Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomek73    579

Wyraźnie powiedział z Rosji, ja zapytałem się że z Białorusi, to mnie poprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1305

Polifoska 6 Ampol-1590zł brutto na placu.Cena jest ciekawa i chyba się skuszę ,bo w lipcu pewnie takiej ceny już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podeślij jakiś link do tego nawozu


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

polski ten mocznik?

nie wiem bo sms dostałem, zainteresowany ni jestem to tematu nie podjąłem

lubofos 12-20 845zł brutto

polifoska 5 15 30 1510zł br

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malycyc    1

koledzy a stosuje ktos z was Agrofoske 20 30?? jest to dobry nawóz? bo mam propozycje na niego za 1280 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz82    3

Tak jest dobry. Ja stosuje już kilka lat. Jest to mieszanka nawozów:soli potasowej z superfosfatem(chyba). A z kąd masz taką oferte i za jaką ilosć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

No wczoraj mi przyjechał PK 12- 24 + Cao 8% S 12% po 880 netto z Lubonia.

 

Nie 12 -24 a 14 - 24 PK to jest Lubofos PK od Luveny więc jaka wyłączność jak Agrolok ma także.

 

Ciekawe czy on wychodzi najtaniej bo są jeszcze od Yary, suprofoski i tarnogran oraz inne lubofosy.

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

u nas polifoska 6 własnie po 1650zł a w BB 1620zł

 

orientuje się może ktoś ile teraz kosztuje RSM 32%? lub tez z innymi zawartościami?


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszos1    1

wczoraj zamówiona polifoska 6 w bb po 1470 netto za tonę - ilość 6t, AMPOL-MEROL Wąbrzeźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

Mi właśnie przywieźli polifoske 4 z Ampol-merol po 1480zł brutto ilość 7 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

ofercie fosforan amonu po 1670 netto na gospodarstwie korn kali 1100 netto tylko cały czas się zastanawiam jak zboża będą tanie to po co mi ten nawóz, deflacja pełna parą rząd musi papierki drukować przez NBP bo deficytu nie ma za co załatać, ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipo    15

Lubofoska 3,5-10-20 plus 25siarki i 12 wapnia po 966brutto loco gospodarstwo przy 12 tonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

drogie to korn kali, sól potasową można złapać poniżej 1200zł/t, amofoska 3-10-25 1050zł/t netto, orientujecie się jak teraz kształtują się ceny saletry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Znajomy kierowca mówi, że torami bardzo duże ilości nawozów teraz idzie z importu, on akurat odbiera je ze Sławkowa dzień w dzień. Ciekawe co na to nasi producenci bo póki co różnice cenowe sa bardzo duże i żeby znowu się nie okazało że zostaną z ręką w nocniku jak ceny zbóż spadną, a spadną na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drobnik    3

nawoz aurepio 7-20-30(6) 1415 netto, dzisiaj przyjechalo 16t, zobaczymy co to warte:P moze ktos to juz stosowal ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj