Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lipnicak    0

Witam,
Chciałbym zasięgnąć informacji czy ktoś tu na forum miał styczność z fosforanem ultra dap typ black, nawóz jest podobno cały czarny, wie ktoś skąd on pochodzi i czy warto go kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73

lubelskie sciana wschodnia ceny w kojpaszu w wisznicach u przedstawiciela ceny brutto

 saletra 1030 zł

polifoska 6 1530 zł

mocznik 1420 z

 saletrosan 910 zł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

No... tak jak pisalem w lubelskim ciezko o cene ponizej 1000 zl brutto. Po niedzieli taki znajomy ma mi zrobic ponowna oferte z cenami na Rsm 28 i saletre bo powiedzialem ze moge kupic saletre 1000 zl brutto i rsm 26+s po 700 brutto a niego byla saletra po 1020zl brutto a Rsm 28 777 zl brutto. Zobaczymy co zaoferuje mi w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6

Daleko masz do Zamość bo chyba gdzieś w okolicach jest temagro kuczynska ta sama firma co u mnie jest i tam saletra tańsza bo niedawno pytałem to chyba niecałe 900 netto a teraz to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

60 km mam do Zamościa ale firma Kuczyńska chyba nie rozwozi ilości 2-3 ton a Caryk, Agrobit, Agrotech rozwożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

łódzkie Mocznik 1200zł saletra 950 Rsm 26 690zł pol 6 1480zl ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

No... tak jak pisalem w lubelskim ciezko o cene ponizej 1000 zl brutto. Po niedzieli taki znajomy ma mi zrobic ponowna oferte z cenami na Rsm 28 i saletre bo powiedzialem ze moge kupic saletre 1000 zl brutto i rsm 26+s po 700 brutto a niego byla saletra po 1020zl brutto a Rsm 28 777 zl brutto. Zobaczymy co zaoferuje mi w poniedzialek.

Jakbyś brał całą cysternę RSM to mogę Ci dać namiary gdzie w lu belskiem po 777 RSM32. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOJTUNIO    73

lubelskie sciana wschodnia ceny w kojpaszu w wisznicach u przedstawiciela ceny brutto

 saletra 1030 zł

polifoska 6 1530 zł

mocznik 1420 z

 saletrosan 910 zł

 

cena czystego N w saletrze nie wiele sie rózni od ceny N w moczniku. przy tych cenach brałbym tylko saletre jest uniwersalniejsza

Edytowano przez WOJTUNIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Jakbyś brał całą cysternę RSM to mogę Ci dać namiary gdzie w lu belskiem po 777 RSM32. 

Całej cysterny mi nie potrzeba jedynie calą tysiączke. RSM 32 tez odpada bo trzeba rozcienczyc do 28. Zobacze co jutro mi zaproponuje. Powinien coś z ceny zejść. 700 brutto RSM z siarką u Caryka to chociaż u niego żeby była 28 po 740 brutto to cena czystego skałdnika wyszła by na korzyść 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

60 km mam do Zamościa ale firma Kuczyńska chyba nie rozwozi ilości 2-3 ton a Caryk, Agrobit, Agrotech rozwożą.

 

Teamagro też rozwozi , a teraz jeszcze nie ma  zbyt dużego ruchu to szybciej przywiozą , przed siewami rzepaku bedzie trudniej i dłużej trzeba czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

jutro mam mieć Zaksan paleta 1010zł brutto, saletrosan 26 BB 900zł brutto małe ilości, polifoskę 6 kupiłem końcem czerwca po 1540zł brutto worki.


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Saletra 980 przy tylko 2 tonach na 3 trawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamils    6

To taka polifoska 8 tylko z ultra wiem tyle że polifoska 6jest zawsze tańsza od 8 o jakieś 40 zł brutto ja kupiłem na początku lipca ultra 8 za 1400 brutto przy 6 tonach ale teraz już pewnie drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

Ten azot -saletra RSM to teraz stosujecie czy do wiosny macie trzymać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Ten azot -saletra RSM to teraz stosujecie czy do wiosny macie trzymać ????

Do wiosny trzymamy bo na wiosnę bedą ceny wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    248

ansu kiedy kupujesz dany nawóz i ile płacisz np. w tym roku?

Edytowano przez proxy8441

My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392

ansu kiedy kupujesz dany nawóz i ile płacisz np. w tym roku?

 

NPK 8 19 29 w czerwcu 1220PLN netto, w ubiegłym roku początek lipca, miesiąc tylko leży. Azot kupuję na jesieni ~~październik, listopad już 4 miesiące przechowuję Organizacyjnie mi tak pasuje i cena kiedyś była dobra.

Cykają nas na całej linii -koszty przechowywania buraków rolnik, -koszty przechowywania zboża rolnik, nawozów rolnik i jeszcze udzielamy firmom kredytów na 0%.bo chyba się nie zdarza by płacili od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiko80    26

łódzkie Mocznik 1200zł saletra 950 Rsm 26 690zł pol 6 1480zl ceny brutto

kolego gdzie takie ceny i jaka ilosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj