Polecane posty

Wituś    1

Ja kupowałem narazi mocznik za 1150zł za tonę. Czekam jeszcze na poliwap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skad masz taka tania sól? :rolleyes:


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZON    0

u mnie mocznik 1150 loco Puławy

saletra 805zł loco Puławy

saletrzak 660 loco Tarnów

sól potasowa czerwona puławska 1130 loko Terespol

jezeli kogos interesuja inne ceny Kedzierzyn,Police,Siarkopol,Włocławek

Prosze o kontakt 515269013lub 158554799

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ceny z dziś (zł/t)

 

saletra 870

Saletrzak 730 i 760

Mocznik 1200

Polifoska 6 1350

Lubofos CORN 750

siedmiowodny siarczan magnezu 1120

 

dziś jadę po nawozy ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

wszystko drogie ale co zrobić. dobrze ze mam już nawozy w garażu bo one ciągle drożeją


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
ceny z dziś (zł/t)

 

saletra 870

Saletrzak 730 i 760

Mocznik 1200

Polifoska 6 1350

Lubofos CORN 750

siedmiowodny siarczan magnezu 1120

 

dziś jadę po nawozy ;)

a my saletrę kupiliśmy po 820zł

saletrzak Borowany po 730 (teraz zwykły tyle)

jeszcze chyba lubofoske ale po ile to nie chcę strzelać

tak ze warto było kupić miesiąc temu, teraz jesteśmy trochę do przodu

-dziś rano w polskim radio w audycji dla rolników mówili ze nawozy azotowe o 100% w górę mają pójść


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12

No ja nawóz azotowy Anwilu kupiłem po 750zł/t brutto. Ale to jeszcze jesienią ;) Teraz się zaczynam rozglądać za solą i zawału można dostać :P Przytrzymałem sporo pszenicy więc nie kupowałem soli. Pszenica się coś dopiero do góry rusza a nawozy szaleją. Pewnie to co zarobie na pszenicy stracę na soli. I po co mi to było? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

a u mnie to różne ceny:

saletrzak 829 750 760

 

saletra 960 850 890

 

mocznik 1332 1200 1100

 

po niedzieli trzeba chyba coś kupić

po ile jest siarczan magnezu jednowodny???


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

wczoraj pobrałem cześć dopłat z banku i zaraz wydałem na nawozy. wcześniej nie miałem kasy.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albercik    0
a u mnie to różne ceny:

saletrzak 829 750 760

 

saletra 960 850 890

 

mocznik 1332 1200 1100

 

po niedzieli trzeba chyba coś kupić

po ile jest siarczan magnezu jednowodny???

 

Siarczan magnezu siedmiowodny dzisiaj widziałem

 

po 27,50 zł za worek 25 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darolee    12
Dzisiaj troche kupiliśmy i ceny u nas są następujące:

 

saletra amonowa 880 zł/t

siarczan amonu 620 zł/t

poliwap 840 zł/t

sól potasowa 980 zł/t

No właśnie gdzie ta sól po tyle? U mnie po 1100 i to niby jeszcze ze starszych zapasów. Bałem się zapytać ile bedzie kosztować z nowych <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ceny nawozu poprostu sa jak z kosmosu. Jednym słowem mówiąc poco nam dawali te dopłaty jak wszystko poszło 150% do góry i jest jeszcze bardziej do bani niz przed unia przykładowo saletra w 2004 kosztowała około 450zł a teraz 800 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albercik    0
No właśnie gdzie ta sól po tyle? U mnie po 1100 i to niby jeszcze ze starszych zapasów. Bałem się zapytać ile bedzie kosztować z nowych <_<

U mnie na dzisiaj sól po 1230 zł, słyszałem ,że Chemirol sprzedaje po 1300 zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek    29

kupiłem wczoraj mocznik z kędzierzyna 1140zł jeszcze w miarę spoko cena ,ale ruski fosforan 10-46 po 1500 to już niezbyt fajna cena .Jeszcze muszę kupić sól 1300zł/t to jest normalnie rozbój bo kosztowała na jesieni 790 jak siałem pod rzepak,i saletrę której cena idzie w górę i pewnie dobiją do 1000zł/t .przy tych cenach zbóż to i tak relacje są dużo lepsze niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    2

hej ja wam powiem ze z tymi nawozami to corok to drożej, niedawno kupowalem polifoske i kosztowała 1200 za tona w piątek dzwoniłem do maazyny i mi mówią ze wszystkie nawozy zdrozały o prawie 400 czy oni sie dobrze czują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
hej ja wam powiem ze z tymi nawozami to corok to drożej, niedawno kupowalem polifoske i kosztowała 1200 za tona w piątek dzwoniłem do maazyny i mi mówią ze wszystkie nawozy zdrozały o prawie 400 czy oni sie dobrze czują

Masz racje u nas jest tak samo :angry: . A jak nie posiejesz nawozu to nie to co z nawozem. I co tu robić??????????


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
hej ja wam powiem ze z tymi nawozami to corok to drożej, niedawno kupowalem polifoske i kosztowała 1200 za tona w piątek dzwoniłem do maazyny i mi mówią ze wszystkie nawozy zdrozały o prawie 400 czy oni sie dobrze czują

a ja Wam powiem ze bez wojny sie nie obejdzie -zginie kilkadziesiąt tysięcy ludzi to może gospodarka sie polepszy -przecież ci co w naszym rządzie robią to przerasta ludzkie pojecie!!!

powinni rolnicy na drogę wyjsc!

przecież to trzeba sprzedać trzy świniaki na tonę saletry

a gdzie naklad na te świniaki?!


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

a może by tak przejechać się do WARSZAWY skoro górnicy, lekarze, nauczyciele to może i ROLNICY powinni wyjść na ulicę - a tu chcą KRUS podnosić!!!!


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz15    3
a może by tak przejechać się do WARSZAWY skoro górnicy, lekarze, nauczyciele to może i ROLNICY powinni wyjść na ulicę - a tu chcą KRUS podnosić!!!!

Mój tata mówi, że musi zastrajkować. Jak wszyscy to i rolnicy tez mogą. A może z Agrofoto ktoś pojedzie, jakieś zebranie????????? ;)


Publikowanie moich zdjęć bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGRObombula    2

no ja nic niechce mówić z tym KRUSem to też taka sprawa bo osobiście znam ludzi co prowadzą działalnośc gospodarczą a pola niewidzieli a jak mają krowę wydoic to poogonie szarpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180
No ja nawóz azotowy Anwilu kupiłem po 750zł/t brutto. Ale to jeszcze jesienią ;) Teraz się zaczynam rozglądać za solą i zawału można dostać ;) Przytrzymałem sporo pszenicy więc nie kupowałem soli. Pszenica się coś dopiero do góry rusza a nawozy szaleją. Pewnie to co zarobie na pszenicy stracę na soli. I po co mi to było? :)

 

Nawozy nie sa tanie to fakt. ale były już droższe. Dzis za 1T pszenicy kupisz spokojnie 1T saletry amonowej. A ja pamiętam jak za 1T amonowej trzeba było dać 2T pszenicy. A w tym roku kupowałem saletre amonowa 1T za 0,85T pszenicy.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosss    5

nareszcie znalazł się ktoś kto umie liczyć i zna się na strukturze kosztów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj