Polecane posty

LUKARD    0
Napisano (edytowany)

HubertOjdana usmiałem się z tym "trąceniem" :)

 

 

wolowik - ja to wiem i Ty to wiesz - i podałeś konkret - a przedmówca "COŚ TAM GDZIEŚ TAM" coś tam słyszał i coś tam napisał....ale chyba sam nie wiedział dokładnie co... Jeśli chodzi o patologie to fakt - istnieje - co to ma być że muszę prosić się o towar w kraju w ktorym sa fabryki o takich mocach przerobowych?!?! albo mam obiecany towar, przyjmuje zamowienia od klientow a potem okazuje sie że tego towaru nie dostane albo będzie 50zł droższy na tonie... i co? Mam powiedzieć rolnikowi - proszę dopłacić? Nie potrafie - w takiej sytuacji albo zarobie mniej, albo wcale bo bardziej zależy mi na byciu słownym...ale dostaje często za to po d*pie..

 

przemol87 miło poczytać konkretne posty

 

mario3004 jakbym się orientował to nie siedział bym tu tylko pił drinki na bahamach zastanawiając się czy ma być w nich zielona czy pomarańczowa parasolka.... zgadzam się z wcześniejszą wypowiedzią SILVY że stanieje dopiero po zasiewach - maj/czerwiec..... ale to są tylko indywidualne przypuszczenia....

 

 

AUSTERNPILZ - POLIFOSKA 4 w tej cenie?!?!?!?!?!?

 

 

 

mogę Ci POLIFOSKĘ 5 sprzedać po 1900 brutto bo mam jeszcze z listopada..... POLIFOSKA 4 też w tej samej cenie 1900zł brutto czyli 1759zł netto.... czyli 160zł taniej na tonie!!

Edytowano przez LUKARD

www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0
Napisano (edytowany)

Mam jeszcze kilka ton... YARA MILA 8-15-30 +S +Zn po 2080zł / tona (brutto) ale przy kilku tonach w swietokrzyskie nie bedzie sie kalkulowac...

Edytowano przez LUKARD

www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Ja chce 1200kg :D Więc raczej się nie opłaca :P A nie orientujesz się jaka cena Polimagu S albo Bontar-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM32    0

AUSTERNIPILZ piszesz:

Ja zamówiłem dzisiaj 24t Mocznika po 1660,- netto.

 

Znam ceny puławskie ktoś niźle zarabia na tym moczniku.

Sprawdź na nawozeo.pl

Chyba że masz termin płatności po żniwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro
Napisano (edytowany)

HubertOjdana - tak.

 

 

 

damian40000 - saletra w detalu juz od poczatku grudnia byla ponad 1400, wiec nie wiem co z czego wynika... wiem jedno - to ze kazdy utrzymuje cene na podobnym poziomie.... Wielkie odkrycie że ktoś podnosi cenę jeśli cena na rynku rośnie....

 

 

Bez przesady. Ja w grudniu kupowałem saletrę po 1270zł/t. Kupowałem tylko 4t i 0,5t saletrosanu i od całości dostałem jeszcze 100zł rabatu.

LUKARD nie przesadzaj z tymi cenami...

Poaza tym jak chcesz pohandlować nawozem to tu jest dział "GIEŁDA". "Forum" jest miejscem dyskusji a nie handlu i reklamy...

Edytowano przez lukejro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0
Napisano (edytowany)

Bez przesady. Ja w grudniu kupowałem saletrę po 1270zł/t. Kupowałem tylko 4t i 0,5t saletrosanu i od całości dostałem jeszcze 100zł rabatu.

LUKARD nie przesadzaj z tymi cenami...

Poaza tym jak chcesz pohandlować nawozem to tu jest dział "GIEŁDA". "Forum" jest miejscem dyskusji a nie handlu i reklamy...

 

Ciesze się razem z Tobą, bo niewiele osób dostało saletre w grudniu w tej cenie...

Nie przesadzam z cenami - poczytaj wypowiedzi na tym forum w tym temacie - zacznij od pierwszego grudnia i zapisz sobie ceny z postów jakie podają różni użytkownicy z różnych stron polski - to się przekonasz ile płacili.... Oczywiście czasem można trafić jakąś okazję tak jak Ty..

 

Zakładam że jesteś inteligentny i jeśli przeczytasz moje posty uważnie, to zauważysz że nie próbuję tu czegoś sprzedać, a moje wypowiedzi nie są reklamą, tylko normalną dyskusją na temat.... czasem troche schodzący na inny tor...

 

Jeśli podaje konkretną cenę to po to żeby ludzi mieli też jakiś odnośnik do cen z mazowieckiego bo nie widzę zbyt wielu osób z tej okolicy....

 

Dla przykładu napisałem AUSTERNPILZ że polifoska u mnie jest w znacznie niższej cenie - natomiast nie liczę na to że przyjedzie do mnie po kilka ton z drugiego końca Polski.... ale może dać to do myślenia i poszukania na innych składach bo cena którą podał to przegięcie....

 

Jeśli ADMIN stwierdzi że ja tu się reklamuję, to proszę o info w jaki sposób i czego mam nie robić/pisać i się dostosuję, bo nie chce żadnych konfliktów, i też jestem rolnikiem i lubię to forum...

----------------------------------------------------------------------------------------------

Pasiu66 - cena detaliczna na różnych składach jest w okolicach 2100

 

POLIMAG S 10-8-15 (5Mg 35S) 2100zł/t brutto...

 

Jeśli chodzi o BONTAR to napisz który bo jest ich kilka i w różnej cenie...

 

Ale pewnie ten bezchlorkowy

BONTAR NPK(CaMgS) 3-9-15-(5-4-12) - cena około 1500zł/t brutto

 

 

a z ciekawości - pod co używasz te nawozy? myślałem o tym żeby spróbować tego polimagu na ziemniaka bo w ubieglym roku na części areału dalem potas bezchlorkowy to była duża różnica w kolorze i wyglądzie bulw....

Edytowano przez LUKARD

www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

Kolego Lukard wydaje mi się że masz nie drogo cene tego completu worek 25 kg wychodzi 52 zł to u mnie w okolicy jak się pytałem 68 zł jest róznica .Skąd dokładnie jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YARA MILA COMPLEX 8-15-30 +S +Zn po 2080zł / tona (brutto)

@Arturos21

To wcale nie jest Complex! To jest yara mila ale pod uprawy rolnicze typu burak

Pod warzywa bezchlorkowy yara to NPK 12 - 11 - 18 i on jest z pewnością droższy, a po drugie w workach 25 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

masz racje nie zgadza się skład mój błąd chciałem sie jeszcze zapytac po ile jest siarczan amonu bo unas po 930 zł strasznie podrożał kiedyś był dużo tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Boże...ludzie opanujcie się. @LUKARD po prostu sprzedaje nawozy i tyle. Po co lamenty i wywodu w jego stronę o zawyżanie cen ? Wybraliście w wolych wyborach wolny rynku to macie taką sytuację jaką macie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0
Napisano (edytowany)

Faktycznie, wybacz, rozpędziłem się i napisałem complex, ale oczywiście miałem na myśli nawóz YARA MILA 8-15-30.

 

YARA MILA COMPLEX czyli potocznie nazywany HYDROKOMPLEKS jest nawozem bezchlorkowym i kosztuje w granicach 2700zł/t brutto.

 

SKŁAD NAWOZU:

- azot N – 12% (N-NO₃ - 5% , N-NH₄ - 7% )

- fosfor P - P₂O₅ - 11%

- potas K - K₂O – 18%

- magnez MgO – 2,7%

- siarka S – 8%

- bor B – 0,015%

- żelazo Fe – 0,2%

- mangan Mn – 0,02%

- cynk Zn – 0,02

 

SIARCZAN AMONU tak teraz kosztuje...900 do 1050zł/t... w zależności czy pylisty z puław, czy krystaliczny lub granulowany z tarnowa.....

 

ALTERNATYWĄ dla siarczanu amonu jest POLIFOSKA 21 - odrobinę droższa, ale zawiera magnez, azot w formie amonowej i amidowej i jest w granulacji jak typowe polifoski więc się nie kurzy przy siewie.

 

pol21%2520i%2520siarczan.JPG

Edytowano przez LUKARD

www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Od jakiegoś czasu cały temat zajmuje w połowie jeden użytkownik LUKARD, który nawet nie wiadomo czy jest rolnikiem czy tylko tutaj pisze po to aby się zareklamować. Osobiście nic do Ciebie nie mam, bo bynajmniej napisałeś szczerze, że sprzedajesz nawóz, ale sprawdzam co jakiś czas ten temat i ciągle jedna reklama i tylko i wyłącznie w tym temacie piszesz, więc cała reszta Cie nie interesuje. Zaraz kilka następnych osób, które handlują nawozami się tutaj zacznie reklamować i będziemy mieli tutaj temat pod nazwą "Reklama nawozów" Może ktoś by założył taki temat i tam byś się ogłaszał. Bo jak lukejro napisał po ile kupił to od razu piszesz, że to wielka okazja musiała być itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

Jakoś wkręciłem się w temat, a przy kompie sporo ostatnio siedzę więc się rozpisuje - jakby nie było na temat...... OK - jeśli jest to problemem, to mogę się tu nie udzielać.

 

Jeśli ktoś wątpi w to czy jestem rolnikiem to zapraszam serdecznie, Szymanów - Sochaczew.


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

@Darekpol - daj sobie na luz, przecież @LUKARD tylko odpowiadał na pytania innych o ceny nawozów, a nie wyskakiwał z hasłem "ej mam nawozy po tyle i tyle kto chce ode mnie kupić", więc to nawet lepiej że jest ktoś taki na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Jeśli Ty nie widzisz, że Lukard się reklamuje to gratuluje :) ale, żeby Ci uświadomić spójrz na każdy jego post i co widzisz za każdym razem?

Pod każdym postem : 'aktualna cena nawozów' - klikasz i wchodzisz w jego ofertę :)

I jeszcze zdanie z postu :

Napisany Dzisiaj, 09:02

'Zakładam że jesteś inteligentny i jeśli przeczytasz moje posty uważnie, to zauważysz że nie próbuję tu czegoś sprzedać, a moje wypowiedzi nie są reklamą, tylko normalną dyskusją na temat.... czasem troche schodzący na inny tor...'

Tak wszystko przypadek i reklama też przypadkiem umieszczona w tym miejscu aby pod każdą wiadomością była ;)

Lukard w miarę się wytłumaczył i przyznał rację i to akceptuję, bo tego nie ukrywa, ale Senator nie pisz mi, że się nie reklamuje, bo po co mamy się sprzeczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

Jeśli chodzi o sygnaturę pod postami to może faktycznie być ona niezgodna z forum.... Proszę moderatora o osądzenie czy mam ją usunąć czy nie....

 

Faktem jest że zainteresowani mogą tam zajrzeć i szansa na milion że ktoś akurat skorzysta z oferty... Natomiast nie zrobiłem tego żeby się reklamować. Każdy kto chce kupić nawóz nie będzie zaczynał z tego miejsca a przykładowo z allegro...

 

Skoro mam wystawione oferty, to wrzuciłem link w sygnaturę. Uważałem że będzie to lepsze niż jakiś durny opis. Albo wymienienie wszystkich moich ciągników tak jakbym się chciał tym pochwalić....

 

Każdy na bieżąco może zobaczyć jaka jest cena u mnie w mojej okolicy.... i jeszcze raz powtarzam że szczerze nie liczyłem na klientów z tego forum natomiast gdyby ktoś był, to bardzo mi miło.

 

Rozumiem, gdybym głosił hasła "kupujcie u mnie", "jest tanio", "przyjeżdzajcie"..... ale piszę posty które moim zdaniem są konstruktywne i dają pogląd na rynek, i dziele się moim doświadczeniem w uprawie....

 

Ale tak jak powiedziałem - proszę o rozstrzygnięcie sporu przez moderatora, żeby zamknąć wywód który zszedł zupełnie na inny tor


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13
Napisano (edytowany)

Głównie mi chodzi o to właśnie, że wolałbym abyś napisał: ''kupujcie u mnie'' aniżeli wchodzę w temat na czerwono wyświetla się napis: AKTUALNA OFERTA NAWOZÓW

a tam Twoja oferta się wyświetla, jeszcze do tego niektórzy próbują mi wmówić, że to nie jest reklama :)

Wchodząc w ten temat każdy wchodzi w ciekawością, jaka jest cena nawozów i chyba normalne, ze nie będzie czytał wszystkich postów tylko najkrótszą droga i kliknie w ten link.

Edytowano przez Darekpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    3934

myślę że taka oferta to b dobra rzecz ,ktos zainteresowany może porównać ceny ,może kupi może nie. ja mam wszystkie nawozy i zakupy planuję dopiero w maju na przyszły sezon ale chętnie spoglądam na ceny już dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

Widzisz DAREKPOL - to już rzecz gustu - jednym to pasuje i chyba to większość, a niektórym tak jak Tobie przeszkadza. Powiedziałem - moja sprzedaż to 90% sprzedaż na lokalnym rynku.... do tej pory nie poznałem na forum nikogo z mojej okolicy i moich klientów obecnych. Więc nie sądzę że ktoś z drugiego końca polski przyjedzie do mnie po 4 tony nawozu.... ale jak już powiedziałem jeśli to się stanie będzie mi miło i poczęstuję go herbatką z plasterkiem %cytrynki:)

 

Nie robię bałaganu na forum pisząc postów z reklamą - jest to tylko mała niewinna sygnatura.... Dyskutując z Toba na ten temat tworzymy razem bałagan na tym forum - po raz kolejny proszę admina/moderatora o rozsądzenie sporu...


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ale tak jak powiedziałem - proszę o rozstrzygnięcie sporu przez moderatora, żeby zamknąć wywód który zszedł zupełnie na inny tor

Ja nie dałem Ci za to %% ale wg mnie powinieneś usunąć z postów ostatni człon "aktualna cena nawozów" do do na kolor czerwony aby bardziej zwracać na siebie uwagę. I proszę już powrócić do cen nawozów.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13
Napisano (edytowany)

LUKARD chodzi mi gównie o to, ze Twoje wypowiedzi "jest to tylko mała niewinna sygnatura"

"Każdy na bieżąco może zobaczyć jaka jest cena u mnie w mojej okolicy.... i jeszcze raz powtarzam że szczerze nie liczyłem na klientów z tego forum natomiast gdyby ktoś był, to bardzo mi miło"

i zdanie które było powodem udzielenia się w tym temacie :

"Zakładam że jesteś inteligentny i jeśli przeczytasz moje posty uważnie, to zauważysz że nie próbuję tu czegoś sprzedać, a moje wypowiedzi nie są reklamą, tylko normalną dyskusją na temat"

Przepraszam, ale jeśli Ty nie próbujesz tu czegoś sprzedać :) Nie chodzi mi o to, ze próbujesz, bo już kilka dni temu to zauważyłem i nic mi do tego, ale nie zrozumiałem dlaczego zaprzeczasz,piszesz w jednym poście że się w żadnym stopniu nie reklamujesz, w innym poście, że to tylko przypadek itd :)

Saletra amonowa woj. kuj-pom 1430

Edytowano przez Darekpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Darek a tak w głębi serca co Cie boli? LUKARD to konkurencja dla Ciebie ? Nie chcesz by wzbogacił się na użytkownikach forum ? Szczerze nie rozumiem Ciebie... jak chce to niech reklamuje. Co to kogo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj