Polecane posty

Marcin133    944

Dziś zamówione

saletra puławy- 1260

saletrzak tarnów- 1070

mocznik-1460

polifoska 4- 1650

 

ceny brutto z dowozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

i stało się HaGe ceny netto:

- mocznik granulowany import 1130zł/t,

- fosforan amonu 1530-1570zł/t,

- can yara 910zł/t,

- Yara 20-30 1390zł/t,

- yara 14-14-21 1540zł/t,

- yara 16-16-16 1540zł/t,

- yara 7-12-25 1410zł/t,

- yara 25-5-10 1240zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Pawel0128 Podaj namiary na ten mocznik importowany może być na pw

 

Wie ktoś gdzie w okolicach Łukowa można kupić nawozy Yara

Edytowano przez karolr2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

Na spadki bym nie liczył. A niech tylko dopłaty zaczną wypłacać to na pewno jeszcze w górę pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

Agrolok sól potasowa 1340zł/t netto na gospodarstwie,

 

mix 7,8-20-30 z soli potasowej i fosforanu kosztuje obecnie 1340zł/t netto, czyli 1450zł/t brutto, czyli gotowa mieszanka w tych granicach jest jak najbardziej osiągalna, zobaczymy co na to police w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5297

coś mi w ten tak tani mix nie chce się wierzyć :huh:

u nas "ruski" NPK(S) 8-19-29-(3) po 1950 brutto


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

po 1500zł/t brutto jest yara 20-30 do tego dorzucasz 80kg azotu za 300zł i masz nawożenie z górnej półki za 1800zł/t, na wschodzie nawozy powinny być znacznie tańsze,

 

ten mój mix to teoretyczna mieszanka wschodniego fosforanu amonu (z tego co pamiętam ma on mniej siarki) z solą potasową,

 

ile biuretu mają polskie moczniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Dzisiaj zakupiona saletra w cenie 1205 zł/t i mocznik 1445 zł/t. Wielkopolska- Hurtownia Rolnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzichu124    9

Ja dzis zamówiłem mocznik w cenie 1480zł/t brutto i czekam jeszcze za ceną Soli potasowej i Polidapu, zeby zamówic w jednym transporcie. Jaka macie cene pilidapu i soli zebym wiedzial czy moge negocjowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

ceny brutto-miejscowość Orchowo ale widzę, że jesteś z okolic Gniezna to masz jeszcze sklep w Niechanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilSGPM    0

ściagam nawozy całosamochodowo zazwyczaj dla naszej grupy. mówę wam ceny brutto dla kujawsko pomorskiego mocznik 1425zł saletra 1160zł saletrzak 970zł

myslac całosamochodowo nie mam na myśli jednego asortymentu to są mieszanki. tyle ze to ceny na przedpłacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Panowie dostałem dziś propozycjie nawozu zzaa Wschodniej Granicy NPK 6 20 30 za 1430 zł Brutto co sadzicie o nawozach za wschodniej granicy?Znajomy mówi ze z Pewnego źrudla i sam bierze 500 ton takiego nawozu.

RSM na dziś 900 zł żrudło Polska Puławy

 

 

Potwierdzam podobną cenę w woj.pomorskim sam dzisiaj złożyłem zamówienie na 8-20-30 z Rosji

Co sądzę - prawie 300zł brutto taniej od Polifoski 6 przemawia finansowo nad zakupem tego nawozu. Jakość? Podobno bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Tak kolego to jest 8 20 30 moja polyłka:) Ja biore najprawdopodobniej 3 autka tego nawozu(na pewno 2 wezme 3 jak kasy będzie). A jakość sprawdze jak kupie i tak wezme wysle próbke do jakiegoś laboratorium:) Ale raczej towar pewny:) i na aucie około 8 tys w kieszeni:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ofertę na zakup tego nawozu uzyskasz w prawie każdej większej firmie. Pytaj o nawóz rosyjski z Braniewa lub Szczecina. Zadzwoń do Osadkowskiego, Agroloku, Chemirolu a na pewno dostaniesz zbliżoną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj