Polecane posty

Pawel1992mf    9

ten mocznik kosztuje 1620zł/t brutto?

tak mocznik w big bagach cena brutto.

pozostałe ceny za nawóz w workach 50kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Radzyń Podlaski, ceny brutto

 

Mocznik 1690

Saletra 1390

Sól potasowa 1800

Polidap 2430

Polifoska 8 2160

Polifoska 6 2160

U kogo takie ceny w radzyniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

Nie wiem jak się nazywa ale ma nawozy po sąsiedzku z Mazurkiem.

Mazurek ma cennik trochę droższy ale mówi że taniej sprzeda niż konkurencja z za płota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

Lubofos Corn 1340 zł

Lubofos pod Rzepak 1190 zł

Saletra amonowa 1019 zł

Polifoska 6 1970 zł

Mocznik 1400 zł

 

Ceny brutto przy zakupie min 24t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acocieto24    0

A gdzie takie ceny są poprosil bym o kontakt.. i czy te ceny juz sa w transportem na miejsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

a z jakiego województwa jesteś?

zaraz poszukam faktur to dam Ci nr tel. i podam adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

przy takiej cenie opłaca się to targać z drugiego końca kraju, podaj proszę dane sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

saletra z Mogilna 52-354-85-57

polifoska i lubofos z Olsztynka 600456710

 

Przypominam jednak że brałem duże ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

czy to są aktualne ceny? obecnie saletra i mocznik idą drożej netto nawet na eksport, więc nawet przy 30 samochodach ta cena wydaje się zbyt rewelacyjna, chyba że zamówiłeś nawozy latem ubiegłego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

zamawiałem w grudniu ale ceny są aktualne

dzwoniłem tydzień temu bo jeszcze trochę mi brakowało to przy zamówieniu cena się nie zieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

według mnie bajki Panie opowiadasz :) Takie ceny to były netto i to w lipcu sierpniu :) teraz nawet loco zakład za tyle nie kupisz.. A napewno nie brutto.


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

i to bajki bardzo dobre opowiada w mogilnie czyli chemirol cena na ten tydzien saletra 1315 netto caly wozek ekstran yara 1350 can 27 1170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28
Napisano (edytowany)

Dla pewności zadzwoniłem i zapytałem osobiście. Cena różniła się ale minimalnie, nie podawałem danych własnych. Więc nie bajki a prawda. No chyba że ktoś dzwoni i się nie targuje. To już jego problem. Sprytny da radę cenę wyśrubować.

Edytowano przez Radan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

albo jestes dzieciak albo masz ubaw nabierac ludzi dla pewnosci dzwonilem pod ten nr i oczywiscie ze bajki opowiadasz o tej cenie aktualnie jest 1285 netto we wloclawku +transport a ty wytargowales na 1019 brutto " gratuluje nedocjacji " zenada nie zasmiecaj forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RudnikAgro    2

1019 brutto za tonę saletry, to miła informacja. Nic tak nie rozwesela jak wesoły post w pochmurne zimowe dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Lubofos Corn 1340 zł

Lubofos pod Rzepak 1190 zł

Saletra amonowa 1019 zł

Polifoska 6 1970 zł

Mocznik 1400 zł

 

Ceny brutto przy zakupie min 24t

I znowu ktoś wstawił KIT CZERSTWY :D ,takie ceny to kolesiom po wsi opowiadaj heh


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4r4s    3

Ja kupiłem dziś Saletrę z Puław w cenie 1595zł/t brutto lecz płatność mam zrobiona Wrzesień 2013r a Saletrosan 26 Makro po 1400zł/t brutto też płatność na Wrzesień 2013r. Niestety drogo ale nie stać mnie żeby płacić gotówką ale przeliczając wychodzi to taniej niż brać następny kredyt na nawozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerB    12

to konkretną cenę dostałeś, przy 24 tonach masz różnice 4700zł prawie na samej saletrze, kredyt chyba lepiej wyszedłby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

za wypisywanie bzdur na forum powinien zostać przykładnie ukarany przez szanownych moderatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d4r4s    3

to konkretną cenę dostałeś, przy 24 tonach masz różnice 4700zł prawie na samej saletrze, kredyt chyba lepiej wyszedłby

Tylko ze ja kupuje 10ton bo na szczęście jeszcze 8 ton mam na stanie to różnica wychodzi z ta cena około 1350zł na saletrze niż w płatnością gotówka i do tego VAT też sobie odpiszę to nie aż tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

Dostałem ofertę:

Pulan bb600kg - 1390 (udało mi się tak dorwać 6 sztuk bb - 3,6 t) oraz 1420 (za kolejne 3 bb - 1,8 t)

Pulan worek 30kg - 1430 (zakup 3 palet - 3,6 t)

Razem kupuję 9 t.

 

Inne punkty przy takich ilościach to 1435 za bb oraz 1455 za worek 30 kg.

 

Ceny brutto z dostawą do gospodarstwa.

Województwo mazowieckie.

 

Czy ktoś może podać ile kosztuje siarczan potasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal_95    0

Witam. Mam pytanie : czy wie ktoś gdzie można dostać tanio nawozy w okolicy Piły (wlkp). Prosiłbym o jakiś adres internetowy lub nr tel. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj