Polecane posty

Alio    116

Panowie Luvena obniżyła posezonowo ceny nawozów. Dostałem ofertę i skorzystałem:

Lubofos pod rzepak3,5 - 10 - 18.5+CaO+So2+Mg+mikro po 103 brutto

Lubofoska 3.5  10  20 +S02 +Mg +mikro  po 107 brutto

Cena dla ilosci min 12 T. Platnosc dopiero we wrzesniu.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Panowie Luvena obniżyła posezonowo ceny nawozów. Dostałem ofertę i skorzystałem:

Lubofos pod rzepak3,5 - 10 - 18.5+CaO+So2+Mg+mikro po 103 brutto

 

Ten nawóz na składzie obok mnie za gotówkę 950zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Jaka lokalizacja tego składu? Bo może dochodzą koszty transportu i stąd róznica w cenie. Ja mam w tej cenie loco podwórko w lubelskim a do lubonia mam 450 km to koszt transportu trzeba liczyć ok 70 zł/T na tą odległość.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
Napisano (edytowany)

saletra 34% worek 30kg - 1350 za tonę brutto

mocznik 46% chyba 50kg - 1490 za tonę brutto

 

teoretycznie wyjdzie taniej chyba wziąć mocznik? Dobrze myślę? Bo zbraknie mi ciut ponad tonę.

Edytowano przez Nikita_Bennet

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

A kiedy azotówka zacznie tanieć? kto miał kupić ten kupił więc powinno iść w dół ale widzę że się trzyma

 

podejrzewam ze w okresie sierpien wrzesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

najtaniej bedzie w lipcu jak co roku (ja w tym roku własnie w lipcu bede kupowal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

to import Kissmy?

ja dostałem ceny na polifoski dla przykładu 6 płatność na 3 dni 1485, 14dni 1505 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem propozycję na superfosfat potrójny w cenie 1500 brutto big bag oraz zastanawiam się na kizerytem 1420 brutto. NPK  z Rosji ok 1650 w zależności od składu. Moim zdaniem drogo nawet przy mniejszej ilości i prognozowanych cenach płodów

Edytowano przez robert123farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
read    22

NPK 3-12-26 -9S  1160 netto 1250zł brutto

 

Edytowano przez read

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1298

<p>Polifoska 6 -1650zł brutto- big-bag- Ampol-Merol.</p>

Edytowano przez marek1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NewVario    39

jak tam z nawozami Yary? ja mam ofertę na 7-12-25 BB 1430 netto loco + Corn 7-20-28+micro BB 1830 loco , z płatnością na koniec sierpnia, wydaje mi się , że niezbyt tanio ? :P gdzie się zaopatrujecie Osadkowski? Agrolock ? Agrocentrum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Cięzko powiedzieć ale podejrzewam że na składzie na którym zaopatruje sie w nawóz to saletra może kosztować w sierpniu może ze 1200 zł tona. W tamtym roku kosztowała 1100 zł tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

jakie macie obecnie ceny, już zaczynają się składy, 7-20-30 1400zł/t Chemirol

Jakiś importowany to jest npk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj