Polecane posty

20CBR12    209

Jakie Chiny jaki dolar drożeje? Skąd Wy macie takie info? Puławy wysyłają całą produkcję mocznika do Niemiec bo oni lepiej płacą niż my i tak przynajmniej będzie do marca a na nas wypieli d*p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Dolar ma dużo wspólnego z cenami azotów.Jest ogólnie duży pobyt na nawozy i dlatego drożeją.Podwyżki się skończą z 1 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Dolar ma bardzo dużo wspólnego z  podwyżkami, bo za gaz płacą w  dolarach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu94    1

Dzisiaj zamówione Saletra 980 mocznik 1230 poli krzem 1420

 

Ceny brutto czy netto? Bigbag czy worek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Ceny brutto w Agro Bit Biłgoraj, Magazyn Księżpol

- Saletra 1020zł

- Saletrzak z Borem 940 zł

- Polidap 1820 zł

- Polifoski od 1460 do 1540 zł

- Fosdar 1360zł

- Sól Potasowa 1450 zł

- Polimag S 2280zł

- Polifoska Start 2380 zł

- RSM 32   790 zł

- Mocznik 1230 zł chyba

- Superfosfat prosty 790 zł

- Siarczan potasu 2960 zł

 

Ceny w workach 50kg a w Big Bagach średnio 20 zł na tonie taniej

Edytowano przez andrzej1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Ciekawe czy w lutym nie będą tańsze. U nas większość już obkupiona ja jeszcze nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomal_one    38

Rolnicy dostali zaliczki to i ceny idą w górę. Niedawno czytałem, ze UE ma obniżyć standardy nawozów i zalać mają nas te z Rosji... ale gdzie ja to czytałem... :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    889

Jakie Chiny jaki dolar drożeje? Skąd Wy macie takie info? Puławy wysyłają całą produkcję mocznika do Niemiec bo oni lepiej płacą niż my i tak przynajmniej będzie do marca a na nas wypieli d*p..

 

dzisiaj kierowca cysterny z puław mówił dokładnie to samo. tzn dokładnie że szło do niemeic i nie sprzedawali na kraj ale już ma się to zmienić. ceny też mają się zmienić. na wyższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek6911    5

Woj.lubelskie powiat łuków cena z dzisiaj

Saletrzak -960brutto

saletra - 1130brutto

npk 8-20-30- 1500brutto

sól -1460 brutto

na saletre i saletrzak trzeba czekać dziś zamówione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Przyjechała dziś polifoska 6, 1370 brutto tona przy 24t. Zamowiona początek listopada. 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keis71    18

Dziś dostawa-Polcalc-400,                                                                                                                                                                                                                                                 Saletrzak-860                                                                                                                                                                                                                                                 Saletra Pulan-970                                                                                                                                                                                                                                          Mocznik Pulrea-1080 , wszystko bb.ceny brutto,łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2327

Woj.lubelskie powiat łuków cena z dzisiaj

Saletrzak -960brutto

saletra - 1130brutto

npk 8-20-30- 1500brutto

sól -1460 brutto

na saletre i saletrzak trzeba czekać dziś zamówione

Gdzie jest tak drogo ?zmien dostawce bo cie wykonczy. No chyba ze przez dzien az tyle podrozalo to ok

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

Woj.lubelskie powiat łuków cena z dzisiaj

Saletrzak -960brutto

saletra - 1130brutto

npk 8-20-30- 1500brutto

sól -1460 brutto

na saletre i saletrzak trzeba czekać dziś zamówione

Woj.lubelskie powiat łuków cena z dzisiaj

Saletrzak -960brutto

saletra - 1130brutto

npk 8-20-30- 1500brutto

sól -1460 brutto

na saletre i saletrzak trzeba czekać dziś zamówione

Ok 20 września kupowałem nawozy i za saletre płaciłem 1000 zł to bardzo dużo i szybko podrożało ja też powiat łukowski Edytowano przez LuckyLuke12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25258

Ogólnie to teraz została już wywołana panika, a ta jest na maksa wykorzystywana przez sprzedających. Cena nawozu z tej samej dostawy będzie się różnić dla poszczególnych odbiorców. 

U mnie jeszcze dziś można było dostać Ultra 8-20-30 po 1400BB, mocznik 1160BB (ten grubszy z Puław), polifoska 6 1440 BB 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Rsm32 735 netto
Npk 7-20-30 1200 netto czy to dobre ceny w małopolskim cena z dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Też jestem z powiatu Łuków i u nas takie ceny zawsze 100 -200zł więcej niż wy tu podajecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20CBR12    209

Ja w Wielkopolsce mam 1060zl saletre Puławska i termin dostawy po 10.12 zmowione tydzień temu- z mojego punktu widzenia taniej może być ciężko, brakuje mi jeszcze troch soli i mocznika ale o ten ostatni będę się martwić skąd i za ile go wziąść w maju a to jeszcze sporo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maroslaw0770    264

Ja powiat Radzyń i tak 60-100 zł taniej w zależności od nawozu w stosunku do waszych z łukowskiego.. W sobotę zamówiony, we wtorek już mi przywieźli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek6911    5

No tak cena tego roczna teraz azoty tak poszły npk na takim samym poziomie co dwa tygodnie temu a u innego gościa byłem to saletrzak już 1000 za tonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj