Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fezoi    170

Agrochem -Gronowo Elbląskie lub Dobre Miasto , Spółdzielnia Agro -Małdyty.

 

Edytowano przez fezoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Aktualnych nie znam ,wpisz w google nazwy firm , będziesz miał tel. i dzwoń . Ta ostatnia firma ma zbiorniki ok.12m3 i auta podobnej pojemności do rozwożenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystof    1

30 listopad

dolnośląskie

salmag 1193 zł./t

saletra amonowa 1290 zł./t

saletrzak 1118 zł./t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

RSM 28- 880 brutto. Dobra cena ?

Ilości nie cało samochodowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

ta Lubofoska powinna max 750zł kosztować w stosunku do składu i przyswajalności jaką posiada. Z polskich gotowych wieloskładników nie ma jak nawóz z Polic


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

Dobra cena na ten RSM skoro to nie cała cysterna.

Kuzyn jak zamawiał samochód pod koniec sierpnia to też był po 880zł/t

a z reguły wtedy jest najtańszy, no i cały skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112

ta Lubofoska powinna max 750zł kosztować w stosunku do składu i przyswajalności jaką posiada. Z polskich gotowych wieloskładników nie ma jak nawóz z Polic

 

Nie jestem ekspertem i nie chce pisać herezji, ale z tego co pamietam to doradca mówił mi ze w lubofosce jest inny fosfor,,,,  jest go mniej i drożej wychodzi ale bedzie go wiecej dostepne na wiosne, nie uwsteczni sie tak czy cos, a miedzy innymi ten z polifoski jesienia dobrze działa i szybko ale na wiosne ma juz słabe działanie na rośliny i jest niedostępny wiec lipa z niego ze tam jest w tej ziemi.. I że niby za te same kase da sie mniej czystego dajac lubofoske ale końcowo z niej rosliny zjedza tego fosforu wiecej i beda miały na cała wegetacje.

To odnośnie zastosowania na jesieni pod siew, taką dorade otrzymałem iż tak bedzie lepiej choc przeliczajac składniki niby wychodzi gorzej.

Doświadczeń porównawczych nie robiłem a tak jak pisałem ekspertem nie jestem więc jak sa to teorie z kosmosu to co złego to nie ja. Choć mówił mi to gość z dużą wiedzą, gdzie robią też porównania wiec u nas zasiałem lubofoske pod pszenice i zobacze co urośnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusie23    10

saletra amonowa BB 1130

mocznik BB 1350

saletrzak Canwil BB 980

saletrosan 26 N+13 S BB 1080

sól potasowa worek 50 kg 1580

polidap worek 50kg  2200

NPK 5-20-30 BB 1650

cenny brutto z transportem do gospodarstwa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25604

Macro Speed Optima PK (Ca, S, Zn, Mn)  BB - 1620

Yara Bella Extran BB      1200

Saletrzak z borem worek   1120

Ceny brutto  na podwórku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RYZYNH    3

Saletra 1190 brutto z transportem na gospodarstwo 

Mocznik gruba granula 1350 netto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobi77    1

saletra amonowa BB 1130

mocznik BB 1350

saletrzak Canwil BB 980

saletrosan 26 N+13 S BB 1080

sól potasowa worek 50 kg 1580

polidap worek 50kg  2200

NPK 5-20-30 BB 1650

cenny brutto z transportem do gospodarstwa

Bardzo dobra cena na saletrę. Jaki producent? 34?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie jestem ekspertem i nie chce pisać herezji, ale z tego co pamietam to doradca mówił mi ze w lubofosce jest inny fosfor,,,,  jest go mniej i drożej wychodzi ale bedzie go wiecej dostepne na wiosne, nie uwsteczni sie tak czy cos, a miedzy innymi ten z polifoski jesienia dobrze działa i szybko ale na wiosne ma juz słabe działanie na rośliny i jest niedostępny wiec lipa z niego ze tam jest w tej ziemi.. I że niby za te same kase da sie mniej czystego dajac lubofoske ale końcowo z niej rosliny zjedza tego fosforu wiecej i beda miały na cała wegetacje.

To odnośnie zastosowania na jesieni pod siew, taką dorade otrzymałem iż tak bedzie lepiej choc przeliczajac składniki niby wychodzi gorzej.

Doświadczeń porównawczych nie robiłem a tak jak pisałem ekspertem nie jestem więc jak sa to teorie z kosmosu to co złego to nie ja. Choć mówił mi to gość z dużą wiedzą, gdzie robią też porównania wiec u nas zasiałem lubofoske pod pszenice i zobacze co urośnie :D

Tak fosfor z lubofoski będzie dostępny za kilka lat.. Trzymaj pH w granicach 6,0 a przyswajalność fosforu z polifosek zawsze będzie bdb.

Choć tak szczerze mówiąc dziś polifoski to też już nie są te co kiedyś i bardziej warto kupować yarę.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

Witam czy handlował ktoś z firmą netogród??? 

Edytowano przez Arturos21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj