Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
milanreal1    319

Producenci nawozów zawsze twierdzili że to nie dopłaty powodują wzrost cen, jakoś w tym roku tego nie widać bo dopłaty się spóźniają

 

I producenci mają racje bo w każdym miesiącu są podwyżki. A że firmy handlujące od lata mało towaru sprzedały to mogą schodzić z cen. Fabryki non stop sprzedają, pośrednicy już nie.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

I tu się mylisz, gdybyś zamawiał całe tiry to byś wiedział że nawet prosto od producenta bez pośredników cena zawsze rosła gdy przychodziły dopłaty także nie jest to marża tylko pośredników a w większości fabryk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

PATr nikt w Polsce nie kupi od fabryki bo jest siec dilerska a oni mają rejonizacje co do marży

milanreal1 ma racje Dilerzy muszą odbierać bo mają kontrakty  i mało sprzedali magazyny pełne i kasa zamrożona  dlatego nie podnoszą jak znasz ceny to można wynegocjować ceny z pazdziernika jak dużo bierzesz . Niestety ci co w tym roku zainwestowali kasę i kupili wcześniej nieraz zapłacą nawet drożej niż teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sacrable    42
Napisano (edytowany)

Ceny brutto z dziś:

saletra bb - 1220

saletra worek - 1230

saletrzak bb - 1040

mocznik worek - 1360

polidap worek - 2180

poli 6 worek - 1730

poli 6 bb - 1710

sól potasowa worek - 1560

Województwo łódzkie.

Edytowano przez sacrable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dziś kupiłem w agroloku po 1165 brutto 10 ton saletry z anwilu

Edytowano przez stefanstefan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

saletra 32 1243 zł bruto

mocznik 1336 zł bruto

yaramila 25 5 10 1668 zł bruto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    187

 

PATr nikt w Polsce nie kupi od fabryki bo jest siec dilerska a oni mają rejonizacje co do marży

milanreal1 ma racje Dilerzy muszą odbierać bo mają kontrakty  i mało sprzedali magazyny pełne i kasa zamrożona  dlatego nie podnoszą jak znasz ceny to można wynegocjować ceny z pazdziernika jak dużo bierzesz . Niestety ci co w tym roku zainwestowali kasę i kupili wcześniej nieraz zapłacą nawet drożej niż teraz

 

Troche jesteś w błędzie kolego. Kupisz bezpośrednio w fabrykach tylko jest  ALE- Po 1- tobie sprzedadzą na końcu najpierw wysyłka do dilerów i jak coś zostaje z limitu to dopiero tobie . Po 2 - cena w fabryce jest z cennika jaki obowiazuje a u dilera dostaniesz rabacik bo wiadomo że do fabryki nie jedziesz po 1-2tony. Tak że jest to całkowicie nie opłacalne po to stworzyli sieć dilerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Polifoska 6 tj 6N 20P 30 K cena 1750zł/t saletra 1255zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

malorolny121  może ale raczej nie z grupy może Anwil Luboń i Siarkopol , Są jeszcze oferty ale tam już cena jest nieatrakcyjna .

Pozdrawiam

sacrable gdzie takie ceny ja z kuzynem kupujemy tak 3 wózki na jesień i z 4 na wiosnę jestem z okolic łodzi

Szukamy gdzie taniej bo chcemy z jeszcze kilkoma razem robić zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Ceny z wczoraj:
Mocznik '25kg - 1380zł

Sól potasowa '50kg - 1550zł

Polidap 18-46 '50kg - 2170zł

Polifoska 6 '50kg - 1740zł

Saletrosan '50kg - 1140zł


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sacrable    42
sacrable gdzie takie ceny ja z kuzynem kupujemy tak 3 wózki na jesień i z 4 na wiosnę jestem z okolic łodzi

Szukamy gdzie taniej bo chcemy z jeszcze kilkoma razem robić zakupy

 

Na PW wysłałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Dzisiaj dostałem ofertę na saletrę Gruzińską po 1090 netto i Duńską po 1110 netto. Polish Agro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

U nas saletra 1200zł, mocznik 1380zł, npk import 8-20-30 1450zł, można sporo utargować bo handlarze biedę klepią- zero ruchu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

A spotkał się może ktoś z tą podrobioną polifoską ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo932    4
Napisano (edytowany)

ceny netto

rsm 32% 1025/t

pulan saletra amon. bb 1195/t

saletra amon. import 1460/t

yara can saletra amon-wap. bb 1115/t

mocznik bb 1300/t

npk 7-20-30+S (jak polifoska 6 + siarka) 1565/t

saletrzak kędzierzyn (gruby)bb 1055/t

dolokorn 90 bb 500/t

sól potasowa bb 1460/t a worki 1500/t

 

na pewno idzie co urwać

Edytowano przez przemo932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojteslaw    1
Napisano (edytowany)

ceny netto z dziś

rsm 32% 900 zł (tylko 24t)

saletra amon. Włocłwek  bb 1100+trans

yara can saletra amon-wap. bb 1000/t + trans

Yara 20-30 bb 1430+trans

mocznik bb 1240+trans

npk 8-20-30+S (jak polifoska 6 + siarka) 1450 + trans

saletrzak Anwil bb 940+ trans

Wapniak Jurajski bb 330+ trans

sól potasowa bb 1375 + trans

Fosforan Amonu DAP BB 1870+ trans

Kizeryt bb 1110+ trans

Korn Kali 1140+trans

 

Edytowano przez Wojteslaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj