Polecane posty

bialy2005    582

Własnie kierowca odbiera mi 25t saletry z Puław w cenie 1140 brutto :) Mysle ze tansza raczej nie bedzie.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyga2905    19

@biały2005 Na czysto wychodzi Cie tyle za tone saletry czy doliczasz jakis trransport jeszcze? U mnie w okolicy proponują mi po 1200 ale może nawet do 1180 by zeszło

Edytowano przez zyga2905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

U mnie akurat odbiór włąsny paliwo + kierowca to jakies 10zł/t. Jesli na podwórku to normalna cena. JA mam 75km do puław :) Powiedzmy do poznania koszt transportu około 55-60zł/t netto. WIem że włocławek ma o 10zł tansza saltre zawsze ale u mnie transport droższy wiec na jedno wychodziło.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkoo    24

Ma ktoś namiar gdzie kupić najtaniej nawozy azotowe saletra i mocznik woj. Podlaskie interesuje mnie cały samochód 24t, jest mozliwość zamówienia towaru z zakładu?

Edytowano przez Merkoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ;) bezpośrednio z zakładu mogą Ci przywieźć, ale w zakładach nic nie zamówisz indywidualnie. Musisz przez punkt sprzedaży.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkoo    24

Tak myślałem, chcę jakoś ominąć okolicznych sprzedawców bo sobie życzą np za saletrę 1280 brutto lub dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Dziś zakupione nawozy w następujących cenach brutto worek 50kg, trnsport własny, ceny i tak niższe od 50 do 100zł na tonie niż w innych okolicznych punktach

saletra kędzierzyn 1190

saletra anvil 1250

salmag/saletrzak 1100

polifoska 21 1150 tutaj cenna troszkę wygórowana myślę w porównaniu do pozostałych nawozów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkoo    24

U mnie ;) bezpośrednio z zakładu mogą Ci przywieźć, ale w zakładach nic nie zamówisz indywidualnie. Musisz przez punkt sprzedaży.

wyczyść skrzynkę bo nic nie mogę wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzichu124    9

u mnie za mocznik 1480zł/t z dowozem na podwórko, sól potasowa 1610zł/t, polidap 2260zł/t

 

oplaca sie brac ten mocznik ?

 

w hurcie powyzej 15t moge zalatwic mocznik pulawski za 1210zł/t a importowany taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Panowie dostałem dziś propozycjie nawozu zzaa Wschodniej Granicy NPK 6 20 30 za 1430 zł Brutto co sadzicie o nawozach za wschodniej granicy?Znajomy mówi ze z Pewnego źrudla i sam bierze 500 ton takiego nawozu.

RSM na dziś 900 zł żrudło Polska Puławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzichu124    9

Jeszcze pytanie czy moge trzymac nawozy na podwórku na paletach przykryte plandeką?? Od spodu folia od gory plandeka, przezimuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

to bardzo dobry sposób przechowywania nawozów, większość pośredników niczym nie przykrywa bagsów i jeszcze zarabiają na sprzedaży brył

 

Panowie dostałem dziś propozycjie nawozu zzaa Wschodniej Granicy NPK 6 20 30 za 1430 zł Brutto co sadzicie o nawozach za wschodniej granicy?Znajomy mówi ze z Pewnego źrudla i sam bierze 500 ton takiego nawozu.

 

taka cena to relewelacja, przy tej skali warto zlecić zbadanie nawozu i wszystko stanie się jasne, a to jest blending czy jednorodna granula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Kolego w bigach ładowany granulowany nawóz .Kupie mysle ze 100 ton i wstawie do magazynu będę miał na dwa lata to lepsze niż lokata :)Znajomy mówi ze robił badania i wszystko jest na tym pozimie jak napisane i mówi ze Przywiezie mi 4 tiry zrobie badania i wtedy mam mu zaplacic a jak mi nie będzie pasować mam mu je odstawić bez Problemu mówi.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

polifoska 6 -1900 brutto staniała w tym tygodniu z 2120

Drogo, u mnie 6 przy ilosci mniejszej niz tirowa jest po 1760, spadek z 2040


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cobrap    0

Yara Can 27 1060 netto z transportem do gospodarstwa. Sami dzwonia i pytaja czy jestem zainteresowany. termin platnosci max 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWEL0128    8

Polifoska 8 1630 netto Saletrosan 970 netto Saletra Puławska 1050 netto ilości tirowe z dostawą big-bag wschodnia tańsza 30-40 dychy tona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek1234    18

saletra z Włocwawek 1220

saletrzak 1100

polifoska6 1828

mącznik 1500

wszystko worek 50 kg, ceny brutto, jak myślicie kupować czy się jeszcze wstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

Polifoska 6 1540 netto zpm.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj