Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marcus1998    56

Propozycja na dziś 1100 brutto za saletre wschdnią za skład, do negocjacji- Agrolok. Ponoć straszny zastój na rynku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

A jak jest według Was różnica pomiędzy "saletrzakiem" a Yarą extran 27 ? Skład prawie że identyczny, yara delikatnie droższa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Propozycja na dziś 1100 brutto za saletre wschdnią za skład, do negocjacji- Agrolok. Ponoć straszny zastój na rynku..

 

 

Dopłaty w marcu/kwietniu to i zastój....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Propozycja na dziś 1100 brutto za saletre wschdnią za skład, do negocjacji- Agrolok. Ponoć straszny zastój na rynku..

 

To jest ta saletra z Gruzji?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasiekk    27

Saletra kętrzyńska 1240

Mocznik 1320

salmag 1060

amofoska 1220

polifoska m 1020

 

ceny brutto bigbag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Zapłaciłem za mocznik z puław a przywieżli z polic czy jest jakaś różnica w jakości i cenie płaciłem 1230 plus VAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcus1998    56

To jest ta saletra z Gruzji?

 

Nawet nie wiem dokładnie, nie dopytywaliśmy się bo się na razie nie interesujemy. Wczoraj był u nas znajomy przedstawiciel i zaproponował taką ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macio9554    19

We wtorek kupione: 

Saletra 1200 brutto

Mocznik 1436 brutto

Polifoska 6 1695 brutto, wszystko w BB 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

surowce do produkcji nawozów po troszku potaniały jest szansa ze nawozy troszku stanieją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masio513    50

RSM 32 880,- 

 

Gdzieś taniej podlaskie, bądz do podlaskiego?

 

Kolego możesz dać namiary na ten RSM??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Nawet nie wiem dokładnie, nie dopytywaliśmy się bo się na razie nie interesujemy. Wczoraj był u nas znajomy przedstawiciel i zaproponował taką ofertę.

 

Saletra gruzińska, na 100%. Wiem to z pewnego źródła, zatowarowali się w to jak na wojnę, dwa statki tego mają.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Z tego co pamiętam to tyle samo, tylko tyle że Agrolok ma ją drożej niż polską...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

Zapłaciłem za mocznik z puław a przywieżli z polic czy jest jakaś różnica w jakości i cenie płaciłem 1230 plus VAT

 

wyszło ci na dobre.

Mocznik z polic a mniej biuretu (to jest substancja niepożądana) i dzieki temu mozesz go dawac wiecej przy dokarmianiu dolistnym, a nie pali tak roślin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro189    58

chyba nieźle przestrzeliłem, w listopadzie brałem saletre puławską w lipsku po 1310 w 30kg workach, jednak nigdzie w okolicy nie ma jej za mniej niż 1300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    109

Ta gruzińska ma mieć 34N ale podobno jak zamówili partie na próbe i przebadali wyszło ze ma 34,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Skoro macie Polska w podobnej cenie to dlaczego macie finansować terrorystów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Widzę że trochę się pospieszyliśmy z zakupem nawozów, w listopadzie zakupiona saletra Pulan 34% po 1220 brutto w BB a teraz jest taniej jeszcze o 20-30zł średnio. A straszyli że azotowe od 1 grudnia w górę.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj