Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Alio    116

Może i racja z tymi odżywkami, ale zadzwonię tam i spróbuję się dowiedzieć szczegółów.

Póki co dziś zamówione auto saletry puławskiej jeszcze po 1220 brutto. Po zamówieniu dostałem ofertę na saletrę z Anwilu po 1200 brutto. Wszystkie w BB z dostawą na podwórko. Jakby ktoś chętny z Lubelskiego mogę dać namiary na tą ostatnią bo już nie skorzystam.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Może i racja z tymi odżywkami, ale zadzwonię tam i spróbuję się dowiedzieć szczegółów.

Póki co dziś zamówione auto saletry puławskiej jeszcze po 1220 brutto. Po zamówieniu dostałem ofertę na saletrę z Anwilu po 1200 brutto. Wszystkie w BB z dostawą na podwórko. Jakby ktoś chętny z Lubelskiego mogę dać namiary na tą ostatnią bo już nie skorzystam.

 

Podaj jeśli możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

podobno maja spaść ceny nawozów - link:

http://www.agrofoto.pl/agroskop/analizy-i-komentarze/nawozy-mineralne-maja-byc-tansze,54106.html

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ceny spadną to pewne przy tych cenach zboża i trzody nikt nie kupi nawozów w tej cenie a sprzedaawcy zaklinają rzeczywistość chcąc poprawić sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renovoltage    480

Niebawem zaczną pojawiać się dopłaty na kontach i ceny nawozów przy tym będą spadać ?  :rolleyes:  Toć to na kolejny cud się zanosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr63a    2

mam oferte saletry import ze wschodu firmy eurepio 1070netto za tone, wiecie cos o tym produkcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Według  cenników na grudzień zarówno polifoski jak i azoty o 20-30 zł na tonie w górę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1379
Pro-Agro Gałęzów k. Bychawy
Saletra Puławy  1.270,00
Saletrosan 1.120,00
Saletrzak z Borem  1.120,00
Polifoska 6  1.650,00
Polidap 18-46  1.970,00
Sól Potasowa  1.490,00
Siarczan Mg Siedmiowodny  1,060,00
 
Brutto w małych workach
 
Pokupione, teraz może tanieć :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

we wrzesniu zakupiłem saletre 34% za 1240 zł tona. W sierpniu u tego samego sprzedawcy była po 1100 zł. Az sobie w brode pluje ze wczesniej do niego nie zadzwoniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2424

Dzwoniłem do Cichoradza - Grupy Producentów Rolnych - mają saletrę po 1220 brutto z dowozem. Mógłby ktoś napisać swoją opinię o nich, porządna firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Jak myślicie http://www.agrofoto.pl/agroskop/analizy-i-komentarze/nawozy-mineralne-maja-byc-tansze,54106.html  :ph34r:   wydaje się mało prawdopodobne.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1828

Też mi się tak wydaje, jeszcze jak zaczną wypłatę dopłat...

U mnie w październiku saletra 34% była po 1270 zł/t brutto dziś jest już 1320 zł/t i co dostawa to cena rośnie, tak samo z mocznikiem był po 1300 zł/t a teraz 1400 zł/t jedynie wieloskładnikowe utrzymują się w miarę na jednym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
losktos    356

południowo-wschodnia część lubelskiego:

saletra amonowa 1300 zł

mocznik 1440 zł

saletrosan 1240 zł

salmag 1020 zł

polifoska 6 1690 zł

 


Zapraszam na mój profil.
Pozdrawiam losktos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Szwagier sprzedaje saletrę po 1280zł brutto w małych woreczkach w hurcie pewnie by coś opuścił. Lubelskie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj