Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dwlkp    0

Tu żadna zmowa nie pomoże, tu potrzebna jest db pogoda i urodzaj. Tylko że w całej Europie... Producenci nawozów już się nawet nie kryją z tym że musi być utrzymana korelacja cen nawozów i zboża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antek84    4

Hydrocompleks 218

Cropcare 215

Plantena Max 142

Plantena z Borem 137

Mocznik 145

Saletrzak 100

Tropicote 110

 

ceny brutto zł/q

woj. mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rallyfan    15

Czy to hydrokomplex 12-11-18? Gdzie taka niska cena?

Edytowano przez Rallyfan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Kujawsko-pomorskie, ceny w małej firmie handlowo-usługowej:

 

Saletra z Anwilu - 1140 zł/tona

Saletrzak Canwil z Anwilu - 1020 zł/tona

Lubofoska 4-12-12 w cenie 960zł/tona

Mocznik- na razie nie ma ale ma być po ok 1500 zł/tona

 

Ceny są podane brutto a nawozy w workach po 50kg.

 

Sprzedawca mówił, że co transport to wyższa cena i jak na razie tendencji spadkowej na azotowe nie widać. Jedno co to ta lubofoska trzyma się na razie bez znacznych podwyżek. Mówił też, że są problemy z kupnem nawozu od producenta, trzeba długo czekać za dostawą. Widać popyt jest znaczny...


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    77

z nawozami jak z węglem przychodzi zima to poruszenie w kopalniach że nie nadążają z wydobyciem zamiast robić zapasy i tak samo z nawozami latem przestój a póżniej że brakuje i jest okazja żeby podnieść ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

ja naszczescie juz zakupy saletry zrobilem po 1061 brutto ale po doliczeniu vatu za swoj oraz kolegi nawoz wyszlo 940 wiec nie jest tak zle . ciekawe co bedzie w sierpniu . bo w zeszlym roku mozna bylo po 780 zł kupic .

P.S jak ktos mnie ma zamiar znowu od pajacow wyzywac przez GG za wypowiedzi w tym temacie to niech sie przedstawi nastepnym razem :lol: teraz czekac do czerwca na przeceny PK

Edytowano przez Lukaszjarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antek84    4

Czy to hydrokomplex 12-11-18? Gdzie taka niska cena?

hydrocompleks czyli yaramila, nie? ona ma 12-18-18. chociaż nie dam sobie ręki uciąć czy to na 100 % to jest to. A miejscowość to Płońsk woj. mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM32    0

Wiadomość przykra ale nistety prawdziwa.

ZA Puławy ogłosiły cennik na luty.

Podwyżka nawzów azotowych 50-60 złotych na tonie /netto/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwyżka nawzów azotowych 50-60 złotych na tonie /netto/

No to było do przewidzenia. Zboże do góry, ziemniaki drogie to nawozy również zdrożeją. Ale to przecież "surowce" drożeją i trzeba cenę podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKARD    0

MAZOWIECKIE, SOCHACZEW-żYRARDÓW

 

SUPERFOSFAT WZBOGACONY - 40%P2O5, CaO 30%, SO 5% + mikroelementy - 1440zł brutto.

 

SÓL POTASOWA - 60%K - 1470zł brutto

 

AMOFOSMAG - NPK Mg 3-14-20- 2, CaO 22%, SO3 8% + Mikroelementy (B, Co, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn) - 1290zł brutto

 

WAPNIAK KOSZELOWSKI KREDOWY GRANULOWANY - 430zł brutto

 

512 488 027


www.lukard.pl - artykuły rolne - nawozy, środki ochrony roślin, materiał siewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marekgizio    4
Wiadomość przykra ale nistety prawdziwa.

ZA Puławy ogłosiły cennik na luty.

Podwyżka nawzów azotowych 50-60 złotych na tonie /netto/

 

Już widzę miny wróżbitów co twierdzili że nawozy będą tanieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

Ceny na dziś w mojej okolicy:

Sól potasowa 1550zł

Superfosfat wzbogacony 1540zł

Saletra 1080zł

siarczan amonu 855zł

polifoska 6 1735zł

 

Ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To u mnie saletra od 1120-1150 ale towaru brak.Sciemniaja ze nie ma tylko po to zeby od lutego podwyzszyc cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slaw17    22

Sprzedawcy z pow. Sępoleńskiego i Ckojnickiego żądają:

-mocznik 1420-1430

-sól potasowa 1450-1460

-fosforan amonu 2020

 

Cena brutto za worki 50kg.


antyfan AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Stosowal ktos unifoske ? Daje to cos ?

U mnie saltera po 1115 zł/t


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

No ładnie nawozy coraz droższe a dopłaty nie ma i nawozu nie ma za co kupić ;[ Ciekawe czemu nie wypowiadają się mądrale którzy twierdzili że nawóz stanieje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kromo    0

no ogólnie masakra z cenami... a nowe cenniki juz za chwile ;) zazwyczaj na początku kazdego miesiąca sie ceny zmieniaja....

ciekawe o ile...?? i ciekawe kto to kupi... :P


NAWOZEO.pl - SPOSÓB NA TANIE NAWOZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APPACZ1    17

stosowałem unifoskę w 2008 na jesień pod oziminy tak aby tylko zaspokić sumienie że coś posiałem zrobiłem to tylko raz dałem niewielką dawkę około 200kg na ha coś na pewno to dało ale nie za wiele trudna w rozsiewaniu po rozsianiu około 4 ton cały tył ciągnika był oklejony ,teraz stusuje tylko polifoski lub w podobnej cenie co ta unifoska i o podobnym skladzie jest lubofoska 4-12-12 dużo lepsza w rozsiewaniu lub samemu mieszam sól + fosforan lub superfosfat jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj