Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro86    31

zamówione saletrzak 770 saletra 940 mocznik 1030 NPK 8 19 29 1200 ceny netto z litwy

 

a z jakiej firmy masz te ceny i przy jakiej ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    432

zamawiane 3 tygodnie temu

Saletra Anwill worek 50kg 1000zł

Mocznik polski worek 25 1120 zł

Polifoska 6 1540 zł

Lubofoska 850zł

saletrzak 880zł

Ceny na dzis

mocznik wegierski worki 25kg 1270zł

mocznik polski na luty marzec cena na dzis 1300zł

saletra anwill 1050

polifoska 6 na styczen 1610 zł

Lubofoska 910 zł

saletrzak 940zł

ceny brutto z mozliwosci dogadania powyzej 5 ton całkowitego zamowienia

Edytowano przez damianos95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bronson    2

Interesujący poradnik. Ceny mają rozsądne, pod względem jakości też jest okey. Od siebie dodam, że w fazie kwitnienia dużo pozytywnego daje Borogreen. Po nim na krzaczkach pojawia się dużo kwiatów, które później zamienią się w truskawk. Dobrze pisuje cały proces nawożenia, od przygotowania gruntu pod uprawę, odżywianie w kolejnych fazach, kwitnienie, owocowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Brałem z Bimaru w tym roku 24t to jak mi sprzedawali to cały Bimar a jak już przywiózł jakiś typ z Wólki Dobryńskiej to świństwo to nie było człowieka kto mi to sprzedał a śmierdziało nie nawozem tylko nie wiadomo czym.Wysiałem to na jęczmień a efekt był gorszy jakbym wcale nie siał tego niby nawozu z Firmy Bialchem którego szef się chwali że sprzedaje tysiącami ton.Także jak to ktoś kupi to pierwsze co to badanie składu i to w zaufanej stacji bo ja myślę że są w zmowie z firmami rozprowadzającymi to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2165

Stosował ktos litewski NPk 8 20 30 2. Jakies opinie ? Cena 1350 t

 

To białoruski. W porządku tylko ma skłonność do zbrylania. 

Edytowano przez Tomek90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to co mówisz to zwykła ultra nie jest to litewski nawóz .  Stosował znajomy długo rozkład a efekty srednie zrezygnował z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Dziś rozładowana saletra z Puław 24 t,  Wczorajsza data produkcji 1040 brutto. Zamawiana w listopadzie. Do tego dobrałem 4 palety soli potasowej po 1420 brutto. Tydzień temu był RSM32 Po 780 brutto a dwa temu Polifoska 6 1380 brutto. Nawozy z grubsza by już były na przyszły sezon. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Mi się wydaje że ktoś tu kręci.Na jesieni kupiłem Polifoskę 6 polską z Polic w workach na paletach i na każdej palecie na spodzie po wysianiu nawozu była ulotka ta sama co w NPK wschodnich.Kto ją w Policach wkłada???.Podany jest skład na tej ulotce 8 20 30 z numerem tel Bialchemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś rozładowana saletra z Puław 24 t,  Wczorajsza data produkcji 1040 brutto. Zamawiana w listopadzie. Do tego dobrałem 4 palety soli potasowej po 1420 brutto. Tydzień temu był RSM32 Po 780 brutto a dwa temu Polifoska 6 1380 brutto. Nawozy z grubsza by już były na przyszły sezon. 

 

gdzie Ty masz takie ceny?? mnie za RSM28 powiedzieli prawie tą cene. za 6 też dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

RSM i polifoska były zamawiane jeszcze na początku listopada czy przy końcu października. Saletra chyba koło 15 listopada była zamawiana pus wszystko po penym samochodzie. Stąd takie ceny. Gdybym kupił np RSM32 w sierpniu byłby po 695 brutto. Tak kupił mój znajomy za 2 cysterny. A wszystko zamawiane w firmie Stampol Opole Lubeskie. 

Edytowano przez Alio

Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludwik1983    4

ja stosuje juz trzeci rok ultra 8-20-30 i nie narzekam duzo ludzi u mnie przeszło na ten npk nawet obszarnicy go stosują sąsiedzi i ja stwierdzilismy ze duzo lepiej sie rozklada od polifoski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Leże i kwiczę Ultra lepsza od polifoski ....Siałem i polifoskę i Npk i nikt mi nie wciśnie że npk litewskie( czy tam ultra) jest lepsze może jedyne ceną . Granulat leżał na łacę z półtorej mc zas Poli do miesiąca nie było. O Plonie i różnicy nie wspomnę ...No Ale niech Wam będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Być może dla bliskich jest normalny NPK a dla dalszych tak jak ja nawóz bez żadnej wartości ale cena była prawie 1600zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj