Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Oszczędzaj na nawożeniu!

galeria
Qbrick
mati15196    2

w siennie kupowalem to jest od ilzy 20km

saletrosan 1190zl

saletrzak z borem 1080zl

mocznik 1360zl

to kupowalem to te ceny znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monter821    0

Witam poszukuje tanich nawozów ogrodniczych w powiecie lipskim, radomskim, ostrowieckim. Interesuje mnie yara complex bontar ogród czy zna może ktoś ceny tych nawozów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo93pl    29

dzisiaj dostałem taki cennik woj mazowieckie

saletrzak bb 1100

saletrzak tarnów worki 1120

saletra bb 1270

polifoska21 bb 1060

 

ta polifoska mnie zaciekawiła jak myślicie zamiast saletry na start 21 azotu to nie głupioa i jest 4 magnezu i 35 siarki i cenna dobra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    680

Monter821 co prawda w sąsiedztwie Lipska bo w Zwoleniu ale tak: hydrokompleks 2640, bontar 1580, fruktus truskawka 2000, ogród2001 1560, ogród2001 pod truskawki i maliny 1920. Ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moris7598    12

Woj. Lubelskie Dzisiaj Brałem nawozy a ceny takie 

 

Saletrosan - 1180 zł 

Saletra Pulan -1300 zł worek 30 kg 

a BIG Bag po 1250 zł 

Saletrzak - 1120 zł

Mocznik Pulrea -1400 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi80    12

Ale z nowej dostawy czy z ubiegłego sezonu? W mojej okolicy yary prawie nie ma, twierdzą, że jeszcze nie ma w kraju.


Pomogłem? Jeśli tak kliknij w zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

panowie orientuje się ktoś gdzie w okolicach  włocławka można nabyć rsm ok 4 ty litrów??

Edytowano przez wskpiotrus125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault    2

 

przemo93pl ja w tym toku będę stosował polifoskę 21 miałem pod sam rzepak ale kupiłem pod wszystkie oziminy. jest lepsza podobno od saletry bo nie rozhartowuje rośliny po zimie. ja kupiłem we wrzeniu po 890 :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

saletra 1280/t. kuj-pom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    13

przemo93pl ja w tym toku będę stosował polifoskę 21 miałem pod sam rzepak ale kupiłem pod wszystkie oziminy. jest lepsza podobno od saletry bo nie rozhartowuje rośliny po zimie. ja kupiłem we wrzeniu po 890 :)

 

brednie piszesz , skad wogole masz takie stwierdzenia? poli 21 to syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John175    47

Ja tam nie bronie tej Polifoski 21 ale czemu mówisz,że to syf? Pytam bo sam chciałem zastosować jako dodatkową dawke na oziminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i zakwasza glebę... co będzie lepszym nawozem pod rzepak saletrzak 27N 4Mg  czy saletra 34N w takiej samej cenie w przeliczeniu na  zawartość azotu, siarkę dałem na jesień wiec nie planuje dawać saletrosanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    13

Tak jak pisza wyzej , juz jak ktos chce dac siarke to po co ta polifoska i potem jeszcze raz jechac z N? lepiej dac saletrosan , a jak ktos lubi saletre to wolalbym siarczan amonu z saletra niz poli 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

brednie piszesz , skad wogole masz takie stwierdzenia? poli 21 to syf

no to teraz "mądralo" rozwiń swoją wypowiedź,o tym "syfie",Czy stać Cię na przedstawienie argumentów za Twoim stwierdzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Czy siarczan amonu może kosztować jedyne 68zl? taki cennik dziś widziałem w pobliskim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi80    12

Nie jest to niemożliwe, niedaleko mnie był po 80 w grudniu


Pomogłem? Jeśli tak kliknij w zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj