne nawozy są tak samo dobre jak i polskie, problem polega na tym że często kombinują w transporcie zanim dotrze do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

Koczas bierz śmiało. Stosujemy już kilka lat i nie ma z nimi problemów. Zasobność nie spada, a rośnie więc chyba są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj