Polecane posty

Eryko    35

@Stachux gdzie kupowałeś? bardzo dobre ceny w tym punkcie mają.

u mnie Saletra-1260zł ,Saletrzak-1180zł czyli znaczna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Taki facet z Lasocic mi przywozi nawóz i u niego jest tak tanio bo w punkcie sprzedaży w sąsiedniej wiosce to jest sto i więcej złotych drożej...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryko    35

A podałbyś mi jakiś nr.telefonu do Niego lub dane firmy,nazwa,adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kromo    0

Za saletrzak płaciłem 850zł/t a za saletrę amonową płaciłem 950zł/t pytałem o lubofos to zaśpiewał 1050zł/t...

 

koleś jakiś niepoważny... w czasie się przeniósł albo co.... przynajmniej z 2 miesiące... ;)

u mnie znacznie drożej. daj telefon to sprawdzimy.


NAWOZEO.pl - SPOSÓB NA TANIE NAWOZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

Noooo... Robert - w tej cenie to dobre pare aut bysmy kupili:)


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

@kromo jak nie wierzysz to nie musisz już któryś rok biorę i tam zawsze jest o sto i więcej złotych taniej na tonie a widać ty więcej płąciłeś i teraz Cię kieszeń boli i przez to nie wierzysz w to co pisze. I nie mam powodu żeby kłamać bo to mijałoby się w ogóle z celem tego tematu znalazłem tanie źródło i to mój plus a jak chcesz pisać nic nie wnoszące posty to odsuń klawiature bo szkoda Twej fatygi. Kolega @Eryko dostał ode mnie ten numer do niego a Ty zbastuj :P a nie poważny to jesteś ty I to co piszesz


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf3635    72

Saletrzak z Kedzierzyna 1150/tona cena brutto z dostawa woj.lodzkie kupione wczoraj.Widocznie mozna kupic taniej,slabo szukalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

@stachux - poprosze ten numer na pw


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kromo    0

@kromo jak nie wierzysz to nie musisz już któryś rok biorę i tam zawsze jest o sto i więcej złotych taniej na tonie a widać ty więcej płąciłeś i teraz Cię kieszeń boli i przez to nie wierzysz w to co pisze. I nie mam powodu żeby kłamać bo to mijałoby się w ogóle z celem tego tematu znalazłem tanie źródło i to mój plus a jak chcesz pisać nic nie wnoszące posty to odsuń klawiature bo szkoda Twej fatygi. Kolega @Eryko dostał ode mnie ten numer do niego a Ty zbastuj :P a nie poważny to jesteś ty I to co piszesz

 

Stachux zrozum chłopie takie ceny to ze 2 miesiące temu były. po co bzdury piszesz??

zadzwoń sobie jeszcze raz pod te twoje numery i zapytaj. Bo jak ja zadzwoniłem to koleś oczy postawil..

powiedział ze takich cen to dawno nie mial...

poprostu nie pisz bzdur i bedzie ok.

pozdrawiam


NAWOZEO.pl - SPOSÓB NA TANIE NAWOZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

Ja wiem lepiej po ile płaciłem w styczniu za tonę nawozu. Wiec odpuść sobie. Gdyby tak nie było to bym wcale tego nie pisał. A każdy może tu napisać ile płacił za nawóz. A jeśli Cię boli to co pisze to wcale nie czytaj tego tematu i będzie ok. Pozdrawiam


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kromo    0

jesli tyle dales w styczniu to ok.

ja sugerowałem sie Twoją wypowiedzią : Użytkownik Stachux dnia 16 luty 2011 - 17:40 napisał

Za saletrzak płaciłem 850zł/t a za saletrę amonową płaciłem 950zł/t pytałem o lubofos to zaśpiewał 1050zł/t...

 

w której nie napisałeś że kupiłeś w styczniu. Ja też moge napisac ze w Pasłęku koleś mi przywiózł saletrzak po 670 za tonę i

pominąć drobny szczegół ,że kupiłem go w sierpniu, ale bylu by to bez sensu.

Tak, każdy może pisać po ile kupił. ale przecież chodzi o ceny aktualne.... a nie te z przed miesiąca czy dwóch.

 

Jesli dalej nie rozumiesz to zostawmy ta sprawę. pozdrawiem i miłego weekendu życzę

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

NAWOZEO.pl - SPOSÓB NA TANIE NAWOZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za saletrzak płaciłem 850zł/t a za saletrę amonową płaciłem 950zł/t pytałem o lubofos to zaśpiewał 1050zł/t...

Dokładnie @kromo, data nie została podana, a więc każdy myślał, że cena jest taka niska, bo tu podaje się zazwyczaj ceny aktualne albo z podaną datą lub miesiącem.

Potem występują niepotrzebne sprzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woltaren    0

w cene wliczony transport.

 

saletrzak 1140 t na palecie 1500kg

polifoska 1780 t na palecie 1200kg

saletra amonowa 1230 t na palecie 1500 kg

 

dzis przywiezione

Edytowano przez woltaren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbigk    1

To w moich stronach jest taniej, kopiłem w tym tygodniu

saletrę amonowa - 1180 za 1T,

polifoska 6 - 1760zl za 1t,

polifoska 8 1780zl z 1t.

A u drugiego sprzedawcy było już o 20 zł drożej na tonie

 

Płatne przelewem do 7 dni,Transport - w terminie który będzie mi pasował :)

Edytowano przez Zbigk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Miałem telefony z propozycją kupienia Saletry po 7xx netto z dostawą - litweska i węgierska

Mocznik juz mozna kupić po 1200netto z dostawą

 

Małe sprostowanie. Ceny o których pisałem pochodziły stąd, że gospodarstwo było likwidowane. Pan ,Kowalski' chciał się pozbyć znacznych zapasów saletry z 2010r i 2009r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franky69    1

To u Mnie w okolicy (woj.Łódzkie) ceny rysują się tak

 

Saletra 1150-1200zł

Saletrzak bądź Salmag 1050-1100zł

 

Ale obdzwoniłem parę miejsc i znalazłem Saletrę w rekordowo promocyjnej cenie 1380zł :blink:


Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel7820    0

Południowe mazowieckie:

 

Saletra amonowa 1150zł

Saletrzak 1050zł

Polifoska 4 1650zł

Polifoska 6 1810zł

polifoska 8 1820zł

Fosforan amonu 2150zł

Sól potasowa 1650zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Szlag człowieka trafia! tak trudno dopisać czy to są ceny brutto czy netto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

Małe sprostowanie. Ceny o których pisałem pochodziły stąd, że gospodarstwo było likwidowane. Pan ,Kowalski' chciał się pozbyć znacznych zapasów saletry z 2010r i 2009r.

 

tak tak, i pan kowalski jeszcze dokłada swój transport, Hubert daj spokój i nie pisz bajek, te twoje przepowiednie nie sprawdzają się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

tak tak, i pan kowalski jeszcze dokłada swój transport, Hubert daj spokój i nie pisz bajek, te twoje przepowiednie nie sprawdzają się :(

 

zobacz kiedy pisałem swoje przepowiednie. Pomyliłem się - przyznałem się do błędu. Czego jeszcze chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

tzn.? Niemcy - 155NPK / ha, Francja - 140NPK / ha, Belgia -180NPK / ha, Holandia - 215NPK / ha i Polska - 90NPK / ha i niby jak efektywnie je wykorzystywać ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@krzysio58, a Ty jesteś rolnikiem? Bo wydaje mi się, że nie wiesz o czym mówisz. Większość gospodarujących na roli oszczędza nawozy, bo są drogie i wykorzystują efektywnie jak tylko mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio58    0

od lat stosuje glownie nawozenie dolistne dzieki temu przemysl nawozowy moze mnie cmoknac wciaz podnoszonymi cenami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj