Polecane posty

odbiegając lekko od tematu, widział ktoś wczoraj reportaż "Magazyn expresu reporterów" jak Agrolok magazynuje saletrę gruzińską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Że to był Osiek ten od Agroloku to nie ma najmniejszej wątpliwości, 1000% tak jak to mówił mój przedmówca.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

No takie tam nie najodleglejsze.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To o co chodzi z tym agrolokiem bo nie ogladalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrócie. Leżą poukładane bagsy 6 pięter w górę oraz kilkanaście szerokie pod chmurką, jakieś ( o ile pamiętam) 10 tys ton tej saletry narażone na wilgoć oraz działanie promieni słonecznych. Pokazywane były filmiki z Francji gdzie wybuchł pociąg z wagonami oraz jakie były po tym zdarzeniu spustoszenia. Gdyby w tym Osieku wybuchła ta saletra to pewnie aż u mnie było by słychać. Wspomniane też było że terroryści używają saletry w zamachach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

WŁASNIE!!!!! CO JEST GRANE Z TYMI NAWOZAMII  a raczej z ich jakością  mocznik puławy 25 kg worki jakiś dziwny jak nigdy, pylisty ,,,,,,,,,,,,,,,,,,w życiu jeszcze takiego nie miałem,zupełnie inna granula jak zawsze jakaś dziwna taka i co najlepsze napisy na woreczkach schodzą po przetarciu ręką ----------------w życiu już nie kupię mocznika puławy,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a może to raczej podróba tylko gdzie to sprawdzić i jak (wyprodukowane 2014) i co dziwne ze teraz z tą datą jest w sprzedaży


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tez mi afera na kazdym wiekszym punkcie skladuja tak nawozy z reszta w magazynie by nie wybuchla jakby ktos chcial to zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No też właśnie.  Ktos kto zgłosił to do programu chciał szumu narobić i tyle.

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

nietrudno sie domyslec ze konkurencja-program jak zawsze ogladalem uwaznie i moge podpowiedziec ze to ta z malopolski, niedlugo mocznika nie bedzie mozna siac, jeszcze pare zamachow i saletre przestana produkowac-juz byly kilka lat temu takie pomysly.

rekordy cenowe- z pobliskiego zlomowiska,teraz zaczeli sprzedawac nawozy... 

polifoska 8 -280 zl

saletra-180 zl-


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Nie ogladalem programu ale kilka lat temu była podobna akcja z saletra składowana w hrubieszowie jak pamietam import wschód i zgadujcie kto złozył doniesienei i nagłosnił sprawe- Puławy :)  Azoty boli ze ktos robi im konkurencje i wprowadza duze ilosci towaru z zagranicy. A w dodatku agrolok kiedys był delerem Azotów ale nie zgodzili sie na warunki jakie im zafundowali wiec prawidłowow  powinno to sie odbic czkawka naszemu potentatowi. ( zmuszali do zakupów łaczonych towarów które nie schodza razem z popularnymi chodliwymi. 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EdziuRolnik    1

dlaczego mocznik z GRUPY AZOTY 1230 netto a mocznik import 1050 netto ? czy ktoś nie chce z nas za dużo wydoić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do materiału dotyczącego agroloku to ewidentne szkalowanie tej firmy. widać, że grupa azoty boi się konkurencji i nie wahają się używać "ciosów poniżej pasa". saletra z gruzji nie odstaje od polskiej. kupiłem ją jakiś czas temu i jestem zadowolony. co do sposobu pakowania saletry to oprócz big-baga posiada ona również folię i nie ma możliwości dostania się czynników zewnętrznych w prosty sposób. gratuluję  grupie azoty "pomysłowości" i pokazania w materiale wybuchów terorystycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

A Ty jesteś pracownikiem Agroloku czy jak? Świeży użytkownik i od razu taki post.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @biały pisze właśnie pomyślałem. W sumie to że Polskie Azoty i agrolok walczą ze sobą może nam wszystkim wyjść tylko na dobre.

Dla mnie to oni mogą trzymać tą saletrę nawet na rynku w Osieku ale kurde denerwuje mnie to, że ludziom wciskają zbrylony towar. Nie brakuje zdjęć nawet tu na AF. Osobiście granulatów nie kupowałem od nich tylko RSM do którego zarzutów nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

ja akurat agrloku nie trawie podpadli mi w osttsnie żniwa z rzepakiem. Ale to ewidentna nagonka na konkurencje szukaja dziury w całym :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25578

panowie po ile macie/kupiliście Siarczan magnezu z Siarkopolu?

 

Miesiąc temu kupiłem po 900 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    199

Monopolista grozi palcem konkurencji, jak by nie patrzeć to te sto tysięcy ton saletry trochę urwało torta azotom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj