Polecane posty

malorolny121    180

Oferta z piątku na RSM 32% z Białorusi po 760 Pln brutto/tona, jakie u Was ceny tego roztworu??

Yara NPK z siarką i cynkiem 1450 Pln brutto/tona.

A gdzie taka cena na RSM możesz dać namiar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    180

Oferta z piątku na RSM 32% z Białorusi po 760 Pln brutto/tona, jakie u Was ceny tego roztworu??

Yara NPK z siarką i cynkiem 1450 Pln brutto/tona.

A gdzie taka cena na RSM możesz dać namiar 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefan    0

Zamówiłem w sobote 5 ton saletrzaku w workach po 820brutto z włocławka. łódzie z agro chemia spychalski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koczas    80

Agrolok po tyle oferuje przy całej cysternie.

 

Żadna okazja. Polski z grupy azoty chodzi po ok 770 zł a może utargujesz coś jeszcze.

Edytowano przez koczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

grupa azoty nawet jak sprzdala by po 700 to i tak bym nie kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25235

grupa azoty nawet jak sprzdala by po 700 to i tak bym nie kupił

Myślę że gdyby to było z firmy Yara to dałbyś nawet i 1200zł ;)  - wybacz złośliwość, ale nick łatwo do firmy dopasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


ma ktoś może aktualny cennik NAPENA Szamotuły? i mógł by mi podesłać priv? lub tutaj wstawić?[/quote
Ultra 8 1380
Polifoska 6 1420
Sól potasowa 1390
Kizeryt 1250
Fosforan amoniaku 1770
Mocznik nasz 1200 import 1180
Saletra 995
Saletra 885
Saletrosan 26 930
Wszystkie ceny brutto i BB przy małych ilościach 20 do 30 zł można urwać
Cennik od 15 listopada
Edytowano przez WaldemarNowicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

RSM 32% 720,27gr netto tona cena loco moje podwórko.Zamówione miesiąc temu dzisiaj dostawa.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Łódzkie na lokalnym składzie mocznik puławy w małym worku 1120zl brutto tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

Żadna okazja. Polski z grupy azoty chodzi po ok 770 zł a może utargujesz coś jeszcze.

na RSM z Puław miałem ofertę po 750brutto/tona, ale RSM 28%- ilości kilu tonowe, lokalny skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190




ma ktoś może aktualny cennik NAPENA Szamotuły? i mógł by mi podesłać priv? lub tutaj wstawić?[/quote
Ultra 8 1380
Polifoska 6 1420
Sól potasowa 1390
Kizeryt 1250
Fosforan amoniaku 1770
Mocznik nasz 1200 import 1180
Saletra 995
Saletra 885
Saletrosan 26 930
Wszystkie ceny brutto i BB przy małych ilościach 20 do 30 zł można urwać
Cennik od 15 listopada

Czy Napena dysponuje własnym transportem o wielkości kilku ton?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ame="WaldemarNowicki" post="1928195" timestamp="1479395443"]

 

 

Czy Napena dysponuje własnym transportem o wielkości kilku ton?

To musisz zadzwonić nie wiem od ilu ton też zależy gdzie i czy mogą połączyć transport Edytowano przez WaldemarNowicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    180

Tak kilka dni temu można było kupić poniżej 600 . na dzisiaj już nikt nie sprzeda poniżej bo co drugi dzień azoty podnoszą cenę. Rolnicy przecież dostali zaliczki dopłat i trzeba pomóc im wydać kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Dzisiaj zakupiony Polidap w cenie 182 zł za 100kg pod soje. Musze jeszcze coś kupić pod łubin i chyba postawie na Tarnogran PK w cenie 99 zł za 100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Co do Napeny brałem dzisiaj mała ilość 2.5 tony mocznika mój odbiór a i tak zjechali z ceny 15 zł na tonie

To jest u nich normalne że przy odbiorze osobistym opuszczają 20-40 zł na tonie.

ame="WaldemarNowicki" post="1928195" timestamp="1479395443"]

 

 

Czy Napena dysponuje własnym transportem o wielkości kilku ton?

O ile wiem to mają jakiś samochód do dyspozycji ale bez hds-a,rozładunek musisz zorganizować sam.

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj