Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kodzi    15

sól 168zł brutto

fosforan 205zł brutto

polifoska 6 chyba 208zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

W Zakrzewie:

superfosfat wzbogacony 1650zł

sól potasowa 1740zł

fosforan amonu 2150zł

polifoska 6 2110zł

amofoska 4-16-18 1480 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Dostałem dziś propozycję fosforanu amonu po 1880 brutto ilośc całosamochodowa. Nie skorzystam bo dla mnie ciut za dużob te 24T, ale jednak ceny w dół.....


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naskom    10

Dostałem dziś propozycję fosforanu amonu po 1880 brutto ilośc całosamochodowa. Nie skorzystam bo dla mnie ciut za dużob te 24T, ale jednak ceny w dół.....

 

Alio daj mi namiar na tego dealera. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodzi    15

@kodzi gdzie taka cena?

agro exped Piaski

na dniach ma byc sól mieszana z fosforanem 5-20-30 cena ok 183zł brutto

Edytowano przez kodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

 

Alio daj mi namiar na tego dealera. Pozdrawiam

Taką cenę zaproponowali mi dziś w hurtowni Progress Chem Świcia w Lublinie. Ale nawóz podobno z Lubonia. Zaczęli produkcję i chcą się wbić na rynek, może stąd ta cena. W każdym razie skład jak wszystkich innych 18-36. Telefon do tej hurtowni:81 744 15 94.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Stosował ktoś odpowiednik kizerytu z lubonia? W punkcie w którym brałem nawozy takie coś mieli więc wziąłem palete.Ogólnie te lubofosy średnio mi się podobają, ale innego kizerytu nie mieli. Mg 16, S 17 za 560 brutto jak się nie myle. Co o tym nawozie myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Jak uważacie ceny nawozów pójdą jeszcze w dół kupować teraz czy poczekać jeszcze? Bo z mojego doświadczenia z lat ubiegłych uważam że powinny być tańsze tak gdzieś w listopadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Według firmy gdzie zaopatruje sie w nawozy to azotowe najlepiej kupowac końcem grudnia a npk sierpień, według mnie to ceny jeszcze spadną ale nie :( wiele

Edytowano przez farmervip

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slavik80    119

Napisany Wczoraj, 21:51

Saletra 34 Pulan 1150 brutto

RSM 32 1080 brutto

F

kolego a mozesz podac namiary do tego dilera w agro=,,-ters jest po 1404

Edytowano przez slavik80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

Saletra 34 Pulan 1150 brutto

RSM 32 1080 brutto

Flora Olesno

 

czyli bardziej opłacalne jeśli chodzi o cene 1kg N wychodziłaby saletra z tego namiaru bo ja płaciłem 1140 za saletrzak kędzierzyński dwa tyg temu a za polifoskę 6 2120zł w lipcu. Strasznie duża różnica w azocie by była.


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

mam pytanie odnośnie saletrzaku bo ososbiście nie pamiętam nazwy zakładu z jakiego pochodził saletrzak kiedyś rozsiewany u nas w gosp. który miał frakcje taką jak saletra amonowa bo kędzierzyński jest może troszkę drobniejszy od polifosek np. pamięta ktoś go czy może dalej taki produkują tylko gdzie? Saletrzak jest tylko kędzierzyński czy jeszcze z innego zakłądu jakiegoś?


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Saletrzak też tarnów i puławy ale to chyba to samo co ten kędzierzyński. Saletrzak też z włocławka, ma inna nazwę canwil.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudnikAgro    2

Najgrubszy saletrzak robi Kędzierzyn. Wszystkie inne produkowane w PL mają drobniejszą granulację.

Czy ceny nawozów wzrosną czy spadną? Odpowiedź brzmi albo wzrosną, albo spadną :)

Pamiętajcie, że konkurencji wśród polskich producentów w zasadzie nie ma. Jedynie import nawozów może wpłynąć na politykę polskich producentów.

Fosforan amonu DAP 18-46(2,5S) w cenie 1620netto/t z dowozem w zachodniopomorskim (w innych województwach drożej z uwagi na transport). Saletrzaki za chwilę też będzie się opłacało importować. Sprawdzajcie ceny, bo czasem lepiej jest kupić w porcie i wieźć na drugi koniec Polski, bo wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

Fosforan amonu DAP 18-46(2,5S) w cenie 1620netto/t z dowozem w zachodniopomorskim (w innych województwach drożej z uwagi na transport).

 

a jaką on ma rozpuszczalność w wodzie i granulację? w oryginalnym polidapie mamy 5% siarki, więc krajowy po 1750zł/t w kuj-pom wcale nie odstaje cenowo od importu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudnikAgro    2

 

a jaką on ma rozpuszczalność w wodzie i granulację? w oryginalnym polidapie mamy 5% siarki, więc krajowy po 1750zł/t w kuj-pom wcale nie odstaje cenowo od importu

 

Jak dla kogoś różnica w cenie rzędu 140zł na tonie nie gra roli, to oczywiście warto wspierać krajowych producentów. Bogatemu nikt nie zabroni :)

Granulacja 2-5mm 95%, rozp na poziomie 40%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj