Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
LUKARD    0

mam mozliwosc kupienia saletrzaku słowackiego w big bag-ach w cenie 1100 brutto. Czy ktos siał kiedys ten saletrzak. Nie zbryli sie do wiosny jak powiedzmy z tarnowa ? bo nawet go na oczy nie widizłem i troszke sie boje zaryzykowac .

 

Pewnie masz na myśli saletrzak firmy DUSLO. Możesz go spokojnie kupić. Nie jest w niczym gorszy niż tarnów, kędziezyn czy włocławek. Najgorsze dla każdego saletrzaku jest nasłonecznienie i wysoka temperatura. Jeśli w lato nie będzie pod dachem to granule sie "rozsypią" od słońca - nie w całej palecie, tylko na brzegach, tam gdzie bezpośrednio świeci słońce.

 

Ten saletrzak DUSLO ma dość grubą granule - coś jak kędzierzyn. Niektórzy twierdzą że dłużej się rozkłada, ale to bzdura.... W takich samych warunkach jeden i drugi rozłoży się w tym samym czasie. Wielkość granuli wpływa jedynie pozytywnie na równy wysiew niezależnie od wiatru.

 

Polecam także saletrzak firmy węgierskiej - GENEZIS PETISO. W ubiegłym roku nawozy z tamtej firmy wychodziły odrobinę taniej. W tej chwili ceny są identyczne.

 

Jeśli ktoś jest z mazowieckiego to zapraszam do mnie po cenniki.

 

Pozdrawiam


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Kujawsko Pomorskie

Saletra 1220

Canvil 1127

Polifoska 8 1895

6 1879

Mocznik 1598

Siarczan Amon 930

Sirczan magnez 1110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Ceny z wczoraj brutto

Sól potasowa 1620

Polifoska M 1620

Saletra 1240

Mocznik 1510

Zakupy na przyszły sezon zrobione. Jeszcze tylko saletrzak kupie i spokój.

Edytowano przez poosa21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Saletrzak 1010

Sól potasowa 1600

Polifoska 8 1805

NK 21-21 1260

Siarczan amonu 745

 

Wszystkie ceny netto ilości całosamochodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ten saletrzak to pewnie z hrubieszowa ukrainski? za 1020 moge tez miec słowacki oczywiscie big bag i całosamochodowe zestawy. Saletry brak nie ma wolnych dostaw do konca pazdziernika. Na listopad zapisuja w hurtowniach.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Panowie człowiek całe życie się uczy dzisiaj wziąłem kartkę kalkulator zacząłem liczyć np czy zamiast 6 ton saletrzaka jak ostatnio kupywałem kupić 4 tony mocznika teraz czystego azotu byłbym miał więcej w moczniku niż w 6 ton saletrzaku cena byłaby podobna a mniej by było do rozsiania ,mocznik długo działający na zboża to opcja chyba dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

No tak ale nie wszędzie i nie zawsze mocznik ie nada. Czasami trzeba przenicy dać na "już" i wtedy mocznik sie nie sprawdzi, chyba że w oprysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huberto89    62

To wtedy można saletrę. Jak ja liczyłem to najtańszy azot jest w moczniku później w saletrze bo saletrzak w moich stronach cenowo podobnie jak saletra a ma 7% azotu mniej jak się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SKORPION1    0

saletra 1310

saletrzak 1260

mocznik 1590

polifoska 6 2000

 

sól ptasowa1860

polifoska max 1870

 

woj łódzkie pow kutnowski ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

od dzis jest nowy cennik na azoty z puław i takl saletyra 65zł netto do góry, mocznik 40zł do góry. w tej chwili saletra 1150netto big bag w puławach + transport


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldo    0

ja płąciłem dzis za saletrzak 1170zł/t a polifoska8 1980zł/t

Witam. Podaj mi jeśli możesz namiary gdzie takie ceny?? To są ceny netto czy brutto??? Bo mam nie daleko do konina.

Pozdrawiam.

Edytowano przez waldo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Ceny na dzisiaj w Rajpolu - Olesno:

Polifoska 6 - 2060zł/t

Polifoska 8 - 2080zł/t

Salmag - 1190zł/t

Od 1 listopada podwyżki. Nie wiem dokładnie o ile ale spodziewam się o 50 zł na tonie <_<

Edytowano przez MartineZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ja dzis zamówiłem saletre puławy 1270zł brutto big bag cena juz listopadowa. ogólnie w kraju jest problem z azotem poniewaz producenci duzop eksportuja przez wysoki kurs euro :(


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na zakup już wszystkiego. Jeżeli kurs euro się utrzyma to na polskim rynku zrobi się niebezpiecznie ciasno w kolejkach po nawóz :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

1360zł lubofoska

1560zł mocznik

1320zł saletra amonowa

podobno mają iść jeszcze w góre.

Ceny woj. warm-maz.

już zamówiłem, po tej cenie w/w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silva    19

Normalnie ich po....ło z tymi cenami. Z czego oni to liczą? Przecierz zboże w dół poszło. Nawozowcy chcą nas chyba wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj