Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ceny nawozów

8258 odpowiedzi na ten temat

#2721 Share gonzobonzobong

gonzobonzobong

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 439 postów
  • Zainteresowania:szerokie w biodrach, wąskie w pasie

Napisany 04 luty 2012 - 15:48

Ceny nawozów Automoderacja spowodowana brakiem działań administracji forum.

Edytowany przez gonzobonzobong, 15 grudzień 2012 - 13:09.

Chivas Regal kontra czarny Jaś wędrowniczek 2:1

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny nawozów Dzisiaj, 07:18
  •  

#2722 Share Darekpol

Darekpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 04 luty 2012 - 15:52

Ceny nawozów Głównie mi chodzi o to właśnie, że wolałbym abyś napisał: ''kupujcie u mnie'' aniżeli wchodzę w temat na czerwono wyświetla się napis: AKTUALNA OFERTA NAWOZÓW
a tam Twoja oferta się wyświetla, jeszcze do tego niektórzy próbują mi wmówić, że to nie jest reklama :)
Wchodząc w ten temat każdy wchodzi w ciekawością, jaka jest cena nawozów i chyba normalne, ze nie będzie czytał wszystkich postów tylko najkrótszą droga i kliknie w ten link.

Edytowany przez Darekpol, 04 luty 2012 - 15:53.

#2723 Share Wicherek

Wicherek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisany 04 luty 2012 - 15:58

Ceny nawozów myślę że taka oferta to b dobra rzecz ,ktos zainteresowany może porównać ceny ,może kupi może nie. ja mam wszystkie nawozy i zakupy planuję dopiero w maju na przyszły sezon ale chętnie spoglądam na ceny już dziś.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Oszczędzaj na nawożeniu! zobacz »

•  

#2724 Share LUKARD

LUKARD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 04 luty 2012 - 16:06

Ceny nawozów Widzisz DAREKPOL - to już rzecz gustu - jednym to pasuje i chyba to większość, a niektórym tak jak Tobie przeszkadza. Powiedziałem - moja sprzedaż to 90% sprzedaż na lokalnym rynku.... do tej pory nie poznałem na forum nikogo z mojej okolicy i moich klientów obecnych. Więc nie sądzę że ktoś z drugiego końca polski przyjedzie do mnie po 4 tony nawozu.... ale jak już powiedziałem jeśli to się stanie będzie mi miło i poczęstuję go herbatką z plasterkiem %cytrynki:)

Nie robię bałaganu na forum pisząc postów z reklamą - jest to tylko mała niewinna sygnatura.... Dyskutując z Toba na ten temat tworzymy razem bałagan na tym forum - po raz kolejny proszę admina/moderatora o rozsądzenie sporu...
www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

#2725 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8984 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 04 luty 2012 - 16:09

Ceny nawozów

Ale tak jak powiedziałem - proszę o rozstrzygnięcie sporu przez moderatora, żeby zamknąć wywód który zszedł zupełnie na inny tor

Ja nie dałem Ci za to %% ale wg mnie powinieneś usunąć z postów ostatni człon "aktualna cena nawozów" do do na kolor czerwony aby bardziej zwracać na siebie uwagę. I proszę już powrócić do cen nawozów.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#2726 Share Darekpol

Darekpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 04 luty 2012 - 16:26

Ceny nawozów LUKARD chodzi mi gównie o to, ze Twoje wypowiedzi "jest to tylko mała niewinna sygnatura"
"Każdy na bieżąco może zobaczyć jaka jest cena u mnie w mojej okolicy.... i jeszcze raz powtarzam że szczerze nie liczyłem na klientów z tego forum natomiast gdyby ktoś był, to bardzo mi miło"
i zdanie które było powodem udzielenia się w tym temacie :
"Zakładam że jesteś inteligentny i jeśli przeczytasz moje posty uważnie, to zauważysz że nie próbuję tu czegoś sprzedać, a moje wypowiedzi nie są reklamą, tylko normalną dyskusją na temat"
Przepraszam, ale jeśli Ty nie próbujesz tu czegoś sprzedać :) Nie chodzi mi o to, ze próbujesz, bo już kilka dni temu to zauważyłem i nic mi do tego, ale nie zrozumiałem dlaczego zaprzeczasz,piszesz w jednym poście że się w żadnym stopniu nie reklamujesz, w innym poście, że to tylko przypadek itd :)
Saletra amonowa woj. kuj-pom 1430

Edytowany przez Darekpol, 04 luty 2012 - 16:31.

#2727 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 luty 2012 - 16:37

Ceny nawozów Darek a tak w głębi serca co Cie boli? LUKARD to konkurencja dla Ciebie ? Nie chcesz by wzbogacił się na użytkownikach forum ? Szczerze nie rozumiem Ciebie... jak chce to niech reklamuje. Co to kogo boli?

#2728 Share LUKARD

LUKARD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 04 luty 2012 - 16:41

Ceny nawozów już - nie ma...pozamiatane - :) weekend jest Panowie - wyrelaksować się bo szkoda czasu na problemy z byle powodu:) Lepiej w te mrozy gdzieś na % wyskoczyć :)

Edytowany przez LUKARD, 04 luty 2012 - 16:42.

#2729 Share Darekpol

Darekpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 04 luty 2012 - 16:47

Ceny nawozów Lukard : "to zauważysz że nie próbuję tu czegoś sprzedać" - "jest to tylko mała niewinna sygnatura"
Reklama nie była w żadnym stopniu powodem przyłączenia się do rozmowy, lecz przeczenie, że jej nie ma.

#2730 Share LUKARD

LUKARD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 04 luty 2012 - 17:29

Ceny nawozów Darek, link usunięty a Ty dalej swoje - sobota jest, wypij piwko, skocz na panny to Ci trochę stres i uszczypliwość wyparuje:)

Edytowany przez milanreal1, 05 luty 2012 - 15:35.
cytowanie poprzedniego posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2731 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 04 luty 2012 - 18:18

Ceny nawozów @Darekpol - nie napisałem że się nie reklamuje, może to była jakaś tam reklama, ale to taka sama jakich wiele na forum, przykładowo wielu userów daje w sygnaturze linki do swoich aukcji, można to tak samo potraktować ;)

Nie wiem do tej pory, tak samo jak @Hubert, dlaczego to Cię aż tak zabolało, nie chcę się z Tobą absolutnie tutaj kłócić, bo już nie ma o co, pozamiatane :)

Wracając do tematu, saletry u mnie od ręki w okolicy nie ma, my kupiliśmy jeden czy dwa tygodnie temu po 1390 brutto :)

#2732 Share Darekpol

Darekpol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 432 postów

Napisany 04 luty 2012 - 21:34

Ceny nawozów Bo zawsze musi być na moje ;)
Nie to było moim celem aby Lukard zdjął tą reklamę.Nie przeszkadzała mi może tak mocno intensywnie powtarzająca się pod każdym postem jego reklama, lecz fakt, że temu zaprzeczył lub nazywał ją inaczej nieco mijając się z prawdą.

#2733 Share MichalR

MichalR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 826 postów

Napisany 04 luty 2012 - 22:57

Ceny nawozów Z tego tematu forumowicze chcą dowiedzieć się czegoś na temat cen nawozów, a ta sygnaturka użytkownika LUKARD ostatnio była jedyną pewną informacją na ten temat. Mi osobiście nie przeszkadzała, a nawet pomagała, bo nie musiałem szukać. Wystarczyło kliknąć żeby się zorientować w aktualnych cenach. Nie wiem o co ta wojna. Jedyne do czego można było się przyczepić to ten czerwony kolor.
Wracając do cen. Polifoskę 6 w BB kupiłem ostatnio za 2070 zł/tonę, podobno w ostatniej chwili, bo teraz podobno jest jakieś 30 zł droższa.

Edytowany przez MichalR, 04 luty 2012 - 22:58.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

#2734 Share LUKARD

LUKARD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 05 luty 2012 - 08:13

Ceny nawozów Generalnie widzę że nikt nie mial nic przeciwko- dwoch adminow z ktorymi rozmawialem na priv tez uznali ze nie musze usuwac, a jedynie kolor czerwony...ale zrobilem to dla swietego spokoju bo nie chce byc postrzegany jako ktos kto tworzy balagan i chaos....

za polifoske zaplaciles dobre pieniazki.....w tej chwili cena w lutym na cale samochody to 1930zł/t netto czyli 2084brutto....+-15zl w zaleznosci od dealera, chyba ze ma swoje zapasy i cos opusci. miejscami kosztuje na skladach po 2200!!

#2735 Share BartekM

BartekM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 602 postów

Napisany 05 luty 2012 - 10:24

Ceny nawozów Również nie mam nic przeciwko, chociaż nie udzielam sie w tym temacie ale często śledzie i nokomu nie przeszkadzało w wręcz pomagało. Śmiało można było porównać ceny. Zróbmy sąde na ten temat;) A zawsze można zgrać się z sąsiadem i jak LUKARD ma taniej to zamówić samochodzik nawozów.

#2736 Share Senator

Senator

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 05 luty 2012 - 10:25

Ceny nawozów Koledzy a co powiecie na import nawozów z Rosji/Białorusi? Znajomy był kilka dni temu się tam orientować, saletrę mają tam po 450zł/t <_<

#2737 Share pasiu66

pasiu66

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1124 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Komputery, Internet

Napisany 05 luty 2012 - 10:46

Ceny nawozów

Również nie mam nic przeciwko, chociaż nie udzielam sie w tym temacie ale często śledzie i nokomu nie przeszkadzało w wręcz pomagało. Śmiało można było porównać ceny. Zróbmy sąde na ten temat;) A zawsze można zgrać się z sąsiadem i jak LUKARD ma taniej to zamówić samochodzik nawozów.

Mi też specjalnie nie przeszkadzała reklama kolegi @Lukard bo tak to trzeba nazwać ale jakieś zasady i regulamin muszą obowiązywać bo każdy by sobie reklamował swoje produkty, sklepy.

#2738 Share LUKARD

LUKARD

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 84 postów

Napisany 05 luty 2012 - 10:59

Ceny nawozów oj tam oj tam Pasiu:) a już Ci miałem zamiar tego complexa w gratisie wysłać dhl-em ;)

#2739 Share pieniu

pieniu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 74 postów

Napisany 05 luty 2012 - 13:54

Ceny nawozów Posłuchajcie Co jest złego że Łukasz chce zrobić reklamę swoich nawozów ?? to jest jego podpis i ma prawo z nim zrobić to co chce :)
A wysyłka Dhl nie jest zła :D kurierzy robią na czas wszystko :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2740 Share agrocomplex

agrocomplex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 05 luty 2012 - 14:05

Ceny nawozów Witam wszystkich bardzo serdecznie

bo tak to trzeba nazwać ale jakieś zasady i regulamin muszą obowiązywać bo każdy by sobie reklamował swoje produkty, sklepy.

Jestem tegoż samego zdani tym bardziej, że wielokrotnie w tematach o EM byli usuwani userzy sprzedajacy ten produkt, a biorąc pod uwagę ich ilość to zaraz może się pojawić kolejna grupa takowych kont promujących te specyfiki, także bez reklamy proszę.
Pozdrawiam,
Agrocomplex