Polecane posty

read    22

a jaka cena jest na fosforan amonu import?

na allegro 1660 brutto z dostawą do wlkp to dobra cena czy idzie taniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Do mnie jutro przyjeżdża cysterna RSM32 po 920 netto, ale zamawiany był koło 10 grudnia. Rano ładuje się w Puławach i do mnie jest raptem 40 km.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Orientuje sie ktoś skąd najlepiej jest brać wapno mieszkając na podlasiu i czy wogóle się opłaca teraz wziąść czy latem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eMWu    485

W kamieniołomie gdzie zaopatruję się w wapno teraz są niższe ceny (sląskie - 20zł kontra 30zł w sezonie - odbiór bezpośredni - wapno węglanowe). Jeszcze dałoby się pola zwapnować z mieszaniem gleby, pogoda jeszcze ma się utrzymać, pytanie, kiedy te wapno Ci dowiozą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondziu1832    202

superfosfat prosty 20 - 850zł/t

saletrzak (Tarnów) - 1070zł/t

sól potasowa 60% - 1590zł/t

saletra amonowa (worki po 30kg) - 1230zł/t

Polifoska 8 - 2050zł/t

Polifoska 6 - 2030zł/t

mocznik - 1520zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek211    0

kolego z podlasia z czego wiem to tylko Kuna w Bielsku sprzedaje bo wykupił całe wydobycie z Mielnika niektórzy ciągną z Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominower    0

a jaka cena jest na fosforan amonu import?

na allegro 1660 brutto z dostawą do wlkp to dobra cena czy idzie taniej ?

to dobra cena lepszej w regionie raczej nie znajdziesz ja bym brał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik000    0

czy słyszał ktoś o polifosce 7 (7-20-30)

na składzie sprzedaca oferuje ten nawóz po 174 brutto

nie wiem skąd on jest , ja osobiście nie słyszałem dotąd o takim nawozie...

To nie jest polifoska. Miałem to na rzepak przedsiewnie, import ze wschodu,różowe granulki różnej wielkości, trochę pyli przy rozsiewaniu, ale za ta cenę jeszcze w miarę, tyle że trafiało się trochę bryłek. Tyle mogę Ci o tym nawozie powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Koledzy po ile jest nawóz na Mazowszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

chyba najekonomiczniej wyjdzie mielnik - MARTEN, GPS i kilka innych firm któe maja tam umowy. bo jak sam chcesz kupic bezposrednio to cena duzo wyzsza niz przez wyminionych wczesniej.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

kolego z podlasia z czego wiem to tylko Kuna w Bielsku sprzedaje bo wykupił całe wydobycie z Mielnika niektórzy ciągną z Kielc

A orientujesz się w jakich cenach jest to wapno i co to za wapno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoNiU4718    10

Łódzkie :

 

Mocznik : 1540 zł/t

Saletrzak : 1050zł/t

Saletra Amonowa : 1280 zł/t

 

Jeszcze nie kupowałem, ale z tego co patrzyłem na cenę soli potasowej to byłą 1880 więc coś chyba facet przedobrzył skoro u was po ok. 1500-1600 zł/t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

dzis zamówione kilka nawozów ceny brutto detal małe ilosci w workach 50kg został tylko fosforan do kupienia

saletrosan 5,5t 1150

sól potasowa 4t 1470

mocznik 3t 1480

NPK wschodni 1t bb 5-20-30 1500

fosforan polidap - 2000-2200 ( zalezy w jakim punkcie)

fosforan litwa 18-46 1800 ( nad nim sie zastanawiam bo wyglada praktycznie jak polski wziałem garstke na test rozpuszczalnosci jesli bedzie podobnie jak polski to biore litewski)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crative    1

KoNiU4718

 

 

 

Napisany Dzisiaj, 12:16

Łódzkie :

 

Mocznik : 1540 zł/t

Saletrzak : 1050zł/t

Saletra Amonowa : 1280 zł/t

 

Jeszcze nie kupowałem, ale z tego co patrzyłem na cenę soli potasowej to byłą 1880 więc coś chyba facet przedobrzył skoro u was po ok. 1500-1600 zł/t

 

 

 

podaj namiary na tą składnice... :rolleyes:

Edytowano przez crative

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

Podzwoniłem wczoraj po dilerach i o dziwo cena saletry wszędzie taka sama (1260) ale za to cena mocznika różni się (1470-1540)

Z wszystkimi z którymi rozmawiałem mówili mi że od stycznia nawozy w góre o jakieś (40-70 zł).

Zdecydowałem jednak że kupie u pobliskego sprzedawcy żeby nie było kłopotu z transportem.POdał mi cennik dogadalismy sie i zaklepałem stara cene a po nowym roku pojade do niego i zamowie konkretnie dane ilośći.Oto ceny:

Saletra Amonowa Puławy-1260 zł Brutto

Saletrzak Tarnów (Podobno granulacja taka jak saletra dlatego taka cena)-1260 zł Brutto

Mocznik Pulrea - 1460 zł Brutto

Wszystko w 50 Kg


Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi101    0

koledzy po ile jest u Was sól potasowa?

PODLASIE

sól potasowa 60% 1470zł

polidap[fosforan amonu]1920zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj