ursusraketa

naklejki zetor

Polecane posty

Gość   
Gość

gdzie morzna kupic naklejki do zetora 9145

w sklepie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Matko co za topór. Wrzuć do koszyka to wszystko ci wyskoczy. Pocztą taniej.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam68    0

a normalnie,20zł za kuriera.

jedż do drukarni i ci zrobią koszt 20-25zł :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zabalex
      Panowie jak wygląda orginalne mocowanie szyby tylnej  ramka z amortyzatorami i klamka Mile widziane zdjęcia 
    • Przez Marcin91
      Witam.
       
      Mam pytanie odnośnie filtrów kabinowych w grubym dachu Zetorów modeli 8111-16145. Czy ktoś z was je wymieniał? Swoje wyciągnąłem, bo są w opłakanym stanie i nie wiem czym je teraz zastąpić. Szukałem w sieci takich, niestety nie znalazłem. I się zastanawiam czy nie zastąpić ich filtrami powietrza z jakichś samochodów ciężarowych o podobnych wymiarach (ewentualnie skrócić z długości) albo stworzyć z cienkich kątowników ramkę o wymiarach filtra i zastosować jakiś materiał żeby trochę oczyszczał to powietrze. Co o tym myślicie?
       

    • Przez dzarjan8111
      Ktoś "mądry" kiedyś to wywalił z tego ciągnika a teraz jest dosyć głośno http://www.kubikzetor.cz/katalogy-zetor/ur-ii-crystal/8111-16145/rejstrik-29/blatniky-zvysene-38-pre-kabinu/?p=562 . Gdzie taką przegrode dostać ?
    • Przez damian123141
      jaka długość siłowników gazowych drzwi żeby pasowały. niestey poprzedni właściciel zdją je i nie wiem jakie były
    • Przez KaMaDiRxD
      Siemka wie ktoś czy do zetora 8011 mogę założyć kabinę od jakiegoś innego ciągnika bez jakiś wielkich przeróbek na mocowaniach i przede wszystkim od jakiego ciągnika chodzi oto żeby poprawić komfort
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj