Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
GucioJUMZ    393

Polidap po 2480-2500/t zależy jakie worki

Płaciłem po 2390 za tonę worek 50kg Big- bag 20zł taniej na tonie (Lubelskie pow Zamość) dyby nie import tych NPK 7-20-30 co ceny Polifoskiej czy Polidapu złapały by cenę nie pamiętam dokładnie jaki to był rok ale chyba 2008 to Polidap kosztował 3200zł za tonę z tym Polidapem to też był kiedyś 18-52 następnie 18-48 a teraz 18-46 w tym 40 rozpuszczalnego w wodzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofil    6

Witam mogli byście podrzucić mi namiary na tani nawóz w lubelskim  potrzebuje polifoske 21 i mocznik

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylip    44

W grudniu kupowaliśmy w Agricoli azotowe, ale po nowym roku zdrożały, przy czym chyba nadal mają konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylip    44

A przepraszam. Moja pomyłka. Teraz zerknąłem na fakturę. Nawozy były brane w firmie Agrosimex, swoją filię mają w Lublinie przy ulicy Mełgiewskiej 80. Niestety nie mam numeru telefonu.

W grudniu saletra była po 1220 zł/t z VATem i dostawą w ilości kilku ton.

Edytowano przez sylip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie moge sie nadziwic jak mozna tak windowac ceny przeciez zboze tanie mleko i wiepszowina tez a tu polidapu do 2500 a azoty kolejny rekordowy zysk co roku wiekszy

Akurat fosforan jest drogi z powodu małej produkcji, mało jest go na rynku więc i ceny wysokie. 

Na szczęście mam gleby zasobne w fosfor, tylko trochę fosforanu kupiłem pod kukurydze. Na innych działkach idzie sól potasowa lub korn-kali.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

Gdzie kupujesz nawozy, Rypin czy bardziej w stronę Rogowa?


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

Firmy idą na łatwiznę, aby się można pochwalić na walnym czy zebraniu zarządu jak to zyski wzrosły, wystarczy pojechać na plecach kupujących.

nie trzeba się męczyć w gospodarność, wybitne zarządzanie czy walczyć o nowe rynki zbytu. W innych branżach ten sprzedaje kto robi dobrze i

w miarę tanio a w nawozach mamy od dawna niby nie istniejącą zmowę cenową i tyle.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Brutto czy netto? bo jeśli brutto to jutro zlinczuję tego co mi sprzedał auto po 1220 twierdząc że po obniżce 20zł/t


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    232

Ja w grudniu kupiłem sałatkę gruzińskom z agroloku 34,4%N po 1100 netto

 

 

To teraz koniecznie musisz popić świeżo destylowanym polskim mocznikiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Zdradź jeszcze gdzie jak nie tajemnica. Jak to prawda tom kończę od jutra współpracę z moim dostawcą. Razem z sąsiadami bierzemy u niego rocznie chyba ponad 100 ton samych azotowych... 


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepo    0

Kizeryt 1192zł big bag

Korn kali 1246zł big bag

Sól potasowa 1579zl big bag

Mocznik 1428zł worki 25kg

Siarczan magnezu 1017zł worki 25kg

Nawóz dolistny Elvita19-20-20 294zł/worek 25kg

Amofoska 5-10-25 1180zł

Yara Bela NPK 5-10-25 1420zł

 Ceny brutto

Dobre ceny?

 

Edytowano przez lepo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    824

Brutto czy netto? bo jeśli brutto to jutro zlinczuję tego co mi sprzedał auto po 1220 twierdząc że po obniżce 20zł/t

 

 

Zdradź jeszcze gdzie jak nie tajemnica. Jak to prawda tom kończę od jutra współpracę z moim dostawcą. Razem z sąsiadami bierzemy u niego rocznie chyba ponad 100 ton samych azotowych... 

 

 

saletra 34N PULAN zamówiona w grudniu po 1100 netto pół auta z dowozem na podwórko i dzisiaj przywiezli ROL-MECH

 

kupione

 

15.09

superfosfat wzbogacony bb 1400 (stary zapas)

rsm 32 12t 970

sól potasowa 1560

 

28.11 

 

saletrzak z borem 1140

polifoska 6 1680

rsm 32 (2t) 980

saletra (0,6t) 1260

 

31.12

saletrosan 1140

 

ceny brutto, u lokalnego gościa 

 

ta cena za pół auta saletry bardzo dobra, aczkolwiek gdyby nie tylu pośredników przez ilu to przechodzi to kupowalibyśmy poniżej 1000zł/t... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

dostałem ofertę sms na saletrę 34% po 1240,- brutto worki 50

Materiały Budowlane Wesołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepo    0

Jeszcze tam jest 10% CaO i 18%SO3

 

 

 

Jaką masz różnicę w Amofosce a Yara Bela  precież te same składniki a tyle droższa ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

I oczywiście znaczna różnica w rozpuszczalności na korzyść yary.

Gdzie kupujesz nawozy, Rypin czy bardziej w stronę Rogowa?

Nawozy ogólnodostępne (saletra, mocznik, sól) kupuje w bliskiej okolicy. Nawozy trudniej dostępne (siarczan magnezu, korn kali fosforan itd) w Rypinie, a jak nigdzie nie mogę dostać to agrolok.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj