Skocz do zawartości

agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Oszczędzaj na nawożeniu!

galeria
Ceny
Zdjęcie

Ceny nawozów

8180 odpowiedzi na ten temat

#2501 Share LeF

LeF

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 401 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 21:06

Ceny nawozów Dzisiaj kupiłem kizeryt granulowany z K+S po 1538 zł/t brutto, z ciekawości zapytałem o saletrę z Anwilu- 1450 zł.t brutto. Oba rodzaje nawozów w workach po 50 kg.
Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ceny nawozów Dzisiaj, 19:01
  •  

#2502 Share 1piotr1

1piotr1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 21:09

Ceny nawozów czy kupował ktoś może nawozy u naszych sasiadów tj czechów, słowaków?? może tam mają bardziej racjonalną politykę odnośnie relacji rolnik- zakłady produkujące? a może w niemczech można kupić taniej naszą saletre niż w Polsce jak to było parę lat temu??

#2503 Share marekgizio

marekgizio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 694 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 21:13

Ceny nawozów tomaszpa1 --> nie wiem co jest nadzwyczajnego w tym żeby kupić wszystkie nawozy w czerwcu, nawet jak utrzymuje się tylko z gospodarstwa.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Oszczędzaj na nawożeniu! zobacz »

•  

#2504 Share denzel

denzel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 21:18

Ceny nawozów w tamtym roku stosowanie nawozów obciąłem o polowe. w tym roku ja lakach już na jesieni obornik kurzy już rozwiozłem,na zboża jare na wiosnę przed siewem rozwiozę sam obornik bez zadanych nawozów, (obornik mam za słomę 100ton za 30bel). nawozy tylko pod ziemniaki i kukurydze. i musi to wystarczyć. a co urośnie to zobaczymy w żniwa. stosowanie wysokich dawek nawozów tez nie gwarantuje 100%wysokiego plonu (pogoda potrafi płatać figle). jak rok będzie urodzajny i wszystko będzie OK to zboża polecą "na łep na szyje" jak w tym roku z ziemniakami sprzedasz za grosze a koszty poniosłeś niemałe

#2505 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 23 grudzień 2011 - 21:48

Ceny nawozów Obornik i wapno i co Bóg da, a jak mam wywalić 6000 na moje gospodarstwo to za to coś kupię i mam bez ryzyka, a nie tuczyć zakłady nawozowe i wyjść na to samo.

#2506 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 23 grudzień 2011 - 21:49

Ceny nawozów Chodzi mu pewnie o to ze nie ma w tych miesiacach przychodu, np za rzepak i trudno kase skads wyskrobac.
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

#2507 Share Slomek

Slomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 341 postów

Napisany 23 grudzień 2011 - 22:03

Ceny nawozów Gs koronowo 1450zł saletra trzy tygodnie temu kupiłem w Gs po 1300... :]

#2508 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 23 grudzień 2011 - 22:44

Ceny nawozów Coś za coś;] niestety nic nie ma za darmo
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#2509 Share Arek175

Arek175

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 10:54

Ceny nawozów Podziwiam niektórych za takie entuzjastyczne podejście do rolnictwa ;)
Yahooo może jeszcze twierdzisz że państwo robi wszystko ,aby polskie rolnictwo się rozwijało :lol:

#2510 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 grudzień 2011 - 12:30

Ceny nawozów Żeby nic nie robiło nie miałbyś dopłat anie szeregu dofinansowań z budżetu UE. Inna sprawa jesli ktoś jest mało kreatywny i nie potrafi d*py ruszyć żeby wyżłopać z UE ile się da to jego i tylko jego wyłącznie sprawa.

Póki UE jest trzeba łoić tę baardzo dojną krowę ile się da...nie ważne czy legalnie, bo oni robią dosłownie to samo, lecz prosty polak tego nie widzi
Jeszcze kilka lat i będzie po niej (UE) tylko kurz..a wtedy to rolnicy zatęsknią za dopłatami jak posłowie za korytem(SEJM)...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2511 Share Arek175

Arek175

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 14:44

Ceny nawozów I w telewizji wypowie się taki baran co ma 700ha i powie że dopłaty ratują tylko małe gospodarstwa. Lepiej już nic nie pisze ,bo się kompromituje :ph34r:
(Nie miałem na myśli twojego gospodarstwa)

Edytowany przez Arek175, 24 grudzień 2011 - 14:47.

#2512 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 15:44

Ceny nawozów Wczoraj przywieziono mi nawoz i koles mowil ze w Szczecinie stoi statek z Rosji z nawozem. Luzem przywoza i dopiero w porcie pakuja w worki. Myslicie ze cena troche spadnie? Skoro Rosja przystapila do WTO to moze zaleje nas tanszymi nawozami przez co nasze firmy bada musialy troche spuscic z tonu bo to sie teraz wyrabia to masakra.

#2513 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 24 grudzień 2011 - 16:03

Ceny nawozów Arek rozpłacz sie i poskarż sie babci;] jeżeli Ci mało pola to sobie dokup i śmiej sie jak taki człowiek, który ma 700 ha, za te głupie dopłaty mój ojciec jest w stanie kupić nawóz i paliwo na cały rok, i jeszcze zawsze coś z nich zostaje, więc w momencie kiedy byś stracił owe dopłaty co sie stanie, ogłosisz bankructwo czy jak bo nie rozumiem? To jest forum i każdy ma prawo do wyrażania własnej opinii więc sie nie ciśnieniuj. Szczewko dziś wigilia więc miejmy nadzieje, że będzie taniej:) tym optymistycznym akcentem kończe tego posta i życzę Wam wszystkim zdrowych, pogodnych i Wesołych Świąt;)
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#2514 Share Arek175

Arek175

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 16:56

Ceny nawozów Dobra nie było tematu już nie chce się kłucić w Wigilie <_<
Zdrowych i wesołych Świąt Życzę :P

Edytowany przez Arek175, 24 grudzień 2011 - 16:56.

#2515 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 21:04

Ceny nawozów No właśnie Arku, Wesołych:) Niech nam nawóz z nieba spadnie xP

#2516 Share Szuma

Szuma

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 21:46

Ceny nawozów Ja zapas nawozów na cały przyszły sezon już mam, środki ochrony też wszystkie i paliwo też. A nawozy kupuje bezpośrednio w fabryce. od razu przywożą mi z taśmy produkcyjnej.
"Siła w jedności, jedność w wierzę"

#2517 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1037 postów

Napisany 24 grudzień 2011 - 22:28

Ceny nawozów

No właśnie Arku, Wesołych:) Niech nam nawóz z nieba spadnie xP

To jest możliwe. Podczas wyładowań atmosferycznych następuje wiązanie azotu atmosferycznego i spada sobie azot na pola. Także czasem i nawóz leci z nieba. :)

#2518 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 25 grudzień 2011 - 01:56

Ceny nawozów I już mocznika nie trzeba było by kupować, same plusy xP

#2519 Share Wacek21

Wacek21

Farmer ze śląska

• Members
  • PipPipPip
  • 1845 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Disco Polo :D

Napisany 25 grudzień 2011 - 10:49

Ceny nawozów Jeszcze tylko P i K niech deszcz uzupełni to bedzie wszystko.
Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2520 Share kamil900830

kamil900830

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Ma