Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariuszd93    559

Staszek  to nie  wierzy nawet  w to-  co  sam  pisze , no nic  dziwnego  w sumie - bo   nikt  w to nie  wierzy 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

Bo pewnie 7 worków nawozu nie chcieli staszkowi przetrzymać i się dziwi że niektórzy tak robią ;).

 

Dzisiaj przyjechała saletra (zaksan) zamawiana i płacona we wrześniu 3x24T, 783zł netto. Ofertę na mocznik dostałem po 1270 brutto 24T. Drogo. Czekam do kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mocznik to taniocha w takiej cenie jak piszesz. Niektórzy już wypisywali że po 1400 i nadal rośnie cena. 

W mojej okolicy ceny nawozów stoją w miejscu od końca grudnia. Mocznik tylko poszedł z 1280 do 1310 brutto a tak to stała cena. Też czekam do kwietnia z zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

@mk9422 Czekasz z zakupem N do kwietnia ? To kiedy Ty go wysiewasz, w maju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Czy współpracuje ktoś z Was czy może kupujecie nawozy, srodki ochrony roślin w hurtowni DAGRO z Rzeszowa? Jak tak to jakie oni mają ceny w porównaniu z innymi oraz jakie są Wasze opinie o DAGRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

wilhelm wysieje go na początku kwietnia jak trawa zacznie rosnąć. Mam same użytki zielone oprócz kuku więc nie muszę się spieszyć jak co niektórzy że już jadą siać nawozy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armand    25

mk9422 Niektórzy nie wiedzą, że istnieją użytki zielone, kukurydza no i 2,3 dawka w zbożach :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Każdy robi jak uważa. Więc czy on wysieje teraz czy za dwa tygodnie czy miesiąc to jego sprawa, ważne aby zarabiał na tym :) Z użytkami zielonymi jest o tyle dobrze że wystarczy pk nawieźć parę dni przed wegetacją, więc podejrzewam że w tym roku może to być późniejszy termin :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

Ampol merol sprzedaje Aurepio, a nie Ultra 8.

Agrolok sprzedaje zarówno Ultra 8 jak i Aurepio.

Ultra 8 z Ampolu.


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo2662    70

płn wielkopolska najniższe ceny jakie dostałem: ceny brutto

mocznik 1370

saletra 1140

salmag 990

kornkali 1150

fosdar 1350

ultra 8 1340 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Drogo mi brutto tyle nie wyszło za tonę a nie 24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

@Armand No popatrz... nie przyszło mi to do głowy, bo w moich stronach nikt od conajmniej kilkunastu lat nie pier**li sie z mocznikami w żadnej z uprawianych "kultur rolnych"
@mk9422 Ok, myślałem że na start w oziminach potrzebny ten mocznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo2662    70

U kogo takie ceny?

Zamówione 12 ton saletry po 1070 netto oraz 12 ton salmagu 950 netto.

 U Wojtasika w Zakrzewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz121515    14

Południe łódzkiego, ilości paletowe, ceny brutto:

Mocznik 1360
Korn kali 1188
Sól potasowa 1440
Polidap 1900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
traktor12    0

Podkarpacie saletra 1150, mocznik 1500 saletrzak 1070   u nas jak zawsze zboze najtansze a nawozy i śor najdrozsze

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terry24    17

mialem kupic warchlaki a za nie nawozy,ale kupilem wszystkie nawozy na caly sezon na poczatku grudnia i zalowalem ze je kupilem z perspektywy czasu mysle ze to byl sluszny wybor.To co dzieje sie teraz z cenami to dranstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj