Polecane posty

Ulman    5573

Tomek90 a gdzie mam szukać u nas po niżej 890 netto za worek saletry już nie kupi może ktoś doradzi gdzie troche taniej właśnie na tej ilości by naleciało troche chyba że ty wiesz to podpowiedz gdzie kupić 

Sprawdź u Sobianka


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4rek    67

Ktos interesowal sie Kumoplanet z cena jak jest w rzeczywistosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2248

Tomek90 a gdzie mam szukać u nas po niżej 890 netto za worek saletry już nie kupi może ktoś doradzi gdzie troche taniej właśnie na tej ilości by naleciało troche chyba że ty wiesz to podpowiedz gdzie kupić 

 

 

Chodzi o to że możesz targować się przy takiej ilości, tutaj większość detal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Ktoś ma jakieś informacje na temat cen nawozów na podkarpaciu? Ostatnio usłyszałem w Agricoli i Team agro Chłopice za polifoskę 6 1600zł brutto bb, ilość troche małe bo ok. 4 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

też go stosowałem. potwierdzam jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ja w lubelskim brałem niedawno:

polifoska 5 po 1280 netto płatność 7 dni

Oferta na polifoskę 6 1325 netto 

Ultra 8-20-30 po 1290 netto płatnośc 90 dni


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

mi znajomy handlarz 30.06 wystawił polifoskę 6 na 60dni za 1470zł brutto/t, kolega się orientował w innej firmie, może chemirol, to proponowali mu chyba z 20zł/t taniej z terminem do końća października, ale kupił jakieś inne tańsze npk, ja jakoś wolę parę zł więcej zapłacić i mieć z pewnego źródła polifoskę..

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

dzisiejsza sonda saletra amonowa auto big bag cena w granicach 850-870 zł netto, dowóz powiat wągrowiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    97

najniższa cena jaka mi się udało wynegocjować na chwilę obecną za saletrę przy ilości 24-30 ton - 900 brutto anwil.

Jest dostępny jeszcze jakiś import z Anglii też za 900. Cholera wie czy stanieje czy zdrozeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

najniższa cena jaka mi się udało wynegocjować na chwilę obecną za saletrę przy ilości 24-30 ton - 900 brutto anwil.

Jest dostępny jeszcze jakiś import z Anglii też za 900. Cholera wie czy stanieje czy zdrozeje

 

U mnie taka sama cena, większość twierdzi że raczej taniej nie będzie bo import nie konkurencyjny cenowo.


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w lubelskim brałem niedawno:

polifoska 5 po 1280 netto płatność 7 dni

Oferta na polifoskę 6 1325 netto 

Ultra 8-20-30 po 1290 netto płatnośc 90 dni

 

Gdzie kupywałes w takich cenach w  lubelskim i w jakich ilościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Ilości po samochodzie 24T. Polifoski Stampol Opole Lubelskie a Ultra w Agrosimexie Lublin ale te 90 dni płatność chyba tylko dla stałych klientów. 


Koledzy mam propozycjie na RSM 32 po 700 netto a 26 siarka 610 co myslicie bedzie cos taniej ? 

A ten RSM to Puławy czy import? I jakie ilości? auto czy więcej? Jak mieszkam 40 km od Puław i w takiej cenie brałbym w na pewno. Jutro bedę dzwonił do dilera i pytał. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

RSm Puławy całe autka lokalizacjia Człuchów .W porównaniu do Saletry to różnica okolo 150 zł na tonie na korzyść RSm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Trochę mniej niż 150 zł saletra ma 34 % N i można ja dostać po 820 netto


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może trochę nie w temacie ale co lepsze pod rzepak sól potasowa czy Korn Kali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

dziś oferta na mocznik importowany po 1060zł brutto/t oraz saletra import po 980 zł brutto/t . Co myślicie o takich cenach, jak z jakością tych nawozów? saletra pochodzi z Litwy a mocznik z Rosji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Mocznik ok, nawet bardzo. saletra bardzo drogo.litewska saletra mi się bardzo podobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1305

Ceny saletry u różnych dostawców 930-950zł/brutto BB.Coś mi się wydaje że drożejące paliwa wywindują cenę ponad 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Aktualne ceny paliwa i gazu nie mają najmniejszego wpływu na obecną cenę nawozów.

Edytowano przez Kula07

Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj