Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

kizeryt obecnie około 920 netto ( jaka ilość 24T ? ),  a sól i fosforan w tym roku się nie opłaca, zdecydowanie lepiej NPK-i wychodzą

Edytowano przez NawozyKromagPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

na jaki termin płatnosci takie ceny ?

 

wszystkie 14 dni od fakturowania

 

Edytowano przez pabloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

mocznik 1190

saletra 1000 netto

Agroperfekt ktoś zna ma opinie o tej firmie i jej ideologii Technopyt, Agriful?

Edytowano przez read

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wy macie takie ceny?saletra 1070zł netto, u mnie w najbliższym agroskładzie 1420zł brutto. <_< Cena bez zmian od jakiś 2 miesięcy,kiedy według  was cena pójdzie w dół?

P.S.Ile % podatku jest dla nawozów?7% czy 23%? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agrolok za cały samochód saletry życzy sobie 1170 brutto- cena u mojego przedstawiciela. Martwi mnie że RSM się wysoko trzyma

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slomek    186

Dziś przyjechała na podwórko Yara PK 20-30 w cenie 1440netto, oferta na RSM 32N- 840netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

mocznik 1190

saletra 1000 netto

agriful ktoś zna ma opinie o tej firmie i jej ideologii?

u kogo takie ceny? agriful z Bydgoszczy? zasadniczo to dobry produkt, jednak konkurencja jest spora, więc warto ją prześledzić zanim sfinansuje się promocję agrifulu

 

zastanawiam się nad wyborem wieloskładnika yara 20-30, polifoska 6 bądź 8-20-30 ceny są bardzo zbliżone parametry również, ale każdy kg azotu to około 3zł/kg, czy zatem warto dokładać do yary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Zalezy pod jaka uprawe, yara to nitrofoska czyli szybko przyswajalna


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś przyjechała na podwórko Yara PK 20-30 w cenie 1440netto, oferta na RSM 32N- 840netto

 

@Slomek skąd masz taka dobrą cenę na RSM?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

Zalezy pod jaka uprawe, yara to nitrofoska czyli szybko przyswajalna

w niej właśnie nie ma N, a fosfor to fosforan podobnie jak w 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Po niedzieli kupuje Saletre 32 z terminem płatności wrzesien albo październik. Nie ma co czekac bo poźniej napewno nie bedzie taniej tylko drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

u kogo takie ceny? agriful z Bydgoszczy? zasadniczo to dobry produkt, jednak konkurencja jest spora, więc warto ją prześledzić zanim sfinansuje się promocję agrifulu

 

zastanawiam się nad wyborem wieloskładnika yara 20-30, polifoska 6 bądź 8-20-30 ceny są bardzo zbliżone parametry również, ale każdy kg azotu to około 3zł/kg, czy zatem warto dokładać do yary?

 

Tak Agroperfect Bydgoszcz (N46 z Puław) przy okazji zapytam jak teraz Puławy z granulacją??

jeszcze co mnie ciekawi to widziałem u sąsiada nawóz ultra 8 20 30 5s ładny jasny prawie biały kolor on zadowolony że na użytki zielone ładnie się rozpuszcza, stosuje też pod kukurydzę

ja natomiast kupiłem białoruski 8 19 29 3s i jest bardzo czerwony (wg etykiety 18% P rozpuszczalne w wodzie,)

kissmy... nie idzie do ciebie wysąłć pw - oczyść skrzynkę etc.

Edytowano przez read

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmkeen    7

Ja mam ofertę na saletrę puławską 1000 netto przy 24t. Muszę dać odpowiedź do poniedziałku, bo zostało ostatnie auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

polidap i sól po ile macie?

u mnie krzyczą brutto 2160 i 1480. Zastanawiam się czy kupować czy zaczekać. Ale chyba nie ma na co ceny raczej nie spadną.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

u mnie saletra 0k980-1000 netto jakie macie ceny na azot w terenie


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Saletra Amonowa:

- Susiec - 1250 zł

- Lubaczów - 1280 zł

- Księżpol - 1150 zł

- Biłgoraj - 1150 zł

ceny brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2418

Okolice Świecia, czy ktoś wie gdzie można dorwać tanią saletrę? Dzwoniłem do Cichoradza ale nie odbierali, Agrolok proponował 1210zł/t brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thug  te ceny to już z dostawą masz? 980 - 1000 zł netto?  Moim zdaniem mijasz się z prawdą i wprowadzasz ludzi w błąd.

 

Edytowano przez NawozyKromagPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj