Polecane posty

Shaun    242

a jak tam ceny w lubelskim się przedstawiają? Mocznik , saletra , wieloskładniki?

Ceny z okolic Belzyc, brutto, worki, info jeszcze sprzed Sylwestra:

Mocznik 1420

Lubofos pod buraki 1140

Fructus 1860

Lagronvit 1680

Yara Mila Complex 2600

Polifoska 6 1740

Polifoska 8 1780

Polifoska 4 1660

Salmag 1200

Saletrzak 1050

RSM 32 990/t

Saletra amonowa 1250

 

Raczej nie tanio. Prawdopodobnie jutro będę miał ceny z Wilkolaza to dorzucę.

A i koleś co mi nawijal te ceny twierdzi, że gdzieś od października - listopada ceny azotowych juz dwa razy w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1188    126

Orientuje się ktoś gdzie w opolskim lub w sąsiedztwie można dostać kizeryt w mniejszych ilościach z dostawa (11-12 ton)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sól  potasowa 1580 worek

potafoska 900

mocznik bb 1350

saletra amonowa 1250

polidap 2180

podlaskie

ceny brutto

Edytowano przez a-moczulski-90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

Saletra BB 1280

Saletrosan BB 1140

Polifoska 6 BB 1710

Mocznik BB 1400

Ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

Polubicze. 

Saletrę mam zaklepaną w Suchowoli, po RSM jadę pewnie w piątek, bo jestem w trakcie kupowania pojemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

u tego pajace? daj sobie z nim spokój. dziś rozmawiałem z Rafałem i pytał gdzie sprzedawałem rzepak bo on swój oddał temu panu i mówił że więcej nic mu nie zawiezie - w ogóle przestrzegał przed nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

Rafałem z Brzezin ?

No Agrohandel. Ja nigdy nie miałem z nimi problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1507

mi mówił, że część tu część tu sprzedawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek27    339

sól  potasowa 1580 worek

potafoska 900

mocznik bb 1350

saletra amonowa 1250

polidap 2180

podlaskie

ceny brutto

 

gdzie dokładnie takie ceny?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    856

mocznik 1360

saletra 1220

polifoska 6 1720 a litewska po 1600

polifoska 8 1740

saletrosan 1100

saletrzak 1060

superfosfat 40%1500

sól potasowa 1540

superfosfat prosty 760

fosforan amonu 2180 chyba za ten mocniejszy

luboplon kalium 1215

woj. podlaskie

 

Ceny dzisiejsze praktycznie tylko od jednego sprzedawcy, a odwiedziłem ich dziś 3 i do jednego zadzwoniłem od którego praktycznie wszystkie nawozy biorę.Chyba z tymi nawozami jest na prawdę niezły zastój, bo rozmawiając z przedstawicielem przez telefon to jest niezły zastój na nawozy i strasznie namawiał na negocjacje. Nie podawał konkretnych cen, tylko np. mocznik 1360-1350, więc trzeba go chyba zaprosić na jakąś kawę i ponegocjować trochę. 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

Dziś rozmawiałem z przedstawicielem handlowym świć i mówił zastój ceny nawozów w dół bo dopłat niema i mówił że Sawicki wirusa do ARiMR nie wpuścił że system im słabo chodzi niema kasy niema obrotu zastój Panowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

Może i zastój ale i tak w końcu określona z góry wielkość trafi do rolników niezależnia jakie będą ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214

Kolego Karol już widzą co się dzieje z oziminami i azot nie będzie potrzebny to lepiej sprzedać nawet ze stratą niż trzymać go w nieskończoność.Obstawiam że mocznik za 2 miechy max 1200 t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GucioJUMZ    393

Nic nie Krzyczał bo wie że od niego nie wezmę .Bo widzi że pieniądze mam na co innego a nawozy idą na wymianę .Powiedzał że cena spadła a o cennik się nie pytałem ale mówił że mają mega zastój Bo Sawicki na odchodne wirusa w dopłaty puścił i jeszcze z ubiegłego roku odroczoną płatność za nawozy nie są uregulowane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Kolego Karol już widzą co się dzieje z oziminami i azot nie będzie potrzebny to lepiej sprzedać nawet ze stratą niż trzymać go w nieskończoność.Obstawiam że mocznik za 2 miechy max 1200 t.

 

bywały gorsze lata że wyparzało i jakos nikt nie odorywał


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

To co ty azotu pod jare nie dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj