Polecane posty

RudnikAgro    2

Przy transportach całosamochodowych z dostawą saletrę z Puław czy też z Kędzierzyna można mieć nawet na poziomie 1200brutto/t. Mniejsze ilości zdecydowanie drożej z uwagi na logistykę. Jak narazie azoty idą w górę i przy dzisiejszej sytuacji (na polskim rynku) się to nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

a jaka jest sytuacja? saletra anwil wychodzi obecnie 1166zł/t brutto na gospodarstwie, litewski mocznik 1275zł/t brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Azotowe to raczej już nie stanieją ale fosforowe i potasowe to powinny jeszcze troche stanieć w tym momencie to ludzie jeszcze kupują pod oziminy więc cena się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

dzis dostałem oferte na saltre puławska 1170brutto na podwórku, saltrzak kedzierzyn 1070, ceny za bb 24t


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

blisko 55km :) Z odbiorem własnym mam oferte na 1140brutto i chyba to jutro klepne na 25t.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w takiej cenie raczej nie dostanę. Ok. Białegostoku.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

blisko 55km :) Z odbiorem własnym mam oferte na 1140brutto i chyba to jutro klepne na 25t.

nie każdy ma własny transport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudnikAgro    2

a jaka jest sytuacja? saletra anwil wychodzi obecnie 1166zł/t brutto na gospodarstwie, litewski mocznik 1275zł/t brutto

 

 

Sytuacja jest taka, że nie ma konkurencji wewnętrznej w Polsce między producentami nawozów. Brak konkurencji = brak niskich cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

 

Sytuacja jest taka, że nie ma konkurencji wewnętrznej w Polsce między producentami nawozów. Brak konkurencji = brak niskich cen.

 

 

Święta racja, a było ruskim sprzedać te puławy, to mielibyśmy konkurencje w kraju i z pewnością niższe ceny czyli normalną sytuacje, ale nie zrobili nagonke jakby następny rozbiór Polski miał nastąpić i wręcz skonsolidowali zakłady tworząc wielkiego monopoliste i tyle z szansy na niższe ceny. A wszystko żeby dwum zakładom dobrze się powodziło, a 1 mln rolników musi cierpieć z tego powodu. Parodia jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhfan    1

monopol zrobili i mają wyje**ne na polskiego rolnika drogie euro i pchają zagramanice ile się da polska rzeczywistość WIELKA grupa azoty złodziejstwo w biały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mathieu92    122

Już widzę jakie komentarze by były gdyby Azoty zostały sprzedane.... "Rozkradają kraj !!" "Ruskim sprzedali!! Znów pod zaborem" !! Tu jest pytania czy lepiej jak okrada obcy czy swój ?

 

pow. Lubelski. Migrola Motycz:

 

Saletra 1300zł

Mocznik 1580zł


Sympatyczny facet z okolic Lublina który za wszelką cenę postanowił prowadzić gospodarstwo rolne i je rozwijać pomimo przeciwności losu oraz skromnego dobytku który odziedziczył :)

 

Zapraszam do mojej galerii którą ostatnio niestety zaniedbałem przez nawał pracy w gospodarstwie oraz poza nim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

Saletra Puławy 1250zł brutto,Saletrzak Tarnów 1110zł brutto.Narazie podwyżek nie zapowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

mi z dostawa na wielkopolske 2 rózne firmy oferuja saletre z puław po 1120 netto przy 24t

 

u mnie jest 1080zł/t netto (w zeszłym tygodniu jeszcze było 1065zł/t), saletra anwil 1040zł/t netto na bramie + transport

 

 

@Tomek90 od kogo masz ten mocznik? u mnie najtańszy 1150zł/t netto

 

mi z dostawa na wielkopolske 2 rózne firmy oferuja saletre z puław po 1120 netto przy 24t

 

u mnie jest 1080zł/t netto (w zeszłym tygodniu jeszcze było 1065zł/t), saletra anwil 1040zł/t netto na bramie + transport

 

 

@Tomek90 od kogo masz ten mocznik? u mnie najtańszy 1150zł/t netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin2057    22

juz zamówione 8,5 t saletry puławskiej po 1237zł brutto z dostawą na podwórko, mocznik z puław po 1470zł brutto -1250kg i 1 t polifoski 21- 1070zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj