Polecane posty

martini89    4

Aha, tak się pytałem , bo widzę że jeteś z kuj-pom ,a damasławek graniczy z Twoim województwem, no i cena taka sama, może nawet by taniej zeszli jak większą ilość i szybki odbiór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZON    0

zapraszam wszystkich do zapisywania się na stronie ZON do otrzymywania bieżących ofert handlowych.

Co prawda prowadzimy sprzedaż hurtową, ale zawsze można będzie podglądnąć aktualne oferty.

zapisy na samym dole strony

indywidualne oferty będziemy przedstawiali w odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas na adres Wyślij e-mail

www.zon-tarnobrzeg.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

woj. pomorskie, cena saletry amonowej Anwil 1230zł/tona a saletrzak Tarnów 1190zł/tona.Ceny aktualne. Nic tylko kupować tak tanio to jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Dzis sondowałem rynek i tak

saletrzak big bag kedzierzyn 1150 brutto z dostawa 25t

saletra puławy big bag ( 25zł drozszy) 1200zł brutto ale brak na ten miesac a znajac zycie pod koniec zdrozeje bo u nas zaczynaja juz przychodzic decyzje z ONW :(

 

w innych firmach tylko drozej. Nie iwem co robic bo jest ryzyko ze te ceny padna na wiosne. Mysle ze ludzie ogranicza zakupy.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Jak jest z RSMem ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

Saletra 1250 brutto saletrzak 1170 brutto Lubelskie Parczew. Tylko jak zamawiałem w środę to mieli ostatnie 500 kg saletrzaku chyba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

dzwoniłem do agronoma jasionka koło parczewa i powiedzieli mi 1300 saletra i 1200 saletrzak w workach z placu.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy26    4

sól potasowa 1850-1900

saletra amonowa 1240

mocznik 1540

trzeba coś kupić bo taniej już chyba nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Fosforan 2250-2370 zł

Sól 1680 zł

Mocznik 1500-1530 zł

 

pow. sępoleński, kuj-pom

 

Chyba ceny tylko w górę pójdą ;[


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Saletra, kupiłem ostatnie 7 ton w małych workach z letnich zapasów po 1220 za tonę, jest jeszcze kilka worków w bigach. Cena ma iść w górę, może to nasze spekulacje, ale największy producent nawozów azotowych z Włocławka dopiero ma wystartować z produkcją, a robi się zimno i gaz pewnie pójdzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

mam mozliwosc kupienia saletrzaku słowackiego w big bag-ach w cenie 1100 brutto. Czy ktos siał kiedys ten saletrzak. Nie zbryli sie do wiosny jak powiedzmy z tarnowa ? bo nawet go na oczy nie widizłem i troszke sie boje zaryzykowac .


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Z nawozami robi się już nie ciekawie. Dzisiaj usłyszałem od sprzedawcy że sól potasowa będzie po około 1800zł, fosforan 2400zł. :(


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lebek5    56

mam mozliwosc kupienia saletrzaku słowackiego w big bag-ach w cenie 1100 brutto. Czy ktos siał kiedys ten saletrzak. Nie zbryli sie do wiosny jak powiedzmy z tarnowa ? bo nawet go na oczy nie widizłem i troszke sie boje zaryzykowac .

 

to jest ten co ma większy skład magnezu i wapnia (5,7)niż tarnowski?Co do zbrylenia to możesz być pewny nie zbryli się tak jak tarnowski ja wrzesniu kupowalem po 116 ale w workach 50, mi się wydaje że jest lepszy niż tarnowski ale gosciu ten co sprzedaje to mówił że ludzi bardziej chwala sobie jednak tarnowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj