Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodyhef    214

maxiben, pisz ceny za jedna tone bo nie wiadomo ile to caly sklad u ciebie a za jedna tone kazdy wie o co chodzi

 

Napisał, że 990 zł za tonę przecież. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    631

 

Ja mam po 550zł brutto.

Siejesz jeszce teraz to wapno czy na wiosnę?

Widać zależy u jakiego dilera...

Ja to wapno zawsze pod agregat staram się dawać... Na wierzch nigdy nie sypałem... Więc Nie wiem czy będzie jakiś efekt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Pod agregat przed siewem rozumiem.Mi gość mówił że można to sypać nawet teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

maxiben, pisz ceny za jedna tone bo nie wiadomo ile to caly sklad u ciebie a za jedna tone kazdy wie o co chodzi

czytaj ze zrozumieniem a caly sklad to tir 24 tony razy napisalem 990 zl netto 1000kg inaczej tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Saletra 1280zł,saletrzak 1060zł,sól 1500zł wap-mag 480zł i krede 480 zł,polidab 2070zł możliwość negocjacji przy więkrzych ilościach.Ceny detaliczne brutto.Sprzedaje firma Agro-Bud tel.510-272-703.ZAPRASZAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    353

czytaj ze zrozumieniem a caly sklad to tir 24 tony razy napisalem 990 zl netto 1000kg inaczej tona

sorki, zle cie zrozumialem, moj blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz28    0

Zna ktoś rozsądne ceny polifoski 8 w okolicach Częstochowy ? Jeżeli tak to proszę o podanie wraz z ceną za transport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Dziś kupione nawozy. Ceny:

Saletra puławy 1230

Saletrzak kędzierzyn 1100

Mocznik puławy 1430

Lubofoska 4-12-12 990

Polidab 2020

Sól potasowa. 1531

Ilości kilkutonowe. Podobno taniej już nie będzie.

Edytowano przez starybudnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Taniej już nie bedzie tylko drożej. Niech tylko zaczną wypłacać dopłaty to ceny odrazu skoczą do góry :P


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

dzisiejsze ceny:

- saletrzak - 1040 zł brutto /tona

- mocznik Puławy - 1400 zł brutto/tona

- lubofoska 4-12-12 - 990 zł brutto/tona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Właśnie na odwrót. Rok temu nawozy były droższe. I już z doświadczenia wiem że warto nawozy stosować, oczywiście w odpowiednich dawkach.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Dzisiejsze ceny

saletra 1050zl BB

sol potasowa 1500zl BB

Ceny brutto

 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Anwil. Jeszcze superfosfat, saletrzak i mocznik musze zakupic, czekam tylko na dobra cene.

 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

witam jaki nawóz zawiera najwięcej fosforu w jednym składniku?

 

napewno dużo bo aż 40% P2O5 zawiera Superfosfat Wzbogacony z Fosforów Ciech dodatkowo bodaj 10% CaO co jest korzystne bo dodatkowo wprowadzasz jakże potrzebny wapń. Nie pamietam juz dokładnie ile zawiera maczka fosforytowa tez dość sporo, natomiast superfosfat pojedynczy coś około 20% P2O5. Ja osobiście stosowałem Wzbogacony wraz z solą potasową na jesieni pod zboża w ub. sezonie wychodziło taniej na hektarze o bagatela 100zł przy mojej dawce w porównaniu z Polifoską 8 na korzyść wapnia z supru a na niekorzyść jedynych 8% azotu z polifoski.


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez e1leex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Troche ponad 100 ton

 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwozd    104

napewno dużo bo aż 40% P2O5 zawiera Superfosfat Wzbogacony z Fosforów Ciech dodatkowo bodaj 10% CaO co jest korzystne bo dodatkowo wprowadzasz jakże potrzebny wapń. Nie pamietam juz dokładnie ile zawiera maczka fosforytowa tez dość sporo, natomiast superfosfat pojedynczy coś około 20% P2O5. Ja osobiście stosowałem Wzbogacony wraz z solą potasową na jesieni pod zboża w ub. sezonie wychodziło taniej na hektarze o bagatela 100zł przy mojej dawce w porównaniu z Polifoską 8 na korzyść wapnia z supru a na niekorzyść jedynych 8% azotu z polifoski.

Fosforan amonu zawiera 46% P2O5 i 18% azotu stosowałem razem z solą potasową pod pszenicę na stanowisku po jęczmieniu a po łubinie poszedł suprefosfat zwbogacony i sól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelek98    1175

a ja uważam że mocno nie zdrożeją wieksi rolnicy to już w sierpniu wrześniu zapasy porobili nawet po wyższych cenach. nawozy będą tylko drożeć jak cena zboża będzie droga. Polifoska litewska 8-20-30 1350 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj