Polecane posty

nunu85    497

saletra ponoc ma drożeć.

Brytyjska ze statków w nowych cennikach juz jest po 970 netto, a jeszcze w koncówce czerwca kupowałem po 840.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

pulan czy anwil? netto i jaka ilość?

Anwil, brutto, 12 ton.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

RSM 32 po 770 brutto dostawa w cenie zakupu (10 mauzerów ) .


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlimekPL    783

Polifoska 6 1550zł brutto, ale handlarz powiedział, że cena za jakiś czas może skoczyć nawet do 2600 bo w zakładach produkcyjnych zaczyna brakować jakiegoś pierwiastka, w ten sposób tłumaczył też brak mocznika w swojej ofercie bo podobno nie produkują. To taki człowiek, który jest solidnym handlarzem i dobrze robić z nim interesy ale raczej mało jest obeznany w "chemicznym" świecie. Jak myślicie gada od rzeczy czy coś w tym może być?

 

A saletra u mnie po 1050, a na wiosnę było po 1100...

Edytowano przez KlimekPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nawozy NPK będą szły w górę bo jest popyt teraz na nie, ale o jakimś pierwiastku i cenie 2600 nikt nie słyszał. Z mocznikiem są problemy ale pewnie idzie import i stąd ciężko dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

npk patrząc na poprzednie lata będą tanieć zapewne, a z azotem patrząc kilka lat wstecz to tylko raz był na wiosnę tańszy, także teraz najlepsze ceny jeżeli chodzi o mój region

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    232

mocznika nie ma bo w Puławach jest przestój na remonty cały sierpień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maromar    18

A mi facet powiedział co przywoził PK że będą mieli mocznik po 1160 za tydzień wraz z nową dostawą i to polski, czyli cena jak w grudniu ubiegłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JozB    181

Zaczyna brakować im pierwiastka rozumu. Jełopy myślą, ze jak pszeniczka będzie po 6 stówek, to ktoś będzie płacił 1700 za tone nawozu, nie mówiąc o grubo ponad 2 tys. Normalnie brak słów, żeby wyrazić debilizm handlarzy. Trzeba będzie ze wschodu ściągać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

panowie a mozna mieszac nawozy tak na polu mocznik rozsiac i drugim przejazdem polidap i 3 sol chodzi mi czy mocznik na polu z tymi nawozami jak sie zmiesza to nie bedzie jakichs zlych skutkow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

panowie a mozna mieszac nawozy tak na polu mocznik rozsiac i drugim przejazdem polidap i 3 sol chodzi mi czy mocznik na polu z tymi nawozami jak sie zmiesza to nie bedzie jakichs zlych skutkow ?

 

Jeśli Cię stać na taką ekstrawagancję ( 3 przejazdy) to czemu nie. Tylko po co chcesz dawać mocznik i polidap. To w polidapie jeszcze mało azotu?

Edytowano przez Agrest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

warchest - mieszaj nic się nie stanie sam mieszałem mocznik polidap i sól pod QQ . Pod pług i na ciętą słomę według mnie niema lepszego nawożenia 

Polidap -1920 

sól  - 1370 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kr9292    950

Zamówiłem wschodnie npk za 1350 brutto i saletre ale nie wiem jaką za 1000. Krajowa polifoska 6   100-150 zł droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj