Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
StasiekS    73

Czy ograniczają. Jak teraz cały kraj się rzucił robić zapasy nawozów bo później podrożeją to i nie nadążają robić. Niektórzy już od sierpnia zamawiali nawozy aby kupić taniej. Żeby załadować zamówionego tira nawozów także trzeba odczekać swoje w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ale głównymi kupującymi są handlarze którzy robią zapasy taniego nawozu ile mogą bo doskonale wiedzą, że sporo rolników robi na wiosnę zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

gdzie ty widzisz zapasy ?? U nas wszytko na bierzaco znika ze skłądów lub bezposrednio do rolników. rozmawiałem z kilkoma dealerami puław składali zamówienia powiedzmy 200t na listopad a dostawali 100 lub 75t i przez to jest taki cyrk. Bo ładuja tylko wagony i na zachjód :(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

U mnie sporo dealerów zrobiło zapasy. Z tych 30 wagonów 20 poszło bezpośrednio do 2 handlarzy a resztę wzięli rolnicy. Inni cały czas dowożą na bieżącą tirami ale przywiezie 2 tiry w tygodniu i po wszystkim. Na pniu wyprzedany lub zamówiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszpa1    0

kamieniak89, u mnie dopłaty wpłyneły 1 grudnia :)... i nawoz oczywiscie juz jest na podworku od kilku dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
We wschodniej części Polski. Zamów 30 wagonów saletry z Puław to także taką byś dostał.

StasiekS Bardziej na wschód od Miszki31 to już cholernie ciężko jest być ;) w którym miejscu saletra jest po 1200zł?


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Byłem dzisiaj w 5 składach nawozowych i tylko w jednym mieli saletrę - podobno przed Nowym Rokiem nie ma co liczyć na jakieś większe dostawy od producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W minionym tygodniu kupiłem

saletra amonowa- 1370

mocznik- 1592 (prawie jak w promocji)

saletrzak- brak

od jutra

saletra 1410 lub 1420

inne nawozy- brak danych

ceny brutto

Pomorskie

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
StasiekS Bardziej na wschód od Miszki31 to już cholernie ciężko jest być ;) w którym miejscu saletra jest po 1200zł?

Powiedzmy, że także nie mam daleko do wschodniej granicy i tej ceny już dawno nie ma. A w jaki sposób kupiłem po tyle to niech będzie moją tajemnicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszmtz    70

wielkopolska cennik 6 grudzien cenny brutto

saletra 34 azotu 1400 zl

saletrzak 1300 zl

mocznik 1637 zl

polifoska 4 1745zl

polifoska 6 2009zl

polifoska 21 1050zl

lubofoska 4 1120zl

lubofos 12 1222

superfosfat 20 974zl

kameks konr kali 1500zl

Edytowano przez mariuszmtz

zima trwa juz za dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

27 pażdziernika kupiłem saletrę po 1279,kilka dni temu po usłyszeniu opini że nawozy idą ostro w górę stanąłem

w Agroskładzie,i zobaczyłem że jest po 1490.Przetarłem oczy :o Jedynie litewska polifoska utrzymała cenę-1640.

Brutto wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldo    0

Witam. Chciałbym kupić saletrzak całego tira 24t. Podajcie namiary gdzie najtaniej. Z góry dzięki

Edytowano przez milanreal1
caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORPION1    0

Dziś u siebie na składzie pytałem się o saletrę to jest po 1480 i do 15 stycznia nie mają dostaw z powodu braku towaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Siarczan amonu tarnowski 1040brutto

Sół 2000żł brutto

Yara 15-30 1750 brutto

Siarczan Magnezu jednoowodny 23MG 1610brutto

I tu szok Saletra 1580złotyszy polskich brutto. :o

Ceny z Agroloku przy skompletowaniu całego tira.

Coś mi się wydaje, że zboża co u niektórych to będą się męczyć tej wegetacji bez azotu, a w nowym sezonie to również bez NPKu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwy27    48

Faktycznie ceny idą do góry ale tu przesadziłeś kolego bo dzis dzwoniłem do Agroloku to cena 1480 zł ale to i tak wysoko bo można dużo taniej kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

albo ja sie przesłyszałem, albo tobie podali cenę netto. Mi od razu dziewczyna powiedziała ,że nie pohandlujem bo jest drogo i podała mi cenę 1580 brutto. Pytałem z ciekawości bo nie potrzebuję tego nawozu, a handluję z nimi jakieś 10lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Dla mnie firma Agrolok jest firmą drogą, u lokalnych sprzedawców Saletrę w tym roku kupiłem o 65 zł/tona taniej niż w Agroloku, ale wszystko jest zależne od momentu zakupu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dralo5    27

Ceny lubelskie brutto:

Mocznik 165 zł

Saletra 30% Tarnów 132 zł

Saletrzak Tarnów 130 zł

Polidap 248 zł

Sól potasowa 198 zł

 

Panowie co myślicie kupić o tej saletrze z Tarnowa a puławskiej? Puławska ma być ponoć po 140 zł. Chodzi mi która będzie lepsza na star w pszenicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzepo    32

W powiecie puławskim saletra 1400, a w hrubieszowskim 1500- ale chyba była bo jak pytałem się o cenę sam to powiedzieli że nie ma i nie będzie do nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj